Raporty z ataków :)

  • Rozpoczynający wątek Konradeusz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser806

Guest
No, na zielonych szybko surka idzie,a jeszcze szybciej jak ma się dobre eko i handlarza :p.A tak na serio trochę za bardzo jedziecie nowego gracza,sam jestem nowym(starym graczem),bo na plemionach coś tam szło,ale tu to całkiem innego i tamte doświadczenie mogę sobie wsadzić gdzieś.Jednak Mix woja czasem jest opłacalny :),jeśli ma się pewność że w wiosce przeciwnika nic nie ma.
Ale tu cieżko powiem z podziałem off def w plemionach def jest dużo lepszy niż tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Ja też bym się pochwalił... ale same kopalnie robię :p A z wizyty na zielonych nie ma co się chwalić :)

Ale w sumie... moja okolica biedniejsza niż ja, to co się dziwić :D
 

DeletedUser

Guest
zielone zawsze dają surówkę może masz mało wojska i dlatego ci marnie noszą albo słaba siła w wiosce jest
 

DeletedUser

Guest
Ja dam ja dam ale jak skończy się ochrona to dopiero za 3 dni :D

Ale świat widać szybki jest

Zapraszam do mojego sojuszu bo nie jest łatwo o dobrego gracza ;/
 

DeletedUser

Guest
Rail... nie bądź taki.... :p powiedz kto cie farmi to może cie jakoś wyratujemy wspólnymi siłami :) potem sie będzie surke podsyłało i w końcu zbudujesz tą akademie na 10 poziom :p
 

DeletedUser2739

Guest
Ten temat służy do publikowania raportów, oceniani ich i komentowania, a nie do "luźnych" rozmów. Dorsai jeśli masz jakieś pomysły że by ulepszyć silnik, to zapraszam do działu "Propozycje" i proszę mi się tu na forum nie żalić.
 

DeletedUser

Guest
W koncu i mi cos konkretniejszego udalo sie ubic :)

rapmv.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pogratulować... :)
choć coś czuje że to nie było łatwe zwycięstwo.... ponad 400offa pewnie padło, hm? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po co zakryłeś nazwe wiochy oraz nick przeciwnika,jak nie ukryłeś nazwy raportu?
Przecież widać że zaatakowałeś gracza o nicku Assault z wiochą o nazwie Fortuna....
 

DeletedUser

Guest
Szczęście ci nie dopisało szefie :) Ale aremkę całkiem dorwałeś.


Vidziu po co to mówiłeś - tera już zakrywać wszyscy będą wszystko :(
I zamiast raportów będą czarne plamy... :(
 

DeletedUser

Guest
ofik

nie ma to jak wyprzedzić przeciwnika ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zaczynają się widzę coraz lepsze raporty :) ale ja niestety chyba będę zmuszony opuścić jotę :(...za szybka dla mnie.
 

DeletedUser

Guest
Szczęście ci nie dopisało szefie :) Ale aremkę całkiem dorwałeś.


Vidziu po co to mówiłeś - tera już zakrywać wszyscy będą wszystko :(
I zamiast raportów będą czarne plamy... :(

wróżka czy co?
Co za wstydnisi tutaj mamy,wszyscy się zasłaniają :(
 

DeletedUser

Guest
sakarr ty atakowałeś grubyldn nie wystarczy zasłonić tylko miasta :)
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę ciekawych rapków nikt nie wrzuci,a są z obrony i ataku:D:D:D
 

DeletedUser946

Guest
jako, że głupio tak kiedy gospodarstwo pełne a armia siedzi i się nudzi, to zapewniłem dziś moim dzielnym wojakom rozrywkę w zaświatach :D

50102505.png


zgodnie z murem przeciwnik stracił:
315 szermierzy
103 procarzy
48 hopków
157 łuczników
195 kawalerii

a że dostrzegłem, że "potęga" sił morskich przeciwnika jest mniej więcej na moim poziomie:
26382208.png


to na razie tyle, nowych wojaków chętnych do tracenia życia w wyniku szczęścia -30% i wysokich murów nie brakuje a Hera spogląda na ich szkolenie życzliwym okiem, więc być może niedługo kolejne ciekawe rzeczy się wydarzą :D
 

DeletedUser

Guest
No no atak ładny ale obronę musiał też mieć ładną że skasował Ci to wszystko:p
 
Do góry