Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Przypominam żę moja masówka potrzebuje graczy do stworzenia akademi i limitu..
Chętni na pw
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

TO nie jest śmieszne propozycja jest całkiem poważna i proszę podchodzić do nie zupełnie na serio -mamy zamiar otworzyć kilka tak ażeby dociągać ogólną liczbą członków do 240 :)
 
Odp: Retimno party

eee szczyt formy to już skończył się dawno. Potem była już tylko rutyna. Nie gram na tym świecie bo nie mam aż tyle czasu a nie lubię dostawać lania. Jak by wystartował wtedy kiedy miał wystartować to bym zagrał (czyli 2 miesiące temu na urodziny) - wiadomo że najwięcej czasu zabiera początek na te klikanie a potem to już jakoś leci.

ps. ma ktoś już dwie wioski??


Na współrzędnych podanych kilka stron wcześniej:
equo3m.png
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

2 miasta przed końcem ochronki, to chyba jeszcze nie widziałam na żadnym świecie :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Miodzio.. marzy mi się taki świat, ale z nowym podbojem ;)

Na październik lub listopad poproszę, hehe :D
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Retimno party

mam pytanko zalożenie wioski wszędzie trwa 24h?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Zakładanie miast (jeśli są miejsca) to bardzo dobry pomysł ,jak ktoś ma dużo złota to w czasie ochronki postawi 2 miasta z podbojem i wojem,he he wyczynem było by mieć 3 miasta przed końcem ochrony ,ciekawe czy to możliwe (uzbierać 3 slota) ,bo przecież pkt można łapać na misjach
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Retimno party

3 pochody wystarczą wiec przy dobrych misjach jest to mozliwe.poza tym jak ktos ma zlotko to moze igrzyska zrobic czy tam festyny
 
Do góry