[Nowość] Reaktywacja Świata Alfa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz reaktywacji Alfy?

  • Tak, na tych samych zasadach i warunkach.

    Głosy: 40 62,5%
  • Tak, ale ze zmianami zasad świata.

    Głosy: 9 14,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 4,7%
  • Nie

    Głosy: 12 18,8%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser25428

Guest
Mam pomysł, żeby świat Alfa został reaktywowany na tych samych szybkościach, tym samym systemie podboju, tak samo 24 h okupacji, takie same zasady i taki sam styl 1.0. Wtedy gracze grający na nowych światach np. Kalidon, Baris z krótką okupacją lub z nowym systemem podboju, (w tym ja) mogli by zobaczyć "na własnej skórze", jak wyglądał świat że starym stylem, starym systemem podboju, okupacją trwającą 24 godziny, brakiem bohaterów, bez Artemidy, z wielkimi sojuszami po 500 graczy, z bardzo niską szybkością. No bo skoro na Alfie nie było chamstwa no to będzie dobry pomysł, żeby reaktywować " świat bez chamstwa ".
 
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Mnie w tych czasach nie było , dopiero niecałe 4 lata gram , sam jestem ciekaw jakby to wyglądało , szczególnie gra z AT +/-30s.
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

jeszcze bez nowej grafiki by było tak jak za dawnych czasów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Tak, wszystko fajnie, ale była już tutaj podobna propozycja, ale w niej chodziło, żeby zreaktywować wszystkie światy :( Raczej nie przejdzie, dlatego mój głos na nie :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24848

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Mam pomysł, żeby świat Alfa został reaktywowany na tych samych szybkościach, tym samym systemie podboju, tak samo 24 h okupacji, takie same zasady i taki sam styl 1.0. Wtedy gracze grający na nowych światach np. Kalidon, Baris z krótką okupacją lub z nowym systemem podboju, (w tym ja) mogli by zobaczyć "na własnej skórze", jak wyglądał świat że starym stylem, starym systemem podboju, okupacją trwającą 24 godziny, brakiem bohaterów, bez Artemidy, z wielkimi sojuszami po 500 graczy, z bardzo niską szybkością. No bo skoro na Alfie nie było chamstwa no to będzie dobry pomysł, żeby reaktywować " świat bez chamstwa ".

Głos na ``Tak, ale ze zmianami zasad świata``.Jestem za pomysłem tylko jak by było z Artemidą to by było idealnie ponieważ moim zdaniem lepiej się gra na świecie gdzie jest szerszy wybór tym bardziej że Grepolis jest grą strategiczną.
 
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

wg mnie bez Artemidy byłoby lepiej , przynajmniej tych głupich oczyszczeń by nie było
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Bez Artemidy no i bez Hadesa tak ? :)
Pamiętam, że wioski też inaczej się plądrowało.
O AT mało kto wtedy pewnie wiedział
Fajnie by było sobie to wszystko przypomnieć :)
Ale jak dla mnie to nierealne - inno na to nie pójdzie.
Mimo tego na tak.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Bez Artemidy no i bez Hadesa tak ? :)
Pamiętam, że wioski też inaczej się plądrowało.
O AT mało kto wtedy pewnie wiedział
Fajnie by było sobie to wszystko przypomnieć :)
Ale jak dla mnie to nierealne - inno na to nie pójdzie.
Mimo tego na tak.

Był wtedy Hades.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Hmm... jesteś tego pewien?
Ja jakoś pamiętam, że na początku Hadesa nie było, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Hmm... jesteś tego pewien?
Ja jakoś pamiętam, że na początku Hadesa nie było, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

Wpisz sobie na Wiki Grepolis "Alfa" i będzie pisać że było 5 bogów, czyli tylko Artemidy nie było, Hades był.
 
Re: Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Nie przejdzie coś takiego przez INNO, przecież oni kasy potrzebują a nie jakieś reaktywacje, bo ktoś tak chce. Tu się kasa liczy, coraz to nowe EVENT-y, aby czubki sypali złotem, a INNO łapki zaciera, a konto puchnie od kasy czubków.

Gracze którzy chcą normalnego świata bez Cudaków, mogą sami o tym pomyśleć......kto wam każe budować Cuda??? Ustalić wcześniej, że ten i ten świat, wchodzimy i gramy bez budowy powalonych cudaków, INNO nic z tym nie zrobi, nie mogą zamknąć świata, ponieważ kasa i tak będzie płynąć, a dla nas świat będzie trwał i trwał.
Oczywiście znajdą się czubaszki, którzy będą chcieli ruszyć z jakąś budową, wtedy wspólnie i w porozumieniu można dać im po łapkach.
No ale czy jest to możliwe, zależy tylko od graczy.

