Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Z chęcią wbije na Retimno, może być interesująco, nie grałem na tym systemie podboju, lecz mam nadzieję że jakoś sobie poradzę. :)
Zakłada ktoś z was sojusz?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Retimno party

hmm i kto to powiedział. Taki komentarz napisany przez Ciebie to jak najlepszy kabaret
czy ja wiem, kto gra na swiecie bez morale, czyli tam gdzie gosc z 30 miastami moze sie cieszyc z przejecia goscia z jednym miastem ? czy to nie jest iscie na latwizne ? A i nie podjezdzaj do mnie personalnie. Dziekuje Ci za lekcje z Naksos, drugi raz juz taki naiwny nie bede.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Świat się jeszcze nie rozpoczął a tu takie kłótnie.
Z ciekawości wbiję na ten świat popatrzeć co się dzieje :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

czy ja wiem, kto gra na swiecie bez morale, czyli tam gdzie gosc z 30 miastami moze sie cieszyc z przejecia goscia z jednym miastem ? czy to nie jest iscie na latwizne ? A i nie podjezdzaj do mnie personalnie. Dziekuje Ci za lekcje z Naksos, drugi raz juz taki naiwny nie bede.
morale są dla słabych i Ty pewnie wiesz to najlepiej.

Co do lekcji polecam się na przyszłość ale dwa razy Ci ją dałem. Mam nadzieje że wkońcu nabierzesz pokory
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Retimno party

morale są dla słabych i Ty pewnie wiesz to najlepiej.

Co do lekcji polecam się na przyszłość ale dwa razy Ci ją dałem. Mam nadzieje że wkońcu nabierzesz pokory

tu nie o pokore chodzi tylko o to ze czasami wierze ze ludzie maja dobre intencje a nie od poczatku kombinuja jak tu kogos oszukac. Pewnie smialiscie sie z Adrianem jakiego naiwniaka trafiliscie. Ale to tylko swiadczy o Was.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

czy ja wiem, kto gra na swiecie bez morale, czyli tam gdzie gosc z 30 miastami moze sie cieszyc z przejecia goscia z jednym miastem ? czy to nie jest iscie na latwizne ? A i nie podjezdzaj do mnie personalnie. Dziekuje Ci za lekcje z Naksos, drugi raz juz taki naiwny nie bede.

Morale to największy bezsens tej gry moim zdaniem. Czy jak ja mam 100.000 i atakuje mnie gość co ma np 20.000 to co to jest fer? Że on mnie atakuje, a ja nie moge mu nic zrobić, bo morale? Zapewne byś teraz powiedział: "Od Tego Jest Sojusz" ale jeśli wszyscy z sojuszu mają tyle samo pkt (w przybliżeniu) i chcą go zaatakować to jak taki gracz ma np murek 20 poziom, wieża, pełno deffa lądowego dostanie i przeciwnicy będą go atakować przy moralach 70-80 to mu coś zbiją? Wątpię.... Jedynie wtopią swoje wojska. Na świecie bez morali przetrwają najsilniejsi i właśnie bez morali gra ma sens, bo każdy ma równe szanse. Morale to tylko ochrona dla bobów.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Morale to ochrona dla tych, którzy grają na pół gwizdka. Dlaczego aktywny gracz ma być stratny? Zdecydowane nie dla morale :)

A co do tego świata.. To gdzie Ci wszyscy krzykacze co tak pragnęli szybkiego świata w starym podboju? Bo z tego co widzę, to teraz się większość wypowiada - zaloguję się i popatrzę, ale broń boże grać nie będę. No wyłaźcie fajterzy i grajcie na swoim wymarzonym świecie :)
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Morale to ochrona dla tych, którzy grają na pół gwizdka. Dlaczego aktywny gracz ma być stratny? Zdecydowane nie dla morale :)

A co do tego świata.. To gdzie Ci wszyscy krzykacze co tak pragnęli szybkiego świata w starym podboju? Bo z tego co widzę, to teraz się większość wypowiada - zaloguję się i popatrzę, ale broń boże grać nie będę. No wyłaźcie fajterzy i grajcie na swoim wymarzonym świecie :)

Hmm czemu nie zgrasz? ;) ja będę miał teraz w najbliższym czasie zapas wolnego czasu, więc moge siedzieć i farmić wioski co 5 minut :D na speed x4 to się nie zdziwię jak zapaleni złotnicy po ochronce będą mieli podój, bo dla niektórych wydać te kilka stów to żaden wydatek. To raczej nie jest mój wymarzony świat :/ dla mnie wszystko fajnie tylko jak byłby speed x3 to byłoby lepiej moim zdaniem, ale i tak zagram skoro mam dużo wolnego czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Wolę nowy podbój i na taki głosowałam. Wygrał stary.. powiedzmy, że "uczciwie", więc czekam na te wszystkie mulciaki co to głosowały na stary system :) I na jedną panią moderator, która tak mocno kibicowała i robiła wszystko, żeby stary system wygrał.. a teraz gwiazda forum pisze:

Z ciekawości wbiję na ten świat popatrzeć co się dzieje
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Wolę nowy podbój i na taki głosowałam. Wygrał stary.. powiedzmy, że "uczciwie"

Też wolę nowy system, ale jakoś nic nie piszę, że stary wygrał uczciwie czy nie. "Uczciwie"? Co masz na myśli? :) Nie rozumiem tego, że zawsze jak coś/ktoś wygra to od razu spisek, multikonta i inne... Jest wiele sposobów aby wygrało to co się chce np. znajomi...

Ale tak- 60% głosów na stary system podboju to z Multikont
rozpacz.gif
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

Wolę nowy podbój i na taki głosowałam. Wygrał stary.. powiedzmy, że "uczciwie", więc czekam na te wszystkie mulciaki co to głosowały na stary system :) I na jedną panią moderator, która tak mocno kibicowała i robiła wszystko, żeby stary system wygrał.. a teraz gwiazda forum pisze:
też masz ochotę redka komuś nakopać?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Świat się jeszcze nie rozpoczął a tu takie kłótnie.
Z ciekawości wbiję na ten świat popatrzeć co się dzieje :)

mam pytanie a czy pod tym samym nickiem? bo jak tak to poczekam aż zalogujesz, może znajdę po sojuszu plastikowe maskotki czy jakoś tak

Hmm czemu nie zgrasz? ;) ja będę miał teraz w najbliższym czasie zapas wolnego czasu, więc moge siedzieć i farmić wioski co 5 minut :D na speed x4 to się nie zdziwię jak zapaleni złotnicy po ochronce będą mieli podój, bo dla niektórych wydać te kilka stów to żaden wydatek. To raczej nie jest mój wymarzony świat :/ dla mnie wszystko fajnie tylko jak byłby speed x3 to byłoby lepiej moim zdaniem, ale i tak zagram skoro mam dużo wolnego czasu.
znam dwóch takich co na tej prędkości po 5 dniach mieliby podbój zbadany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

też masz ochotę redka komuś nakopać?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



mam pytanie a czy pod tym samym nickiem? bo jak tak to poczekam aż zalogujesz

Ale przecież panna Cecylia nie będzie tam grać.. tak tylko wbije popatrzeć.. chociaż jak sama twierdziła, wiele zaproszeń miała:

No ba... jeszcze nie powstał a już mam zaproszeń mnóstwo.

Tylko jeden gość mnie nie chce zaprosić


I zacięcie pracowała nad głosami, żeby wyszedł świat, na który tylko wbije popatrzeć..


Na starym systemie będzie piękna rozgrywka

Głosować, głosować

Dzięki Oszczepku

Też troszkę nad tym popracowałam :p

Ale że pannie Cecyli niejaki Mamut zalazł za skórę, to szybciutko się tłumaczyła..

Jasne - nakłaniam, ale do głosowania. Chcesz zobaczyć co napisałam graczom na moich światach?
By wzięli udział w ankiecie i zagłosowali tak jak chcą. Dodając, że przy tej szybkości to będzie masakra.
Nie narzucam nikomu swojej woli.

Oczywiście, że nakłaniała JEDYNIE do głosowania. Stąd w jej wypowiedziach pojawiają się wcześniej przytoczone cytaty :)

Późniejsze rozmowy na temat uczciwości głosowania, niestety zostały wykasowane przez szanowne grono moderatorów :)
Ale jak twierdziła panna Cecylia, to osoby, które już dawno nie grają dowiedziały się, że jest możliwość wyboru starego systemu i się specjalnie zarejestrowały na forum i zagłosowały :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

ta pani uprawia po prostu politykę znaną z rodzimej sceny politycznej, czyli jak zawieje tak się ułożę. Nie ma w tym nic co by mnie dziwiło. I nie banować mnie bo mam po tej przerwie jeszcze dużo do powiedzenia dzisiaj!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Ja dalej wierzę w dobroć i uczciwość ludzką. Ale ja to goopia i naiwna jestem :)

aaa.. zapomniałam dodać, ze uwierzyłam również w to, ze ten świat powstał dzięki upodobaniom niegrających modków, teamowiczów, czy jak się tam Was zwie.. oraz graczy, którzy kiedyś grali i dostali telefon z Moskwy, ze mają zagłosować :)

Teraz czekam, aż wszystkie te osoby zagrają :) Będę bacznie się przyglądać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Retimno party

Ja dalej wierzę w dobroć i uczciwość ludzką. Ale ja to goopia i naiwna jestem :)

aaa.. zapomniałam dodać, ze uwierzyłam również w to, ze ten świat powstał dzięki upodobaniom niegrających modków, teamowiczów, czy jak się tam Was zwie.. oraz graczy, którzy kiedyś grali i dostali telefon z Moskwy, ze mają zagłosować :)

Teraz czekam, aż wszystkie te osoby zagrają :) Będę bacznie się przyglądać :)

Wiara czyni cuda ! a Rosjan to już w to nie mieszaj bo zaraz ktoś Cię za poglądy usunie
smiley_emoticons_lol.gif


Ja tam może zagram, w końcu sam też głosowałem... a co ! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Hehe sam jestem ciekaw akcji i placzu na tym swiecie :p
z tymi ustawieniami to tylko jakis sens wbijac by byl przy nowym systemie oczywiscie sie zaloguje gdzies na odleglym morzu i poobserwuje letnich fajterow :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

jakiś znajomy mi sojusz wybiera się na ten serwer i zbiera mocny skład? Jeszcze nie grałem u Turka. Turku będziesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

trudno wymieniać jakieś warianty? twórcy tych sojuszy mogą wiedzieć czy są mi znani

- - - Automatycznie połączono posty - - -

głównie pytam czy najsłynniejszy polski sojusz będzie ?
 
Do góry