Raporty z ataków :)

  • Rozpoczynający wątek Konradeusz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
dziewczyna pierwszy raz gra, udała jej się ładna obrona z minimalnymi startami własnymi to się chciała pochwalić, a Wy się zachowujecie jakbyście nie wiadomo kim byli i jak zaczynaliście grę to od razu toczyliście bitwy o których następnego dnia w gazetach pisali... weźcie się puknijcie łbem w mur na 25 poziomie :rolleyes:

Leei - gratuluje udanej obrony i oby tak dalej, nie przejmuj się tymi cwaniakami powyżej, nie potrafią grać to się tutaj próbują wykazać :)
 

DeletedUser

Guest
Jak tak kozaczysz to pokaż nam TWOJE umiejętności...Bo na razie to się wymądrzasz (inaczej, drzesz pysk - w przenośni :)) a jak przychodzi co do czego to uciekasz

ciebie to jest wszędzie pełno to nie twoja rozmowa więc się nie udzielaj i jak chcesz dyskutować to na priv , dział przeznaczony jest na raporty ...
 

DeletedUser

Guest
Chciałem ukazać nieudolność moich agresorów :) Jak to tak można robić beznadziejnie, że nawet we 4 nie przebijają się :/ Wojsko było tylko moje jako obrońca :) A jeden nawet czarem został potraktowany :)

To nic wielkiego, ale pośmiać się razem z wami chciałem :)

1 birema w porcie przed 1 i 4 atakiem i wtedy to miałbyś się rzeczywiście czym pochwalić:D

czym tu się chwalić atak morski bez ogni biermy rozwaliły 19/20 transportowców obrona musiała pokonać 20 lub 26 ludzi

nie ma się czym chwalić, bo widocznie dla kolegi rrobo takie ataki to norma he he - przyzwyczajony do widoku tonących wojsk to i wrażenia na nim taki raport nie robi:D

A Tobie Leei gratuluję obrony, malutkie straty w stosunku do agresora, obrona z finezją zawsze się opłaca. Chłopakami się nie przejmuj, oni na pewno biorą każdy na klatę i nie "hańbią" się podstawieniem birem do offów bez obstawy (może jakiś raport?);p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To ja również skromnie coś pokażę.. ;-)

6xzzar.jpg
 

DeletedUser

Guest
nie ma się czym chwalić, bo widocznie dla kolegi rrobo takie ataki to norma he he - przyzwyczajony do widoku tonących wojsk to i wrażenia na nim taki raport nie robi:D

A Tobie Leei gratuluję obrony, malutkie straty w stosunku do agresora, obrona z finezją zawsze się opłaca. Chłopakami się nie przejmuj, oni na pewno biorą każdy na klatę i nie "hańbią" się podstawieniem birem do offów bez obstawy (może jakiś raport?);p

tak nie raz byłem atakowany bez ogni ;)
mówisz tu o pięknej obronie czy głupim ataku? tylko głupie wysyła atak morski bez ogni, wystarczyło 7/6 statków do ataku żeby biermy poszły z dymem a ląd być może wybity. Miał/a szczęście i darmowe pkt
 

DeletedUser

Guest
Patrząc po sile Twojego sojuszu to i tak wiele byś nie wskórał.
Gratulacje odwetu:)
 

DeletedUser

Guest
MuadDib to zwykla nasza, polska zawisc ;p Tak bylo jest i bedzie zawsze... My sie nigdy nie zmienimy ;p
 

DeletedUser

Guest
tak nie raz byłem atakowany bez ogni ;)
mówisz tu o pięknej obronie czy głupim ataku? tylko głupie wysyła atak morski bez ogni, wystarczyło 7/6 statków do ataku żeby biermy poszły z dymem a ląd być może wybity. Miał/a szczęście i darmowe pkt

a jakie to ma znaczenie czy głupi atak czy piękna obrona, jeżeli raport wstawiła obrończyni to oceniam z poziomu obrońcy

liczy się efekt - straty przeciwnika kilkudziesięciokrotnie większe niż nasze.
równie dobrze można powiedzieć, ze wystarczyło 20 birem i 6,7 ogni by nie pomogło (zakładając brak przebicia) i możemy się tak licytować - Ty dasz 20 ogni, ja 30 birem itd.

i tak dla mnie to na pewno piękniejsza obrona niż brak birem skutkujący walką na lądzie i niepotrzebnymi stratami - może i raport byłby ciekawszy ze względu na ilość ofiar, ale zwyczajnie głupi pod względem taktycznym
 

DeletedUser

Guest
co trzymam to moja sprawa :) chcesz się przekonać to zapraszam , a na pewno twoje wojsko zostanie u mnie na dłużej ^^

oprócz tego ataku był też morski ale taki specjalny nie jest więc nie wklejam ;p
 

DeletedUser

Guest
Ulala.. widzę że pięknego offa masz, dobrze że go całego pokazałeś... :p
Ale.. co to za frajda atakować taki niski murek? :confused: Dałbyś obrońcy jakieś pozory szans, a nie tak chamsko wbijasz z katasami.... :p
 

DeletedUser

Guest
Jak to możliwe, że w grepolis pokazało, że atak dojdzie 21;39;22, a gdy kliknąłem wyślij dojdzie 21:39:44, a kolon na mnie wchodzi 21:39:42, co to ma być, przez te gówniane opóźnienie stracę miasto, a TEAM Grepolis uprzedza o +/- 10 sec opóźnień..

Co to ma być..?
 

DeletedUser

Guest
Nie przejmuj się, mi kiedyś o minutę się przesunęło do przodu (nie wiem jakim cudem) ale cóż.. :)
 
Do góry