Raporty

  • Rozpoczynający wątek szponciciel
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Poczuwam się do odpowiedzialności założenia tego tematu jako jeden z najaktywniejszych offowo graczy Delty. Zapraszam do wklejania raportów z off i deff.
 

DeletedUser

Guest
Oto po jedenym z moich raporcików ;)
(wojsko celowo zasłonięte ze względu na hieny - komu się nudzi i tak sobie obliczy w symulatorze bądź innym sposobem, tak czy inaczej nie będę Wam ułatwiał sprawy :p)
DEFF
beztytuubhs.jpg


OFF
beztytuuwnu.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W pierwszym ataku duże straty ale ubity gracz. Nie wiem czemu atakowałeś defem (łucznik)

W drugim ataku łady łup :)
 

DeletedUser

Guest
a po co komu symulator ? :) wystarczy 5616 podzielić przez 72 i odrazu wiadomo ile koni przeżyło . troche bez sensu takie ukrywanie traciłeś czas na maskowanie ilości wojska a i tak każdy raz dwa odgadnie ile go masz .
w defie brakuje kilku szermierzy a atak bardzo ładny
 

DeletedUser

Guest
W pierwszym ataku duże straty ale ubity gracz. Nie wiem czemu atakowałeś defem (łucznik)
:confused: pierwszy atak to była moja obrona

wystarczy 5616 podzielić przez 72 i odrazu wiadomo ile koni przeżyło
Brawoooooooo :D Ale i tak musiałeś wyjąć bądź włączyć kalkulator aby to obliczyć bądź też w pamięci, ale to zajmie dłużej niz kalkulatorem, ponieważ liczba wcale nie jest taka okrąglutka ;)


troche bez sensu takie ukrywanie traciłeś czas na maskowanie ilości wojska a i tak każdy raz dwa odgadnie ile go masz .
Po primo w piantcie zamaskowanie ( 2 razy kliknąlem spreyem) trwało około hmm 2 sekund :)
Po drugie primo ciekawe czy bedziesz taki bystrzak jutro jak wkleje raport kawalierów wraz z rydwanami :) Przy swoich kalkulacjach weź pod uwage proszę możliwość posiadania wykupionego Dowódcy, zbadania Falangi i szczęścia podczas ataku ;) Życzę powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
To ja sie tez pochwale - moze szczescie nie dopisalo ale liczy sie to ze atak udany - zreszta dla goscia podwojne nieszczescie - zostal wyrzucony z sojuszu za Pw do mnie o durnej tresci - skarga poszla do ich przywodcy

atakk.jpg
 

DeletedUser

Guest
Piękne raporciki i o to chodzi :D Widzę, że Krakowianie nie śpią! ;) (ja, copacabananh i maciukrk)
 

DeletedUser

Guest
Witam

ładne raporty

jak podpowiecie lub znajdę konwerter, to wkleję swój :D choć dość stary
 

DeletedUser

Guest
------------------------------------------------------------------------------------------
[SIZE=+1]Grabierz surowców[/SIZE]
Agresor: LubieCuksy
Miasto: Mniam mniam

__
sword_40x40.png

____15
_____0
____15
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: brak
Miasto:
__
sword_40x40.png

_____0
_____0
_____0
------------------------------------------------------------------------------------------
Łup: drewno 79 kamień 87 srebrne monety 74 (240/240)
------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: 0k ( drewno 0 kamień 0 srebrne monety 0) miejsc: 0
Straty jednostek obrońcy: 0k ( drewno -1 kamień -1 srebrne monety -1) miejsc: 0
------------------------------------------------------------------------------------------
konwerter by Livius


.... To ja w porównaniu z wami Biedny robaczek jestem
 

DeletedUser

Guest
Ojj rzeczywiście sporooooo Ci brakuje :p Ale nie wierze że to całe twoje wojo ;) Pogrzeb w tych raportach na pewno masz lepszy :p
 

DeletedUser

Guest
teraz coś starego z mojej strony

------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor:
Miasto:

__



------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: brak
Miasto:
__



------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: 0k ( drewno -1 kamień -1 srebrne monety -1) miejsc: 0
Straty jednostek obrońcy: 0k ( drewno -1 kamień -1 srebrne monety -1) miejsc: 0
------------------------------------------------------------------------------------------
konwerter by Livius

wrrr livius coś knoci :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co ty u mnie tylko takie .....
Bo jak prosze swoich żołnierzy aby komuś dokopali .... To zawsze mi mówią że takiego konusa jak ja sie nie słuchają i wolą na piwo iść ..... A co lojalniejsi , to zamiast grabić surke to dziewice porywają .......
Zresztą jak widać piętnastu to chyba na haju było bo im sie pomyliło i zapakowało patyki i kamienie
 

DeletedUser

Guest
:D:D:D:D
Oni chyba tabsy jedza albo kwasy jak patyki i kamienie pakuja :p
 

DeletedUser

Guest
Dziekuje Beatko. :*
Myslalem ze to trudniejsze jakies. Ja narazie raportow nie daje bo zaczynam jak sie rozwine bedzie cos ciekawego to wtedy wkleje
 

DeletedUser

Guest
Nie ma za co :)
Jak masz jakieś pytania to śmiało w grze możesz też pisać, jak będę wiedziała to odpowiem :)
 
Do góry