Raporty z ataków

  • Rozpoczynający wątek *JOSZKO*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Masz rację - nikt nie jest idealny,ale można chociaż się odrobinkę postarać...


 

DeletedUser11332

Guest
[report]6e04174c0dad650f59bc4bc501ed8a12[/report]

schowek02t.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Masz rację - nikt nie jest idealny,ale można chociaż się odrobinkę postarać...





Staraniami nazywasz około 10 ataków w bonusie nocnym wykonane przez Lwy wczoraj? Aż miło było gratulować Graczowi z Naszej Akademii takiego zastrzyku punktów od lwów : )

Twój sport jak widzę TO oczernianie i drwina. Od paru miesięcy drwiną są lwy dzięki Tobie. Tracicie miasta a Ty mimo To dziwnym trafem tego nie uwzględniasz w popisówkach. Nas nazywasz Cieniasami? Przez te kilka miesięcy nie możecie się przebić przez cieniasów. Mimo że jesteście tacy potężni jak to nazywasz.

Z Ciekawości spojrzałem w Twoje Kolonizacje. Panie TOP1 10 Twoich miast oddali Ci gracze z Lwów, 4 zająłeś opuszczone, 4 jakichś sojuszy lokalnych i Tylko jedno Galerników. Zanim uniesiesz się dumą i Tym że nie rzucasz słów na wiatr, tylko działasz, to może lepiej przemyśl czym TY się chwalisz.

Płaczesz Lwom i oddają Ci miasta z Litości? Oni jakoś nie mają problemów SAMI zdobywać terenów. A jak To jest z Tobą panie TOP1 ?

Pozdrawiam wszystkie Lwy które dzisiaj po północny łapały się w bonusie. Iluzjon masz rację, nikt nie jest idealny Ale można się chociaż postarać. Więc postaraj się nie robić Lwom Opinii jaką sam już masz wyrobioną :)

Skończ Swoje ubolewania na Forum Ogólnym i zacznij grać misiu, nudzi mnie już Twoja paplanina, a... gratuluję dzisiaj kolejnego miasta oddanego Ci przez LWY Panie Top1 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Staraniami nazywasz około 10 ataków w bonusie nocnym wykonane przez Lwy wczoraj? Aż miło było gratulować Graczowi z Naszej Akademii takiego zastrzyku punktów od lwów : )


Pierwsze słyszę ;) Pewnie znów ponosi Cię fantazja,jak to masz w zwyczaju.

Dyskusja z Wami jest zawsze taka sama - nawymyślacie niestworzonych rzeczy,a potem strzelicie focha i będziecie pisać na złość "polskie lfy".
Zajmij się lepiej szukaniem nowych sojuszników,to wychodzi Ci najlepiej,zresztą mało kto umie tak manipulować ludźmi i tutaj wielkie brawa dla Ciebie ;)

Twój sport jak widzę TO oczernianie i drwina. Od paru miesięcy drwiną są lwy dzięki Tobie. Tracicie miasta a Ty mimo To dziwnym trafem tego nie uwzględniasz w popisówkach. Nas nazywasz Cieniasami? Przez te kilka miesięcy nie możecie się przebić przez cieniasów. Mimo że jesteście tacy potężni jak to nazywasz.


Nikogo nie oczerniam,po prostu śmiać mi się chce z tego,co niektórzy z Was reprezentują.

Poza tym - pisanie do wszystkich sojuszy na świecie,żeby dołączyły do koalicji przeciw nam jest co najmniej żałosne ;)


Z Ciekawości spojrzałem w Twoje Kolonizacje. Panie TOP1 10 Twoich miast oddali Ci gracze z Lwów, 4 zająłeś opuszczone, 4 jakichś sojuszy lokalnych i Tylko jedno Galerników. Zanim uniesiesz się dumą i Tym że nie rzucasz słów na wiatr, tylko działasz, to może lepiej przemyśl czym TY się chwalisz.

