Raporty z ataków

  • Rozpoczynający wątek *JOSZKO*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
cudowne. raport zwala z nóg. niesamowity przeciwnik, świetna walka!
 

DeletedUser

Guest
Atak cat i tak jest bez porównania z Waszym mistrzem ataków bez ogni- Maro
to jest zaledwie przykład, gdyż niestety nie na mnie to wszystko topił i nie mam więcej rapków, ale proszę bardzo- można się pośmiać dalej;)
Bardzo ciekawą chłopak ma taktykę na przejmowanie miast- nie dość, że bez ogni, to jeszcze część ataków w bonusie wchodziła- może nawet i kolon, ale nie pamiętam już;p
raps.png
 

DeletedUser11186

Guest
Iluzjonisto kochany właśnie wywołałeś u pewnej osoby wielką euforię samym byciem. Możesz być z siebie dumniejszy niż byłes do tej pory
 

DeletedUser11186

Guest
No bo mnie nikt nie rozumie :). Ale tracisz dobrą okazje. Tak <puf> i zniknie Ci sprzed nosa. Nie mówie o sobie. Mnie zostaw w dalszej radości jaką czerpie z gry.
Peace ♥


Edit: Już tu nie spamujeem. Bo mnie będą przezywać :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Usbv, Iluzjon ma rację. Dla kompletu wczoraj Atak w bonusie wstawiłam.
Nic, tylko mnie lać za to :(

Ale egzamin zdany, to warto było 2 offki poświęcić :)*

Dzisiaj już przytomna będę ^^**
Ale nie obiecuję, że w tygodniu jeszcze czegoś nie wywinę xP

*Jeśli rada Azylu uważa inaczej, to można mnie za to bić. Np. w chińczyka...
**Ledwo to napisałam i pomyliłam sobie godziny podczas wychodzenia z domu. Muszę odespać, bo oszaleję xP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
;)

Dodam,że w tych trzech atakach straciliśmy jedynie około setki birem ;)

 

DeletedUser

Guest
No, to jest ten atak o którym Ci mówiłam, Red ;)

Punkty kultury dla Rimka sponsorują egzaminatorzy AGH, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam i dziękuję za te zaliczenia na "kocie oczy"! :p

A jeśli Rimek nadal będzie moim pupilkiem do bicia, to na pewno jeszcze na nie jedno w moim wykonaniu zobaczy xD *poczuła na sobie czyjś wzrok* Znaczy... Khem... *zerka w stronę Tatusia sojuszu i spuszcza oczęta*... Nie wiem jak mogło dojść do tak żenującej sytuacji. Wiem jak powinno wysyłać się ataki (o dziwo:p) i bardzo mi wstyd z powodu mojego podwójnego niedopatrzenia. Przepraszam najmocniej sojusz (i moje biedne wojsko).
*pochyla głowę w oczekiwaniu na karę*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A jeśli Rimek nadal będzie moim pupilkiem do bicia, to na pewno jeszcze na nie jedno w moim wykonaniu zobaczy xD

Pewnie chciałby oglądać takie "ataki" xD

Może jeszcze deffem zaatakuj,to będzie komplet wpadek ;)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo chętnie, ale tutaj miałabym niewielkie problemy techniczne z wykonaniem ;)

Poza tym, jest to moja pojedyncza wpadka (nawet Rimek potwierdzi) i nie rozumiem dlaczego Jaśnie Wielmożny Iluzjonista Perfekcjonista robi z tego takie halo ^^
Nikt nie jest idealny, nawet koty... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry