[Wyjaśnione] Regulamin - konto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Czy jeżeli wychodzi nowy świat a ja np. stworzę sobie nowe konto, i żadnym innym na tym świecie nie będę grał to będzie ban ?
§1) Jedno konto na gracza

Każdy gracz może zarządzać na danym świecie maksymalnie jednym kontem. Przekazywanie hasła innym graczom jest zabronione. Nie jest dozwolone zarządzanie kontem innego gracza ani jego zastępowanie. Każde konto w grze może być zarządzane przez dokładnie jednego gracza. W przypadku posiadania odpowiednich powodów do przekazania konta należy zgłosić to do supportu, który zadecyduje o zmianie właściciela.
 
Odp: Regulamin - konto

"Na danym świecie" , więc nie dostaniesz bana takowego otrzymał byś jeśli załozysz na jednym świecie dwa konta.
Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem pierwsze zdanie zacytowanego przez Ciebie fragmentu...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Regulamin - konto

Możesz mieć po jednym koncie na świat. Oznacza to, że możesz pod jednym nickiem grać na wielu światach, albo założyć sobie kilka różnych nicków i na każdym grać na innym świecie.

Dodam przy okazji, że na forum, w przeciwieństwie do gry, można mieć tylko jeden nick.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Regulamin - konto

"Na danym świecie" , więc nie dostaniesz bana takowego otrzymał byś jeśli załozysz na jednym świecie dwa konta.
Wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem pierwsze zdanie zacytowanego przez Ciebie fragmentu...
Ja przeczytałem ze zrozumieniem, ale chciałem się upewnić .. ;) "Kto pyta nie błądzi"
 
Do góry