Raporty z ataków :)

  • Rozpoczynający wątek Konradeusz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To szybki świat. Będzie się na pewno działo...już się dzieje.
 

DeletedUser

Guest
NO NO, AŻ MI CIARKI PRZESZŁY, NO TO ZACZYNA SIĘ JATKA.



"Quae volunus, ea credimus
libenter, at quae sentimus ipsi,
reliques sentire speramus."


Wierzymy chętnie w to, czego pragniemy,
i spodziewamy się, że nasze uczucia podzielają inni.


Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
U mnie na wyspie póki co napinka EKO a ja sobie spokojnie zielonych czyszcze przynajmniej wszystkie zielone na mojej wyspie sa do mojej dyspozycji reszta "graczy" śpi :rolleyes: Co do ^ raportu wyżej to kolego wtopiłeś :rolleyes: jest ryzyko jest zabawa :D

QUOTE=Nygger;44157]patrząc na liczbe ludności to ty troche wiecej strat miales a nawet sie nie przebiles :)

o949rd.jpg
[/QUOTE]

Przez co tu się przebijać :confused: przeciez zaraz moze wstawic druga milicje :cool: to żadne przebijanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przez co tu się przebijać :confused: przeciez zaraz moze wstawic druga milicje :cool: to żadne przebijanie

I tu się o drobinkę mylisz iż wezwanie milicji trwa 03:00 godz. co oznacza że jak stracisz całą milicję i posiadasz wtedy "00" do powołania, to przy następnym ataku agresora musisz czekać aż zakończy się powołany Oddział obywatelski (Po 3 godzinach twoi mieszkańcy powrócą do swojej pracy), a wtedy nic innego nie pozostaje jak obmyślanie Planu B. I tu już powstaje dla poniektórych błąd w myżleniu strategicznym :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dobrze prawisz z tym ze odbudowa straconych koni to tez nie 5 minut :cool:
 

DeletedUser

Guest
Trza lekko rozruszać temat bo nudą wieje... :p no chyba że nikt tutaj nie atakuje to luzik :p
2mopjxd.png


offa schowałem bo sie wstydze.
 

DeletedUser3480

Guest
Ładne to tylko jest szczęście w tym raporcie :)

ale muszę zobaczyć gdzie jesteś bo widzę potencjalne 300pkt walki dla mnie:)

nie pokazuj proszę raportów z wioski która nie jest zamieszkiwana bo to chyba ciut nie na to miejsce i na dodatek z defem :) wiem wiem teoretycznie nie powinno tam nic być ale wiesz może koś szedł spać i tam wstawił swoje wojsko - tak się zdarza :)
 

DeletedUser

Guest
lepiej było już zaatakować zieloną więcej surek ;pp

(kto ma posejdona i rzuci na mnie dar morza w przyszłości się odwdzięczę :) )
 

DeletedUser

Guest
to mój pierwszy atak, dajcie spokój, trochę czasu i też będę cwaniaczka :p


attachment.php
 

DeletedUser

Guest
Znając życie to oni robili śmieszniejsze rzeczy, nie martw się :)

Poza tym, na sam początek styl mieszany (i oddziały ofensywne i defensywne) będą... nie ma co się czarować.

Swoją drogą, jak na pierwszą grę to całkiem niezłą armię już zebrałaś :)




PS - mam dzisiaj dziwny dzień to jestem miły. Nie przyzwyczajać się :D
 

DeletedUser

Guest
Dziękuje o mój Rycerzu żeś w mojej obronie, ta wataha wilków by mnie pożarła:p
Jużem zebrała ochrzan że takich się raportów nie wkleja:D


attachment.php
 

Robin65

Zespół Grepolis
Psy szczekają, karawana idzie dalej. Wklejaj takie raporty jakie sobie chcesz, a krytyki wykorzystuj konstruktywnie, piszą że słabe wojsko? To jeśli nie wiesz zapytaj dlaczego. Tu akurat atakujesz nieznane Ci miasto defem, a to jest ryzykowne i lepiej jak nawet nakrzyczą niż masz stracić go bezsensownie i boleśnie się przekonać, że mieli rację.
 

DeletedUser

Guest
Szermierze to jeżeli chodzi o atak, to nadają się, owszem ale do macania kur w wioskach rolniczych. Moja droga nie wysyłaj ich nigdy w ataku. Łucznicy są niewiele lepsi ale udźwig maja lepszy i można zbierać surowce nimi, pod warunkiem że nie ma obrony. Ale i tak jeżeli miasteczko ma murek obronny to potrafią w drzwi nie trafić i jeszcze Ci jakiś nie wróci z takiej wyprawy:)
Do ataku na tym etapie to sposobniejsi są procarze tudzież hoplici.

ps. tradycja jest taka że zamieszcza się raporty w których doszło do walki, a zwykle maskuje się swoje wojsko i ewentualnie nazwę swojego miasta (jak ma się ich więcej), ale nie miasto które jest celem:)
 

DeletedUser

Guest
A jeśli Waćpan pozwoli jeszcze raz zerknąć, to uprzejmie informuje że zataiłam na kogo ja żem tak nie fortunnie napadłam, nie ma się nad czym rozwodzić, już wiem że to fiasko było-gdyż wklejając ten raport ośmieszyłam się sama....
Na własną godność nie zamierzam ukrywać swego lica ni odzienia, temu też i me imię ukryte być nie musi ...


attachment.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A to mój pierwszy atak

Pierwszy raz gram w tą grę więc też się pochwalę :)
attachment.php


Więcej surowców zdobyłem po kolejnych najazdach już z Łucznikami :)
 

DeletedUser

Guest
dziewczyno skąd ty się wzięłaś , że tak dziwnie piszesz ;p
hmm te ukrywanie nazwy atakowanego nie jest potrzebne bo klikając na twoją wyspą można skumać kto nie gra.
spróbuj na zielonych same zyski :D ja wczoraj w godzinach popołudniowych zacząłem i już od groma mam tych raporcików :)
 

DeletedUser

Guest
Cóż, wystarczy poczytać informacje przy rekrutacji wojsk i pobawić się chwilę symulatorem żeby wiedzieć że "więcej nie znaczy lepiej" :)

Pozdrawiam :)
 
Do góry