Raporty

  • Rozpoczynający wątek szponciciel
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
hahusah.png
 

DeletedUser

Guest
Wiesz co Elite za bardzo pewny siebie jesteś ale raporty mimo że różnie interpretować można to jednak swą urodę mają i gratuluje ataku...

'Urody' raportu sie czepiacie?? moim zdaniem głupio wam sie przyznać do własnego błędu w interpretacji oraz do własnej nie wiedzy... :D
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś kończy grę i wskazuje co gdzie ma to łatwo trafić w jednostki które są bardzo czułe na jednostki wybrane przez nas do ataku więc czepianie się jest na miejscu:p
 

DeletedUser

Guest
To chyba tylko u Was ktoś idzie na łatwiznę i podaje co, gdzie i ile posiasda, bo u nas takie zjawisko nie występuje, a przynajmniej nie wystąpiło od kiedy jestem w sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
Nie przejmuje wiosek sojuszniczych przynajmniej do tej pory mi się tak nie zdarzyło a że u was to u was tam to u was też więc...
I nie rozumiem tej sprzeczki pokazujcie coś z ataków na wrogów a nie na miasta sojusznicze...
 

DeletedUser

Guest
Z tego co zauważyłam, to ten temat nie narzuca graczom rodzajów raportów, jakie mogą wklejać...

A co do 'sprzeczki': przecież to tylko dyskusja z kulturą :)
 

DeletedUser

Guest
Po prostu u Nas wystepuje naturalny kanibalizm - nic sie nie zmarnuje ;]
Kto nie z Nami ten przeciwko ;]
 

DeletedUser

Guest
I oto cała kwintesencja tego, co chciałam powiedzieć. Maciuś po prostu z ust mi to wyciągłeś :)
 

DeletedUser

Guest
Po prostu u Nas wystepuje naturalny kanibalizm - nic sie nie zmarnuje ;]
Kto nie z Nami ten przeciwko ;]

Większość liczących się sojuszy również robi takie obrzędy ale to myślę że ataki na swoich nie są powodem do chwalenia się...
 

DeletedUser

Guest
Oj no! Nie bądźmy sentymentalni :)
Jeżeli ktoś nie gra to uważany jest, że tak powiem, za obcego gracza. Lepiej jest dla sjuszu jeśli miasta gracza, który odszedł z gry, pozostają w tym sojuszu. Zwłaszcza teraz, gdy panuje ta wojna...
 

DeletedUser

Guest
raporth.png


co powiecie na to a ilosc procarzy kontra jego istny przypadek nawet nieszpiegowalem^^
 

DeletedUser

Guest
O, Misaka!... teraz pracuje dla ciebie? :p Myślałem że ona na wyłączność Raila :p
I choć tutaj nie gram, to atak bardzo ładny... ale trzeba było jeszcze te transporty puknąć ;)
 

DeletedUser

Guest
nom misaka pracuje dlamnie dobrze jej place..
transporty rozwalilem bo tak mysle bedzie 1-2 pochody :D
i nie tylko na Raila a takze Indexa ^^
 

DeletedUser

Guest
co powiecie na to a ilosc procarzy kontra jego istny przypadek nawet nieszpiegowalem^^


I co to jest???
Pseudo mango raport ??
Długo to w paincie edytowales ?
Wiadomo ze procarz to bron offowa a nie deff

BTW gość widze zakonczył gre.. Grepostats wystarczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6318

Guest
Kto zabił tego ostatniego wojaka? heheheheehe


atak2d.jpg



Ogladam te raporty i sie wierzyc nie chce .szok .przeciez moim zdaniem obronca powinien zwyciezyc .A moze szermierzy i lucznicy to nie obrona? hehe a mam pytanie na przyklad jak ja mam w swoim miescie sama obrone a ktos atakuje samymi statkami to tez trace wojsko ?
 

DeletedUser

Guest
Zerowy mur to obrońca nie bardzo ma szanse...
A jak Cie statki atakują to wojsku lądowemu nic się nie stanie.
 

DeletedUser

Guest
dawno nic nowego nie było wiec z nudów wstawię ;D

lateb.png


W prawdzie Prozia odpuściła już, ale raporty i tak ładne
elak.png


prozia.png


beztytuupw.png
 
Do góry