Dokładnie,przejrzałeś mnie ;(
Płaczę wszystkim by oddawali mi miasta,a pkt kultury robię na festynach i za złoto...
Ty za to jesteś najlepszy ;)
Jedno od swoich,5 miast opuszczonych (o ich wartości już nie wspomnę ) xD

Płaczesz Lwom i oddają Ci miasta z Litości? Oni jakoś nie mają problemów SAMI zdobywać terenów. A jak To jest z Tobą panie TOP1 ?

Zaproś ich do siebie,skoro już im tak słodzisz xD

Skończ Swoje ubolewania na Forum Ogólnym i zacznij grać misiu, nudzi mnie już Twoja paplanina, a... gratuluję dzisiaj kolejnego miasta oddanego Ci przez LWY Panie Top1

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Ja tylko wrzucam raporty z Waszych marnych ataków,to chyba nie jest zabronione ?

Co do miasta - dziękuję ;)
Przerwałem Wasze bunty,boli ?
Już Ci się argumenty wyczerpały,to włączyłeś opcję "dogryźć za wszelką cenę",byle tylko pokazać,że Azyl jest wspaniałym sojuszem (prawda jest bolesna,a współzałożyciel kolonizuje miasta - totalny amator).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pierwsze słyszę Pewnie znów ponosi Cię fantazja,jak to masz w zwyczaju.

Dyskusja z Wami jest zawsze taka sama - nawymyślacie niestworzonych rzeczy,a potem strzelicie focha i będziecie pisać na złość "polskie lfy".
Zajmij się lepiej szukaniem nowych sojuszników,to wychodzi Ci najlepiej,zresztą mało kto umie tak manipulować ludźmi i tutaj wielkie brawa dla Ciebie

Różnica między nami jest jedna. Ty nie potrafisz mi nic udowodnić a jedynie rzucać słowami. Ja mam wszystko na papierze Co piszę : )


Skończ Się kompromitować... A Tutaj pozdrowienia i prezent... żebyś nie mówił , że coś wymyślam....
Pozdro... poniżej masz to o czym NIE MASZ POJĘCIA oczywiście.

Ataków było znacznie więcej, ale nie chce mi się już zlepiać tego.

iluzja.png


Nikogo nie oczerniam,po prostu śmiać mi się chce z tego,co niektórzy z Was reprezentują.

Poza tym - pisanie do wszystkich sojuszy na świecie,żeby dołączyły do koalicji przeciw nam jest co najmniej żałosne

Reprezentują TO Co LWY? ... Co do pisania o koalicji. Tak jak wyżej, udowodnij coś w końcu. Bla bla bla... <ZiaFF>

Dokładnie,przejrzałeś mnie ;(
Płaczę wszystkim by oddawali mi miasta,a pkt kultury robię na festynach i za złoto...
Ty za to jesteś najlepszy
Jedno od swoich,5 miast opuszczonych (o ich wartości już nie wspomnę ) xD

Jaka Różnica między nami po raz kolejny? Ja się nie szczycę niczym, swój honor i zasady mam, Ty za To masz się za Boga Omi (w czym?)... Płacz dalej :p

Już Ci się argumenty wyczerpały,to włączyłeś opcję "dogryźć za wszelką cenę",byle tylko pokazać,że Azyl jest wspaniałym sojuszem (prawda jest bolesna,a współzałożyciel kolonizuje miasta - totalny amator).
]

Moje Argumenty są takie, że Odkąd pamiętam mimo siły Polskich Lwów sojusz "fizycznie" słabszy i młodszy bardziej atakowany jest przez Ciebie słowami. W grze Nic z Tego nie udowadniasz : )

Mówisz Amator ze mnie... TO dlaczego na mnie zwracasz uwagę?
Poza Tym nie stresuj się tak, złość piękności szkodzi. Jako lider chyba nie powinieneś tak emocjonalnie podchodzić do tematu :p

Azyl Robi Swoje, nikt z nas nie pisze w przeciwieństwie do Ciebie że jesteśmy najlepsi na Omi. Stwierdzamy Tylko, że Twoje słowa są tylko słowami i długo nimi pozostaną. Obiecywałeś nam szybki upadek, Rozpad, pożegnanie się z omi czy co tam wymyślałeś. Masz problem odebrać chociaż jedno miasto Azylowi.

