Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Czyli problem może być tylko z miejscem ,przy takiej prędkości nieaktywne konta w czasie ochronki powinny szarzeć lub znikać po 3 dniach
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Nie wiem czy to jest dobry pomysł. W sumie dobra zabawa polega na podbijaniu miast i to najlepiej czerwonych, a nie na siedzeniu i klikaniu w wioseczki. No chyba że ktoś to bardzo lubi, to może i ma jakąś tam formę zabawy.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe no tak ,ale przez 7 dni tego nie zrobisz ,a jak ktoś będzie miał 2 miasta po ochronce to tylko mu to procentuje ,łatwiej mu podbić następne.
Bez klikania w wioski na początku to nie za bardzo się rozpędzisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Zakładanie miast (jeśli są miejsca) to bardzo dobry pomysł ,jak ktoś ma dużo złota to w czasie ochronki postawi 2 miasta z podbojem i wojem,he he wyczynem było by mieć 3 miasta przed końcem ochrony ,ciekawe czy to możliwe (uzbierać 3 slota) ,bo przecież pkt można łapać na misjach

Mam poufne info, że ktoś będzie miał owe 3 miasta przed końcem ochrony :rolleyes:
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Ha to grepo wchodzi na nowy poziom prędkości;)
no widać ,że Polacy nie tacy biedni;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Nie no oczywiście, że jest w tym kilka ziaren zdrowego rozsądku i szczerej prawdy. Jeżeli dobrze wykorzystają te 2 czy tam 3 miasteczka zbudowane na kasie to ok, niech będzie. No ale jeżeli zaraz po ochronce je stracą... A widziałam już na niejednym serwie szybko znikających z rankingu czołowych złotników.
I tak szczerze, ja nie miałabym satysfakcji z gry gdybym w taki sposób zdobyła miasta. Wolałabym wydać kaskę na fajny kosmetyk, czy ciuszek i to dałoby mi o wiele więcej radości. No ale uwzględniam fakt, że są ludzie czerpiący radość z ładowania kasy w wirtualne wioseczki. I to trzeba chyba jednak szanować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

Wiesz jak stracą to ktoś inny na tym dobrze wyjdzie ,bo dostanie rozbudowane miast :D jakby nie było korzyść jest ,im więcej dużych miast tym większy wybór w podbijaniu,zamiast 2k to 5k z podbojem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Wie ktoś jak jest w tej Polskiej Husarii ? Jakaś masówka czy ogarnięty sojusz ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

389258kkkk.PNG

Beka musi być :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

W teorii owszem w praktyce gram trochę ponad 2 dni i misji miałem o wiele mniej niż powinno być,a pierwsza pojawiła się po 4/5 godzinach od startu.

U mnie jest okej, pojawiają się w przybliżeniu po 2 godzinach.

Co do tego, o której się zaczęły, to wydaje mi się, że zawsze tak jest, choć mogę się mylić...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

nie da się złotem jakoś przyśpieszyć zakładanie miasta?:(
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Retimno party

3 pochody wystarczą wiec przy dobrych misjach jest to mozliwe.poza tym jak ktos ma zlotko to moze igrzyska zrobic czy tam festyny
hehe, no jestem ciekaw,czy znajdzie sie jeszcze jakiś adwokat diabła z grepoteam który bedzie twierdził,że złotko daje tylko lekką przewagę w tej grze...? 3 miasta full rozwinięte przed końcem ochrony w porównaniu do jednego to chyba jest miażdżąca przewaga ?
 
Do góry