[Nowość] Reaktywacja Świata Alfa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz reaktywacji Alfy?

  • Tak, na tych samych zasadach i warunkach.

    Głosy: 40 62,5%
  • Tak, ale ze zmianami zasad świata.

    Głosy: 9 14,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 4,7%
  • Nie

    Głosy: 12 18,8%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser25428

Guest
No i czemu ta propozycja jest w zawieszeniu przez tyle czasu?
 

DeletedUser28372

Guest
i żeby złota nie było aż tak rozpowszechnionego czyli tylko zarządcy i 50% budowy jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Biorąc pod uwagę, do jakich absurdów w grze dochodzi przez to nieograniczone złocenie, uważam, że byłoby znacznie lepiej, gdyby w Inno rozważyli umieszczenie w grze reklam, a w zamian wprowadzono ograniczenie ilości złota, które może być użyte przez jednego gracza. I może Alfa z reklamami, ale bez tego całego złocenia byłaby dobrą próbą?
Z ustawień Alfy zmieniłabym tylko jedno: z 1/1/1 na 2/1/1, bo teraz wszyscy przywykli do większych prędkości, i 1/1/1 byłoby już za wolne. Na taki świat bym weszła ;>
 

DeletedUser25428

Guest
i żeby złota nie było aż tak rozpowszechnionego czyli tylko zarządcy i 50% budowy jestem na tak
Kiedyś w ogóle nie było skracania ani natychmiastowego kończenia zleceń. Kiedyś tylko byli doradcy: zarządca, kapitan, arcykapłanka, handlarz i dowódca. Jeśli było inaczej (nie grałem na Alfie, jeszcze nie miałem konta w Grepolis), to proszę mi o tym powiedzieć.
Ale taka zmiana jest dobra. Ale uważasz, że natychmiastowe kończenie zleceń (dostępne od Baris) jest lepsze, czy skracanie o 50% jest lepsze?
Biorąc pod uwagę, do jakich absurdów w grze dochodzi przez to nieograniczone złocenie, uważam, że byłoby znacznie lepiej, gdyby w Inno rozważyli umieszczenie w grze reklam, a w zamian wprowadzono ograniczenie ilości złota, które może być użyte przez jednego gracza. I może Alfa z reklamami, ale bez tego całego złocenia byłaby dobrą próbą?
Z ustawień Alfy zmieniłabym tylko jedno: z 1/1/1 na 2/1/1, bo teraz wszyscy przywykli do większych prędkości, i 1/1/1 byłoby już za wolne. Na taki świat bym weszła ;>
Przyspieszenie świata jest dobre, lecz nowi gracze (po zablokowaniu rejestracji na Olimpii) chcą wiedzieć jak wygląda wolny świat. Z kolei pomysł z reklamami jest absurdalny. Przez reklamy będzie mniej widać.
 

DeletedUser

Guest
pomysł z reklamami jest absurdalny. Przez reklamy będzie mniej widać.
To już byłby problem Inno, zrobić je tak, żeby były widoczne, ale nie przeszkadzały. Tak naprawdę to w pełni wykonalne, ale podpowiadać nie będę - niech się sami wysilą.
 

DeletedUser25428

Guest
To już byłby problem Inno, zrobić je tak, żeby były widoczne, ale nie przeszkadzały. Tak naprawdę to w pełni wykonalne, ale podpowiadać nie będę - niech się sami wysilą.
Nawet jeśli by było widać, to po co komu reklamy?
 

DeletedUser25428

Guest
Ja już wolę złocenie które przynosi jakieś korzyści graczowi i Inno, a reklamy tylko Inno przyniosą korzyści.
 

DeletedUser

Guest
Korzyść byłaby taka, że (...jak już wyjaśniałam całkiem dokładnie...) w zamian ograniczono by, albo całkiem zablokowano, użycie złota.
Ja tam bym wolała parę reklam od czasu do czasu, a w zamian możliwość uczciwego rozegrania świata, niż plączących się wokół złotników.

Swoją drogą, już ktoś kiedyś to proponował: niech Inno nie bawi się w szczegóły, tylko od razu ustali stawkę: tyle, a tyle złota, i świat masz wygrany z automatu, koronę w profilu, odpowiednie wpisy w Komnacie Chwały... Nie rozumiem zupełnie, co to za satysfakcja, kupić sobie wyniki.
 

DeletedUser25428

Guest
Ja wolę złoto, bo za nie można sobie szybciej zbudować miasto i szybciej zrobić wojsko, a za głupie reklamy nie przyspieszę sobie postępów.
 

DeletedUser

Guest
Czyli Alfa nr2 miałaby być dokładnie taka sama, jak pierwsza, tylko jednak trochę inna? ;]
Może się zdecyduj?
 

DeletedUser25428

Guest
Alfy chcę bez żadnych zmian, ale o tym złoceniu to chodzi mi o obecnie istniejące światy.
 

DeletedUser25428

Guest
Ktoś jeszcze się wypowie? Pewnie wielu by chciało świata że starymi zasadami i że stylem 1.0.
 

DeletedUser29238

Guest
Niedawno podobny świat się pojawił. Być może pojawi się ponownie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry