[Rekrutacja] Pancerni Team

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia
Witam wszystkich zgromadzonych tutaj, chce zasilić szeregi waszego sojuszu, wniosę trochę golda do waszego sojusz, umiejętności nie są potrzebne z taka ekipa, plus gruby portfel złota daje +100 umiejętności, wiec myślę ze będzie stykać tych umiejętności. DC jest, whatsup również , pełnoletni gracz, wiec również jakiś alkoimprezy wchodzą w grę, oczywiście w kontrolowanych warunkach :D Doświadczenie, się grało na kilku światach, myśle ze coś jest tego doświadczenia, kilka porażek to również jakieś doświadczenie, bo umieć tez trzeba przegrać :D ale tym razem liczę na wygraną, bo sama nazwa sojuszu daje presje przeciwnikowi, ze wchodząc na serwer, już maja pełne gacie. Dlaczego ja? W sumie to nie wiem, ale mysle ze grajac z niektórymi, cos tam wniosę do sojusz, trochę toksyczności nie zaszkodzi w dobrym znaczeniu oczywiście :D W sojuszach grałem różnych, czasami tych dobrych czasami czerwonych, zależy jaka sytuacja polityczna była prowadzona, ciężko tak wypisać, ale niektórzy mogą pamiętać tego maliniaka, myślę ze relacje dobre były :D licze na jakas wygrana wkońcu, ale przegrana tez mogę być, bo jak juz mówiłem przegrać tez trzeba umieć :D
 

DeletedUser32517

Guest
Kartka super sprawa nie gadaj
Z planera zawsze się zagadam i guzik wychodzi a fiszka nie zawodna, wszystko jest
 
Do góry