Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10943

Guest
Odp: Retimno party

Smacznego :)
Domyślam się, że nie chodzisz do podstawówki,ale na głupie pytania są głupie odpowiedzi:eek:
Nie zadawałem głupich pytań , tylko stwierdziłem fakt twojego głupiego wpisu. A tak na marginesie twojej rodziny nie mieszałem do wpisów na forum Grepolis .
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Retimno party

Edek nie jest głupi , ja go znam TB idzie na nowy świat w bardzo okrojonym składzie 40 osób
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Edek nie jest głupi , ja go znam TB idzie na nowy świat w bardzo okrojonym składzie 40 osób

Czyli max osób. Tutaj już na samym początku, a nawet w 1 dzień gry sojusze będą miały bratnie sojusze, a nawet kilka skoro na pelli już po 1 dniu czołowy sojusz WIKINGOWIE miał 100 graczy i bratni sojusz, w którym było już 13 osób.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Do Brokuła to było nie do Was panowie spokojnie, bo się spiny zaczną zanim gra.

Spiny to część forum ;) zawsze były i zawsze będą, ale tu się zgodzę. Przed startem świata nie ma o co się właściwie kłócić i tylko spam się niepotrzebny robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Warzywa z reguły słabo trollują, a zielenina doskonale potwierdza regułę(^_-)
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Retimno party

Swiat x4 to chyba w tydzien juz teatr postawie. Bohaterowie tez beda?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Retimno party

teatr to podstawa

ja nie wchodze

albo wejde na m27 i zostane krulem przedmiesc
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

Prędkość zabójcza po miesiącu pewnie kilkanaście miast na koncie będą mieli męczennicy :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Retimno party

Stary system , czyli gra dla lubiacych latwizne, a jeszcze do tego bez morale. Czyli raj dla graczy bez ambicji. Beda mieli w krotkim czasie po 15 miast albo wiecej bo pobija nobow. : )
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

Stary system , czyli gra dla lubiacych latwizne, a jeszcze do tego bez morale. Czyli raj dla graczy bez ambicji. Beda mieli w krotkim czasie po 15 miast albo wiecej bo pobija nobow. : )

hmm i kto to powiedział. Taki komentarz napisany przez Ciebie to jak najlepszy kabaret
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ok rozumiem i widziałem tw sojusz. Sojusz urodzinowy. Sojusz składający się z bardzo doświadczonych graczy np Pich aktywny cały czas. Ciężko z kimś takim rywalizować. Na ten świat startuje dużo zgranych ekip. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Czy będzie taki tłum jak na pelli z powodu speed x4?

Pella nie jest wyjątkiem co do ilości graczy
Na początku zawsze jest gęsto.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Pella nie jest wyjątkiem co do ilości graczy
Na początku zawsze jest gęsto.

Oj pella to była wyjątkiem co do ilość graczy. Ze względu na bohaterów praktycznie każdy się tam logował- większość na krótko 2-3 tygodnie, żeby zapoznać się z bohaterami. Tutaj z powodu speed 4x też będzie bardzo duża liczba osób. Na ten świat będą startować głównie studenci, gimnazjaliści itd ze względu na wakacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Zalogowanie sie aby zobaczyć to cudo
Nie nazwał bym gra.

To nie ten temat ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ten świat nie jest dla takich noobów jak ja

Ale może się zaloguje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Dlatego ten świat jest nie dla mnie
Chociaż festyny i występy teatralne fajnie by robił ;)
 
Odp: Retimno party

Stary system , czyli gra dla lubiacych latwizne, a jeszcze do tego bez morale. Czyli raj dla graczy bez ambicji. Beda mieli w krotkim czasie po 15 miast albo wiecej bo pobija nobow. : )

Z całym szacunkiem, ale stary system był pierwszy i wszyscy się mogli lenić.
Większość dobrych ekip gra na starym systemie i tutaj są z reguły cięższe walki.
Grałem ,a właściwie gram na obu systemach i wiem, że godzina nieobecności na starym może zaważyć o losie miasta 5 godzin nieobecności na nowym nie niesie z reguły żadnych poważniejszych skutków.
(Wyjątkiem jest akcja w tym czasie itp.)
Dlatego lenienie się nie może mieć tu miejsca :eek:

P.S
Nie zaczynajcie znów kłótni który system lepszy,bo to jest co tydzień.
Każdy lubi co innego jedni rap drugi metal i nie ma sensu się o to spinać ;)
 
Do góry