Daj w końcu sobie siana misiaczku :) Nie chce mi się wchodzić na FO i czytać czy znowu się nie cieszysz jak dziecko z czegoś dotyczącego Azylu. Może do pracy idź?

I piszę Teraz poważnie, odpuść sobie oczernianie Azylu, Piłeczkę mogę długo odbijać.
 

DeletedUser

Guest
Amator to MarcinQ84,więc nie bierz sobie tego do serca.

Dzięki za raporty.

Jaka Różnica między nami po raz kolejny? Ja się nie szczycę niczym, swój honor i zasady mam, Ty za To masz się za Boga Omi (w czym?)... Płacz dalej :p

Poczekaj,czemu to ja mam płakać ? To tylko gra,a że po prostu niektórzy nie mogą mnie dogonić,to już nie mój problem...
Nigdy się nie wywyższałem,a Ty mi tu o "bogu Omi" wypisujesz xD

W grze Nic z Tego nie udowadniasz : )

Wystarczy,że mam na kim nabijać pkt walki,nie muszę podbijać Wam miast ;)
Azyl Robi Swoje, nikt z nas nie pisze w przeciwieństwie do Ciebie że jesteśmy najlepsi na Omi.

Zaczynam się zastanawiać,czy to już nie jest fanatyzm - nigdzie nie napisałem,że jesteśmy najlepsi,lecz ty usilnie chcesz mi to wmówić.

Masz problem odebrać chociaż jedno miasto Azylowi.

Słać kolona kilkanaście godzin,gdy Wy widząc mój atak od razu cały deff przerzucacie ? Nie,wolę się zbliżyć i dopiero działać.

Narzekasz na mnie,a sam coś zdziałasz ? Nie sądzę ;)
 

DeletedUser

Guest
wolę się zbliżyć i dopiero działać.

Skoro już doszło do naszego zbliżenia, to czekam na działanie ^^
W chwili obecnej to ja mam podburzanie w Pana mieście, a nie Pan w moim ;)
A czy te ataki w moim wykonaniu były ok? >raporty z seryjnego podburzania lwów<
Ene, due, rike, fake...
Przyznam, że ja również lubię przerywać nasze bunty:

lfitko.png


Z tym, że z naszej dwójki to Pan zabrał miasto Lwa "nieaktywnego".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie rozpocząłem swej kariery na tym serwie.. :rolleyes: fajne tu towarzystwo macie..
 

DeletedUser11332

Guest
schowek03s.jpg


Nie podoba się wam mój nick czy o coś innego chodzi że jestem ostatnio tak atakowany:D
 

DeletedUser11332

Guest
schowek04f.jpg

schowek05a.jpg

schowek06o.jpg

schowek07.jpg


czyżby gracz viridor mając prawie 30.000 punktów nie mógł sam poradzić sobie ze mną (mam ok 3.400 pkt) i potrzebował do tego pomocy sojuszu?

aż tak mu na odcisk nadepnąłem odpierając jego ataki?
 

DeletedUser

Guest
thomas, punkty to nie wszystko. gołym okiem widać, że tamten koleś nie potrafi grać a te 30k pkt nabił zapewne przejmując miasta od sojuszników kończących grę bądź zakładając nowe miasta od zera i je rozbudowując.
jak ktoś atakuje szermierzami i łucznikami... eh. :D
 

DeletedUser

Guest
A to kilka raportów z akcji przeprowadzonej przez Azyl ;)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry