[Forum] reputacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na....

  • Tak

    Głosy: 22 91,7%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Mam propozycję dotyczącą forum, obecnie gdy wzrasta komuś stopień reputacji możemy to zobaczyć najeżdżają kursorem myszy na zielony prostokąt reputation_pos.png pod nickiem, jednak jest to mało zauważalne i raczej nikt tego nie robi, proponuję by wraz ze wzrostem stopni reputacji zwiększała się liczba prostokątów, wtedy dobrze by było widać czy dany użytkownik ma dobrą czy złą reputację.

stopnie reputacji
-50 Użytkownik nie jest zbyt sławny w tych okolicach-3 czerwone prostokąty
-25 Użytkownik może tylko marzyć o lepszym jutrze-2 czerwone prostokąty
-10 Użytkownik miał trochę wstydliwych czynów w przeszłości-1 czerwony prostokąt
0+ Użytkownik do tej pory nie wykazał się 1 szary prostokąt
10+ Użytkownik jest na bardzo dobrej drodze -reputation_pos.png
25+ Użytkownik wkrótce będzie znany -reputation_pos.pngreputation_pos.png
50+ Użytkownik ma w sobie coś -reputation_pos.pngreputation_pos.pngreputation_pos.png
itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] reputacja

Wiesz - czasami tak robili , ale by się przydało , wtedy bym wiedział , kto ma jaką reputację , a później banować tych , którzy dostają ją tak od przyjaźni , żeby tylko nabić.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [forum] reputacja

Pomysł jest bardzo dobry i już pewnego czasu szukałam sposobu, by ikony reputacji częściej się aktualizowały. Domyślnie zmieniają się co 100 punktów i niestety z przyczyn technicznych nie możemy zmniejszyć minimalnej ilości reputacji. Przedyskutujemy jednak, czy w udałoby się znaleźć jakieś inne rozwiązanie - damy znać, jeśli coś zostanie ustalone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] reputacja

Można by było się zabawić na podobnej zasadzie co tytuły od postów.

W mojej głowie układa się to w ten sposób:
[Nick]
[Tytuł zależny od reputacji]
[Tytuł zależny od ilości postów]

Przykład 1:
-Zero-
Nielubiany
Kawalerzysta

Przykład 2:
-Zero-
Wielbiony
Milicjant

Kwadraciki nie byłyby potrzebne, zmianę tytułu reputacji można by uzależnić podobnie jak z tytułem od ilości postów. "Problemem" mogłaby być sprawa wymyślenia tytułów reputacji, ale Inno ma od tego specjalistów, a w razie czego gracze by pomogli.

PS - kto nie chciałby być wielbionym milicjantem? :D
PS 2 - oczywiście w kod źródłowy wam na forum nie zaglądałem więc nie wiem czy innych problemów technicznych nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [forum] reputacja

A co ma dawać ta reputacja? Ja jestem na nie bo i tak ludzie będą dawać + tym co ich lubią albo są z nimi w sojuszu a na - przeciwnikom i to jak wielkiego ktoś ma "prostokąta" nic nie zmienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: [forum] reputacja

Propozycja wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry