Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

nie wiem czy władza tego sojuszu życzy sobie, zeby to ja reklamował więc nie podam nazwy, niektórzy a właściwie zainteresowani wiedzą co mam na myśli
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Ale przecież panna Cecylia nie będzie tam grać.. tak tylko wbije popatrzeć.. chociaż jak sama twierdziła, wiele zaproszeń miała:

I zacięcie pracowała nad głosami, żeby wyszedł świat, na który tylko wbije popatrzeć..

Ale że pannie Cecyli niejaki Mamut zalazł za skórę, to szybciutko się tłumaczyła..

Oczywiście, że nakłaniała JEDYNIE do głosowania. Stąd w jej wypowiedziach pojawiają się wcześniej przytoczone cytaty :)

Późniejsze rozmowy na temat uczciwości głosowania, niestety zostały wykasowane przez szanowne grono moderatorów :)
Ale jak twierdziła panna Cecylia, to osoby, które już dawno nie grają dowiedziały się, że jest możliwość wyboru starego systemu i się specjalnie zarejestrowały na forum i zagłosowały :)

Lol ale Ci się nudzi, że tak po forum grzebiesz :D

Jasne, że byłam, jestem i zawsze będę za starym systemem. I owszem popracowałam nad starym, pisząc na swoich światach do ludzi, by głosowali - nie prosiłam by głosowali na nowy czy stary, tylko by głosowali, bo część ludzi nawet nie zauważyło, że są ankiety na forum. A że pisałam o głosowaniu na światach ze starym systemem podboju to wiesz ;)

I wypraszam sobie nazywanie mnie panną :p

Co do Manfreda nigdy mi nie zalazł za skórę - nawet mi tej skóry nie musnął, więc nie przesadzaj.

Hm... napisałam, że wejdę popatrzeć, bo nie mam w planach grepo w okresie wakacyjnym, a stracenie dwóch miesięcy na początku tak szybkiego świata to sporo.

Kamilu nie licz na to, ze podam swój nowy nick. Za dużo jest takich chętnych jak Ty, by mi dokopać. A ja nie mam tyle złota, by im dorównać w rozgrywce, więc po cichutku sobie wejdę :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

kurde no wiesz co, ale będę liczył na to, że trafi sie okazja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A no to spoko :D a jaki sojusz proponujecie ? na ten świat xD nie mam z kim grać ogólnie :(
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

A no to spoko :D a jaki sojusz proponujecie ? na ten świat xD nie mam z kim grać ogólnie :(

To zależy w jaki dzień startujesz i czego oczekujesz. Możesz napisać w temacie "Poszukuję Sojuszu" czy jakoś tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Toś raczej że ogarniętych ludzi szukam :D a nie bobów xD kierunek i gdzie się będę znajdował jest mi obojętny :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Lol ale Ci się nudzi, że tak po forum grzebiesz :D

Jasne, że byłam, jestem i zawsze będę za starym systemem. I owszem popracowałam nad starym, pisząc na swoich światach do ludzi, by głosowali - nie prosiłam by głosowali na nowy czy stary, tylko by głosowali, bo część ludzi nawet nie zauważyło, że są ankiety na forum. A że pisałam o głosowaniu na światach ze starym systemem podboju to wiesz ;)

I wypraszam sobie nazywanie mnie panną :p

Co do Manfreda nigdy mi nie zalazł za skórę - nawet mi tej skóry nie musnął, więc nie przesadzaj.

Hm... napisałam, że wejdę popatrzeć, bo nie mam w planach grepo w okresie wakacyjnym, a stracenie dwóch miesięcy na początku tak szybkiego świata to sporo.

Kamilu nie licz na to, ze podam swój nowy nick. Za dużo jest takich chętnych jak Ty, by mi dokopać. A ja nie mam tyle złota, by im dorównać w rozgrywce, więc po cichutku sobie wejdę :)

To dla kogo powstał ten świat? No tak chcieliście stary system, to teraz grajcie..
Poza tym myślałam, ze masz więcej odwagi i się ujawnisz :) Cziken :p
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

no właśnie sisi mi też wiele osób będzie chciało dokopać a zamierzam wystartować na tym nicku, może 8 dni przetrwam a jak padne to wystartuje na innym i do przyglądania się nie zrobi mi różnicy te kilka dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

To dla kogo powstał ten świat? No tak chcieliście stary system, to teraz grajcie..
Poza tym myślałam, ze masz więcej odwagi i się ujawnisz :) Cziken :p


szczerze to stary system podboju mnie dobija trochę przeginy jeśli się specjalnie ludzi ściągało na głosowanie .. jak ja bym miał tak zrobić to bym z 4 światów ludzi pościągał i by było przegłosowane a do tego znajomi by doszli to bez słowa ale no cóż ktoś musi za kogoś myśleć i robi to znacznie szybciej niż inni zaczynają o tym myśleć :D
połowa ludzi co gra w grepolis nie wie że nawet forum istnieje xD

No ale przypomnę sobie trochę Etę :p
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

bo to Wiatry Cecyli głosowały, taki sojusz złożony z przyjaciół z rosji, są przez chwile i ich nie ma, troche smrodu naroią przy okazji
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Przynajmniej jak nie będziesz miał sojuszu to będziesz mógł sam się bronić, a nie tak jak na nowym być uzależnionym od sojuszu/kolegów :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

To dla kogo powstał ten świat? No tak chcieliście stary system, to teraz grajcie..
Poza tym myślałam, ze masz więcej odwagi i się ujawnisz :) Cziken :p

Redka nie chcesz grać to nie graj. To Twoja sprawa. Mnie tam to obojętne.
I nie, nie sprowokujesz mnie do podania nicka, ale jak tak bardzo chcesz - próbuj :D
Swoją drogą ja gaduła jestem i pewnie prędzej czy póżniej się wygadam.
Ale na pewno jeszcze nie teraz.

może Wiatry Cecyli
Ciekawy sojusz zakładasz, a ten błąd ortograficzny to pewnie zamierzony ;)
 
Odp: Retimno party

To dla kogo powstał ten świat? No tak chcieliście stary system, to teraz grajcie..
Poza tym myślałam, ze masz więcej odwagi i się ujawnisz :) Cziken :p



Wypowiedziało sie 5 osób, że nie będą tam grało i po co od razu taka spina? Czy przez nich frekwencja na świecie spadnie o 50%? Wątpię większość ludzi, która tam sie wybiera zbytnio nie udziela się na forum. Czy mają pisać zbędne posty "Bedę grał" , "wpadniemy z kolegami", itp.?


Czy może Ty po prostu tymi postami chcesz chcesz się wyżalić i udowodnić, że nowy system podboju byłby lepszy na tym świecie?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

nie zamierzony z rozpędu a czy to ma znaczenie moja sprawa jak piszę liczy się przekaz
 
Do góry