Rekrutacja do sojuszu Punnicy Piraci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28408
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28408

Guest
Punnicy Piraci..


***
Zapraszamy do sojuszu, który tworzy zgraną grupę graczy ceniących przede wszystkim swój honor, lojalność, a także współpracę i chęć gry, gdyż nie sztuką jest wstąpić do silnego Sojuszu - lecz stworzyć silny Sojusz w którym będziemy sobie nawzajem pomagać w razie wrogich ataków oraz w atakach na wrogich graczy ;).


Sztuką nie jest się bać,sztuką jest odwaga w której będziemy ryzykować wiele wojska które pomoże naszemu sojusznikowi:)

Ja się trzymam tych zasad;)

[Śmierć w glorii to śmierć,w której umiera się za ojczyzne...] [ODWAGA!]


([W czasach pokoju winniśmy szykować się na wojne]) [WCZESNA BUDOWA ARMII]

Te zasady dają mi wytrzymałość na świecie Cytera


Pozdrawiam Oskar !!
***
-= Dyplomata =-

gerbsss
***
-= Rekrutant =-

gerbsss

Uprawienia po czasie będą podlegać zmianie...

Obecnie rekrutacja jest: OTWARTA

-= WARUNKI PRZYJĘCIA DO SOJUSZU
  1. Gracz musi być z morza 55 lub okolic
  2. gracz musi mieć ponad 500 pkt

Na określoną datę 13 grudnia 2017 posiadamy

Ilość członków sojuszu: 4 członków
Ilość punktów: 3400 punktów
AKTUALIZUJE CO 1 DZIEŃ;)
 

DeletedUser13253

Guest
Punnicy Piraci..
***
Zapraszamy do sojuszu, który tworzy zgraną grupę graczy ceniących przede wszystkim swój honor, lojalność, a także współpracę i chęć gry, gdyż nie sztuką jest wstąpić do silnego Sojuszu - lecz stworzyć silny Sojusz w którym będziemy sobie nawzajem pomagać w razie wrogich ataków oraz w atakach na wrogich graczy ;).

Chciałbym bardzo, ale się waham bo może Wy jednak nie macie honoru, a skoro nie macie to nie wiem czy z wami grać, bo ja to chciałbym być w top sojuszu który jest na górze w klasyfikacji, boję się że nie uda wam się stworzyć takiego sojuszu o jakim piszecie i co wtedy, kapusta, zmarnowane monety, zszargane nerwy i posmak porażki w ustach, a ja na prawdę chce być w dobry sojuszu, to jak będzie...

ufff... ciężko było, równałem do miszcza - polonisty...
 
Do góry