1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Raporty z ataków :)

Dyskusja w 'Jota' rozpoczęta przez użytkownika Konradeusz, 6. Paź 2010.

1. MuadDib

MuadDib

dziewczyna pierwszy raz gra, udała jej się ładna obrona z minimalnymi startami własnymi to się chciała pochwalić, a Wy się zachowujecie jakbyście nie wiadomo kim byli i jak zaczynaliście grę to od razu toczyliście bitwy o których następnego dnia w gazetach pisali... weźcie się puknijcie łbem w mur na 25 poziomie :rolleyes:

Leei - gratuluje udanej obrony i oby tak dalej, nie przejmuj się tymi cwaniakami powyżej, nie potrafią grać to się tutaj próbują wykazać :)

2. mwsniper

mwsniper

ciebie to jest wszędzie pełno to nie twoja rozmowa więc się nie udzielaj i jak chcesz dyskutować to na priv , dział przeznaczony jest na raporty ...

3. pamatama

pamatama Guest

1 birema w porcie przed 1 i 4 atakiem i wtedy to miałbyś się rzeczywiście czym pochwalić:D

nie ma się czym chwalić, bo widocznie dla kolegi rrobo takie ataki to norma he he - przyzwyczajony do widoku tonących wojsk to i wrażenia na nim taki raport nie robi:D

A Tobie Leei gratuluję obrony, malutkie straty w stosunku do agresora, obrona z finezją zawsze się opłaca. Chłopakami się nie przejmuj, oni na pewno biorą każdy na klatę i nie "hańbią" się podstawieniem birem do offów bez obstawy (może jakiś raport?);p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 28. Paź 2010
  4. HaseeIkar

HaseeIkar Guest

To ja również skromnie coś pokażę.. ;-)

5. rrobo

rrobo Guest

tak nie raz byłem atakowany bez ogni ;)
    mówisz tu o pięknej obronie czy głupim ataku? tylko głupie wysyła atak morski bez ogni, wystarczyło 7/6 statków do ataku żeby biermy poszły z dymem a ląd być może wybity. Miał/a szczęście i darmowe pkt

6. junona

junona Guest

I kończymy:)
    Nie chwal Nygger dnia przed zachodem słońca.

7. Neirog

Neirog Guest

hah,gratulacje :)

8. lukaschudy

lukaschudy Guest

Patrząc po sile Twojego sojuszu to i tak wiele byś nie wskórał.
    Gratulacje odwetu:)

9. ReggyN

ReggyN Guest

a zaponiales o sojuszach?

10. Dorsai

Dorsai Guest

MuadDib to zwykla nasza, polska zawisc ;p Tak bylo jest i bedzie zawsze... My sie nigdy nie zmienimy ;p

11. pamatama

pamatama Guest

a jakie to ma znaczenie czy głupi atak czy piękna obrona, jeżeli raport wstawiła obrończyni to oceniam z poziomu obrońcy

liczy się efekt - straty przeciwnika kilkudziesięciokrotnie większe niż nasze.
    równie dobrze można powiedzieć, ze wystarczyło 20 birem i 6,7 ogni by nie pomogło (zakładając brak przebicia) i możemy się tak licytować - Ty dasz 20 ogni, ja 30 birem itd.

i tak dla mnie to na pewno piękniejsza obrona niż brak birem skutkujący walką na lądzie i niepotrzebnymi stratami - może i raport byłby ciekawszy ze względu na ilość ofiar, ale zwyczajnie głupi pod względem taktycznym

12. mwsniper

mwsniper

nuda więc tu taki mały raport ;p

13. HaseeIkar

HaseeIkar Guest

Teraz przynajmniej wiemy gdzie trzymasz offa. :p

14. mwsniper

mwsniper

jak ja mam jedną wioskę xD

15. volveryin7

volveryin7 Guest

No i wiemy że w tej jednej wiosce trzymasz ofa :D

16. mwsniper

mwsniper

co trzymam to moja sprawa :) chcesz się przekonać to zapraszam , a na pewno twoje wojsko zostanie u mnie na dłużej ^^

oprócz tego ataku był też morski ale taki specjalny nie jest więc nie wklejam ;p

17. Sakarr

Sakarr Guest

to i ja może coś wrzucę ;]

18. Ulala.. widzę że pięknego offa masz, dobrze że go całego pokazałeś... :p
    Ale.. co to za frajda atakować taki niski murek? :confused: Dałbyś obrońcy jakieś pozory szans, a nie tak chamsko wbijasz z katasami.... :p

19. Haate

Haate Guest

Jak to możliwe, że w grepolis pokazało, że atak dojdzie 21;39;22, a gdy kliknąłem wyślij dojdzie 21:39:44, a kolon na mnie wchodzi 21:39:42, co to ma być, przez te gówniane opóźnienie stracę miasto, a TEAM Grepolis uprzedza o +/- 10 sec opóźnień..

Co to ma być..?

20. Lavia

Lavia Guest

Nie przejmuj się, mi kiedyś o minutę się przesunęło do przodu (nie wiem jakim cudem) ale cóż.. :)

Do góry