[Wyjaśnione] Regulamin Forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Mam pytanie.

Kiedy został wprowadzony w życie paragraf 14 Regulaminu Forum Ogólnego?
Dla ułatwienia wkleję go niżej.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o datę. Nie musi być ona nawet precyzyjna, wystarczy miesiąc i rok.


§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Witaj,
Punkt został najpóźniej do 17 grudnia 2021. Po tej dacie regulamin forum nie ulegał żadnym zmianom.
Niestety nie mamy możliwości sprawdzenia zmian starszych będących przed zmianą wyglądu forum.

Prawdopodobne punkt został dodany wraz z aktualizacją regulaminu forum mającą miejsce 9 lutego 2015.

Zbliżone zastrzeżenie znajdowały się już w regulaminie po aktualizacji w 03.05.2013.
 

DeletedUser35664

Guest
Dziękuje za odpowiedź.

Paragraf 14 nie jest dla mnie czymś szokującym lub kontrowersyjnym zważywszy na specyfikę Forum Ogólnego jednak zabolał mnie w zestawieniu z poniższym paragrafem:

§13. Powyższe ustalenia mogą ulec zmianie w każdej chwili. Jeśli tak się stanie, użytkownicy zostaną o tym poinformowani w stosownym ogłoszeniu.

Jako iż po nim następuje następny punkt a więc potencjalnie dodany później słusznym wydawało mi się uważać że „my” forumowicze nie zostaliśmy poinformowani o takiej zmianie.
Nadmienię że istotnie wpływającej na funkcjonowanie każdego z nas.

Pamiętam również zmianę w „Pod forum” w dziale propozycje jakiej dokonała pani dorocia mianowicie w tym paragrafie:

§7. Jeśli propozycja jest niezrozumiała dla użytkowników lub nie posiada ankiety, jej autor ma 24 godziny na poprawienie. Po tym czasie temat może zostać odrzucony.

Zmiana dotyczyła czasu edytowania propozycji wcześniej wynosiła ona 7 dni.
O tej zmianie również nie zostaliśmy w żaden sposób poinformowani. Zasada została zmieniona ot tak, bo ktoś sobie tego zażyczył.


Dlaczego nas nie informujecie o zmianach w regulaminie i zasadach pod forum?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Akurat się nie zgodzę, z tezą, że punkt 14 został dodany po punkcie 13, gdyż po tym punkcie w pierwotnym regulaminie istniały punkty dalej. (Mogę się mylić, ale było ich 16).

Obie aktualizacje wymienione przez mnie zostały ogłoszone na forum przez ówczesnego Co-CM Shannqa.

W lipcu 2017 na 100% już ten punkt istniał w regulaminie, więc nikt go nie wprowadzał po cichu w ostatnim czasie.


Dokładamy wszelkich starań i staramy się informować o wszelkich zmianach na bieżąco.
 

DeletedUser35664

Guest
W przypadku gdy punkt istniał już w 2017 mogę tylko okazać szczerą radość iż moja sugestia okazała się nie prawdziwa.
Jako że nie miała ona większych podstaw mogę tylko przeprosić członków teamu.
Świadomy tego jak w złym świetle mogłoby to Was postawić szczerze przepraszam.
Dokładamy wszelkich starań i staramy się informować o wszelkich zmianach na bieżąco.

Co do tego nie mam absolutnie żadnych wątpliwości i gorąco wierze w to że wszelkie zmiany w zasadach określonych działów nie są wprowadzane z premedytacją.

Dziękuje za profesjonalne wskazanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Nie pozostaje nic innego jak tylko brać przykład.
 
Dziękuje za odpowiedź.

Paragraf 14 nie jest dla mnie czymś szokującym lub kontrowersyjnym
Ależ jest kontrowersyjne, bo defacto cała reszta regulaminu przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, bo i tak "wszystko moze być skasowane/przeniesione itd. bez przyczyny", reszta podpunktów staje się przy tym ozdobnikiem.
No, ale tak od zawsze było, więc dobrze, że w końcu jasno jest umieszczone w regulaminie, że regulamin nie ma znaczenia.
 

DeletedUser35664

Guest
Masz racje. To niezbyt trafione określenie zważywszy na to jak bardzo ingeruje to w komfort korzystania z tej platformy.
Najprawdopodobniej spowszechniało mi to na przestrzeni czasu.
Mi samemu i najpewniej wielu innym użytkownikom którzy tu jeszcze zostali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry