Raporty

  • Rozpoczynający wątek szponciciel
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
plin
w sumie nie ma się czym chwalic tego wojska to on miał strasznie malutko

ale Twój off jest super ;)
 

DeletedUser

Guest
Farmienie sąsiedniej osady..

mmmccc.jpg
[/URL][/IMG]
 

DeletedUser

Guest
musialby chyba posiadac po 2000 kazdej z jednostek - cos tu jest falszywe
 

DeletedUser

Guest
Nic nie jest fałszywe tylko mamy do czynienia z graczem piątym w rankingu :) Ładnie
 

DeletedUser

Guest
No nie mowie bo wojska broniacego byly slabe ale na symulatorze trudno to okreslic ile mial tego wojska ze przy takim male straty poniosl
 

DeletedUser

Guest
otóz to bardzp proste. normalnie myślący czlowiek od razu zrozumie ze osiagniecie takich wynikow w walce jest nierealne. Niektorzy upieraja sie ze jest to mozliwe. Wystarczy wiec kliknac na obrazek (raport) oieeee wowczas zostaniemy przekierowani do strony imageshack, na profil oieeee ;) w miniaturach klikamy "poprzedni" o ile sie nie myle 2 razy i widzimy oryginalny raport ;)

niestety narazie nie wiem czy ja moge czyjs raport wklejac ale w razie skasowania oryginalnego raportu przez oieeee mam go zapisanego u siebie.
 

DeletedUser

Guest
wklejam raport jako ze nie znalazlam przeciwskazan w regulaminie.

Farmienie sąsiedniej osady..

mmmccc.jpg
[/URL][/IMG]

nie bede komentowac tego ze do ataku zostal wyslany odzial szermierzy i łuczników.. :D tak wiec sami widzicie.. chcieliscie dowodu to wam go daje..
cccccfd.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ten jest o wiele bardziej przekonujący .....:eek::eek:

Łuki w ataku to naprawde niezła jazda ... sam tak robie .... :D:D
 

DeletedUser

Guest
no i wyszło szydło z worka:D kilka godzin przed pokazaniem tego raportu przez oieeee rozmawiałem z nim o stanie wojsk,zapewne tak zazdrościł ze chciał pokazać ile On "ma" i jaki z niego gigant:D takze oieee gratuluję ataku i wróc do piaskownicy;)
 

DeletedUser

Guest
no ładne kwiatki - ile to się człowiek musi namęczyć by zaimponować :D
 

DeletedUser

Guest
omg i to ma być wojsko topowego gracza? o_O normalnie strach się bać ^^
 
Do góry