Raporty

  • Rozpoczynający wątek Mc4Dieble
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szybciej surke pozbierasz niz sie sama namnozy w magazynach hehe.
 

DeletedUser

Guest
A tu taka mała potyczka ;D
24d4exc.jpg
 

DeletedUser

Guest
czyszczenie założyciela The Empire i TOP6 rankingu ogólnego graczy

beztytuuso.png
 

DeletedUser

Guest
komuś oczy zasłoniła nieustanna pogoń za punkcikami?:cool:
kolejna faremka w The Empire:D
 

DeletedUser

Guest
aniolki44.jpg


aniolki2.jpg


aniolki5.jpg


aniolki1.jpg


aniolki4.jpg


Jest to jedynie 5 z 24 raportów, cały sojusz aniołków utonął. Także jeżeli mieliście problem z aniołkami możecie im teraz się odpłacić. Aniołki upadły.

The Empire 1 : 0 Angles with dirty faces
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kolego widać, że nie potrafisz grać i grasz pierwszy raz w ta gre ;p. jak już to EMPIRE i ELITE są bez obrony bo wysyłali Ci do pomocy, więc wy jesteście czyściutcy ;D

my straciliśmy offa, a nie defa jak nie widzisz rożnicy to odsyłam do wikipedii, abyś znowu glupka z siebie nie zrobil ;D;D

po 2 daliśmy wam w kość mimo , iż mieliście większą przewage liczebna empire&Elite vs Aniołki i paru zaprzyjaźnionych graczy (liczebnie 150: 80 ) a Twoja wiocha i wszystkich empire wyczyszczone z deffa ;D;D
a tu przyklad murek na 0 i 0 woja ;D ,

frost.png


a tu prosze raporcik jaki Ty jestes wspanialym i doswiadczonym graczem, być w grze podczas ataku, wycofac wojo a zostawić kolona, no gratulacje ;D

kolon.png
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie gratulacje wyjechałem wojskiem i wcisnąłem straż miejską teraz powiedz kto jest głupi ?>
Stracić kolona to żaden problem jedynie 6godzin budowy, armia się buduje dniami
Jest to pierwszy atak z 6 rano, cała wasza reszta padła
 

DeletedUser

Guest
nie nazwalam cie głupkiem , jak tak to osry nie miałam zamiaru, po prostu kolona zostawiłes beda w wiosce , ja tego nie kapuje za chiny , dzieki za kulturke ;D

aha zapomniałes dodać, ze wioske zostawileś czysta na atak z buntem ;D;D

Frost nasi padli ale wasi stracili tyle defa ze teraz nie macie ani jednej biremki (no moze jest z 10 ;D)
 

DeletedUser

Guest
Ale oni mają offa i szybciej odrobią straty na farmieniu i mogą atakować ;p
 

DeletedUser

Guest
nie nazwalam cie głupkiem , jak tak to osry nie miałam zamiaru, po prostu kolona zostawiłes beda w wiosce , ja tego nie kapuje za chiny , dzieki za kulturke ;D

aha zapomniałes dodać, ze wioske zostawileś czysta na atak z buntem ;D;D

Frost nasi padli ale wasi stracili tyle defa ze teraz nie macie ani jednej biremki (no moze jest z 10 ;D)

Nie podniecaj się tak. Wy nie macie offa nie macie czym farmić, nie macie czym nas atakować. Pozatym jezeli myslicie ze caly deff poszedl z dymem to czemu nie bylo drugiej fali?? Cieniasy z was są, zero taktyki tylko walenie na oslep. Popelnilismy pare bledow ale wy to sie rzuciliscie z motyka na słońce.

Pozatym polecam teraz farmienie aniołków. Są czyści, widze to po swojej wyspie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To atakuj, poza tym optymista z ciebie jak wydaje ci się że straciliśmy całego ofa.
 

DeletedUser

Guest
Boże.zamknijcie się. już nie obrzucajcie się tak,lepiej pokazujcie raporty i z tego bądźcie znani a nie z obrzucania non stop. cicho już.
 
Do góry