Ratunku! Jak się bronić?

  • Rozpoczynający wątek MaśćNaOdciski
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7039

Guest
Jak chcesz to usuń miasta na tych starych światach i graj na nowym,w razie czego pytania zadawaj na forum,zawsze odpowiem :)
 

DeletedUser

Guest
Eeeehhhh poświęcę się. Będą trzy. Później te dwa co najlepiej mi się będą rozwijały to zostawię, a jedno usunę. Ale mi namieszaliście w głowie:eek:
 

DeletedUser

Guest
Albo usunę to miasto w Delcie i ten ktoś nie będzie miał mojego miasta już;D hahaa. Da się tak? A jak to w ogóle usunąć?
 

DeletedUser7039

Guest
Usunięcie konta trwa 7dni,w tym czasie nie możesz się logować na konto (zalogowanie się na konto anuluje usunięcie konta),można to znaleźć w Ustawienia-->Usuń konto...
 

DeletedUser

Guest
Uuuu... To smutne. Myślałam, że mu zrobię żarcik. A to nie będę usuwać. Bo wciągnęła mnie ta "gra" i przez 7 dni jak miałabym się nie logować to słabo.
 

DeletedUser946

Guest
tylko, że okupantowi to różnicy nie zrobi, bo miasto będzie jego przed upływem tych 7 dni :)

a nawet jeśli w innym przypadku by czasowo wypadło tak, że by konto gracza przestało istnieć przed przejęciem to po prostu po zakończeniu okupacji przejmie szare miasto zamiast aktywnego - żadna różnica
 

DeletedUser

Guest
No tak, tylko, że już nie chodzi o tego "okupanta" tylko o to, że mi się będą miasta pierdzielić, bo za dużo ich chyba. Eeeee tam... A zrobiłam miasto w tym My;)
 
Do góry