Oczywiście szybkość "1", to lekka przesada, 3/3/3 mogło by być, przy 1 to z 10 lat by się świat ślimaczył.

- - - Updated - - -

Wpisz sobie na Wiki Grepolis "Alfa" i będzie pisać że było 5 bogów, czyli tylko Artemidy nie było, Hades był.

To co teraz pisze na WIKI, to można do kosza ciepnąć, na każdym jest Hades, chociaż go nie było na pierwszych światach!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Na początku tych pierwszych światów go nie było, ale zdaje się, że po jakimś czasie dołączano go do wszystkich i stąd ten wpis na wiki. Czy może się mylę, bo dawno to było, a ja jakoś długo nie pograłem wtedy na Becie...
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Re: Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Nie przejdzie coś takiego przez INNO, przecież oni kasy potrzebują a nie jakieś reaktywacje, bo ktoś tak chce. Tu się kasa liczy, coraz to nowe EVENT-y, aby czubki sypali złotem, a INNO łapki zaciera, a konto puchnie od kasy czubków.

Gracze którzy chcą normalnego świata bez Cudaków, mogą sami o tym pomyśleć......kto wam każe budować Cuda??? Ustalić wcześniej, że ten i ten świat, wchodzimy i gramy bez budowy powalonych cudaków, INNO nic z tym nie zrobi, nie mogą zamknąć świata, ponieważ kasa i tak będzie płynąć, a dla nas świat będzie trwał i trwał.
Oczywiście znajdą się czubaszki, którzy będą chcieli ruszyć z jakąś budową, wtedy wspólnie i w porozumieniu można dać im po łapkach.
No ale czy jest to możliwe, zależy tylko od graczy.

Oczywiście szybkość "1", to lekka przesada, 3/3/3 mogło by być, przy 1 to z 10 lat by się świat ślimaczył.

- - - Updated - - -



To co teraz pisze na WIKI, to można do kosza ciepnąć, na każdym jest Hades, chociaż go nie było na pierwszych światach!

Chociaż na Alfie nie było aktywnego skracania zleceń, to było złoto i chyba można było aktywować doradców i gracze kupowali złoto, a InnoGames też zarabiało na Alfie, więc po ewentualnym reaktywowaniu Alfy InnoGames też by zarobiło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Wpisz sobie na Wiki Grepolis "Alfa" i będzie pisać że było 5 bogów, czyli tylko Artemidy nie było, Hades był.

hadesa nie bylo,dodali go jak akualizowali grepo do wersji 2.0
a pomysl wedlug mnie super.jeden swiat w starej wersji,bez zlotnikow bez zbednego nieustannego klikania w badziwne wioski itd.
jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Pomysł jest mega. Coś jak Classic na Plemionach :D no i ten stary system farmienia <3

Tak! Tak! Tak! Grałbym
 
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Artemida nie mogła być skoro na 28 świecie (Hiperborea) jej nie ma. Nie grałem wtedy jeszcze w to, ale byłby to dobry pomysł tylko żeby prędkość świata była minimum 3, bo prędkość 1 jest dobijająca i świat przez to jest nudniejszy. Bo ile można czekać aż się coś rozbuduje.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Widzę, że odgrzebano temat, to się wpiszę.

Po pierwsze na alfie nie było nudno, mimo, że świat był z bardzo wolny.
Po drugie - co ze skracaniem, kupowaniem surki itp? Na alfie byli TYLKO doradcy.
Po trzecie - owszem był to świat "bez chamstwa", ale teraz to nie ma racji bytu.
Stara gwardia się wykruszyła, przez to co pojawiło się na innych światach.
Tego się już nie da uniknąć. No chyba, że te "kozaki" na taki świat by nie weszli,
bo za nudny.

Edit: Hades był, nie było tylko Artemidy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

nie było nudno pomimo prędkości, gdyż był to pierwszy świat - nowości zazwyczaj nie są nudne. myślę, że choć wielu starych graczy się wykruszyło, to i nowym by się spodobał. zaczęliby na pewno z ciekawości. co potem - ciężko powiedzieć. ja na pewno grałbym do końca :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Na NIE. Szkoda marnować dobrego w sumie pomysłu łącząc go z ta trupiarnią.

Nigdy bym nie przyjął do sojuszu kogoś kto w CV wpisuje grę na Alfie
smiley_emoticons_drunk.gif
Jeden z gorszych sortów graczy.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Reaktywacja Świata Alfa

Tak, wszystko fajnie, ale była już tutaj podobna propozycja, ale w niej chodziło, żeby zreaktywować wszystkie światy :( Raczej nie przejdzie, dlatego mój głos na nie :(
Czy wiesz o mechanizmie samospełniającej się przepowiedni? Mogłaś zagłosować na tak i byś zwiększyła szansę na zaakceptowanie tej propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry