Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

czy są to może te dwa serwery na których wyłącznie grasz? jeśli to co na helorusie to ten wysoki poziom en to rację ma Glorian, jedynie tańsze złoto im pomaga

ja nie gram już od Lindos'a na en :) wchodzę na forum ogólne i wiem że na tych 2 serwerach są najlepsze ekipy piszę tutaj o Jalysos i Katane (na katanie gra sporo osób które znam i to dobrzy gracze)

nie rozumiem narzekania na jakiś serwer międzynarodowy jakby na każdym polskim grała elita graczy i poziom był mistrzowski ... serwer serwerowi nie będzie równy a jak chce się grać z najlepszymi to trzeba się dowiedzieć gdzie wejdą takie ekipy i wtedy można się sprawdzić
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

głupi pomysł był z tą ochrona dla początkujących :) powinno jej nie być bo zanim się skończy ochronka to niektórzy założą z 5 wiosek
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Retimno party

lub przynajmniej nie można by było zakladać przed końcem ochrony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

ja nie gram już od Lindos'a na en wchodzę na forum ogólne i wiem że na tych 2 serwerach są najlepsze ekipy piszę tutaj o Jalysos i Katane (na katanie gra sporo osób które znam i to dobrzy gracze)

nie rozumiem narzekania na jakiś serwer międzynarodowy jakby na każdym polskim grała elita graczy i poziom był mistrzowski ... serwer serwerowi nie będzie równy a jak chce się grać z najlepszymi to trzeba się dowiedzieć gdzie wejdą takie ekipy i wtedy można się sprawdzić

To oczywiste, że też na polskich serwerach poziom jest rózny, ale tam gdzie ja grałem (Mochlos) poziom był tak niski, że trudno do czegokolwiek porównać. Aktywnych graczy było wtedy na Mochlos 20k, a w Polsce nie spotkałem takich miernot w TOP10 jak tam.
Wątpię, ze w Polsce grałem wyłącznie na światach dobrze obsadzonych, bo np MARATON to słaby świat, a każdy przeciętny sojusz z Maratonu mógłby na Mochlos wygrać. Róznica poziomów kosmiczna. Watpię też, ze na Mochlos się zmówiły wszystkie nooby świata.

Piszę to, bo na podstawie zasłyszanych przechwałek o "Światówce" miałem plan zebrania narodowej ekipy i wygrania jakiegoś serwera de. albo en. Dlatego wybrałem się na rekonesans na najświeższy serwer jaki był (przeciętne ustawienia). Po 7 tygodniach gry nie miałem już kogo atakować. Pisali, że jestem "crazy" i gram na botach (pisali do suportu, ze nie zbiłem swojego kolona, a 330 ogni to na pewno bot).

Zwyczajnie Polski przeciętny gracz jest znacznie lepszy niż przeciętny gracz na en.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

To oczywiste, że też na polskich serwerach poziom jest rózny, ale tam gdzie ja grałem (Mochlos) poziom był tak niski, że trudno do czegokolwiek porównać. Aktywnych graczy było wtedy na Mochlos 20k, a w Polsce nie spotkałem takich miernot w TOP10 jak tam.
Wątpię, ze w Polsce grałem wyłącznie na światach dobrze obsadzonych, bo np MARATON to słaby świat, a każdy przeciętny sojusz z Maratonu mógłby na Mochlos wygrać. Róznica poziomów kosmiczna. Watpię też, ze na Mochlos się zmówiły wszystkie nooby świata.

Piszę to, bo na podstawie zasłyszanych przechwałek o "Światówce" miałem plan zebrania narodowej ekipy i wygrania jakiegoś serwera de. albo en. Dlatego wybrałem się na rekonesans na najświeższy serwer jaki był (przeciętne ustawienia). Po 7 tygodniach gry nie miałem już kogo atakować. Pisali, że jestem "crazy" i gram na botach (pisali do suportu, ze nie zbiłem swojego kolona, a 330 ogni to na pewno bot).

Zwyczajnie Polski przeciętny gracz jest znacznie lepszy niż przeciętny gracz na en.

Napisałem tylko gdzie obecnie najlepsi grają jakich znam z tych serwerów:) Wiem doskonale że trafiają sie tam tacy gracze co nie potrafia grac i ze jest ich wiecej niz u nas ale pomysl ze tam loguja sie ludzie z calego swiata a u nas tylko z Polski

żeby nie odbiegać od tematu to napisze że MDG jeszcze się nie pojawiło chodź sam turek zalogował sie na serwie:) pewnie obserwuje ale dochodzą plotki że mają wejść później
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

żeby nie odbiegać od tematu to napisze że MDG jeszcze się nie pojawiło chodź sam turek zalogował sie na serwie:) pewnie obserwuje ale dochodzą plotki że mają wejść później

choinka... to ja nic nie słyszałem, póki co, stąd się dowiaduję i to od Cb... :eek:

środa zapowiada się ciekawie, graczy z dwoma miastami przybywa... Ciekawe, ile wielkich planów zostanie zweryfikowanych w ciągu 10 godzin przed bonusem nocnym :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

no mi niestety się ochronka kończy dopiero w piątek tak jak i mojej okolicy tfuu w czwartek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak to jest z szarakami na starym systemie trzeba mieć zbadany podbój?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

OMG to ten sojusz co dostał manto na omikronie od adriana?
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

victory się już rozpadło?
:eek:;)
Nawet do ochronki nie wytrzymali ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

haha a tak UFO ze swoim giermkiem się odgrażał, normalnie kompromitacja
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

no dokładnie pewnie już przestanie grać
Ja bym mu to radził....
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Do tego jest mistrzem pióra :) jego profile zna cały świat

Ostatnio napisał powieść pt. Korynt i oszustwa Rzeźni
Tam między innymi opisuje swoje żale do wszystkich i o tym jak ktoś kogoś kupuje;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

duże? pokaż

- - - Automatycznie połączono posty - - -



ja bym napisał inaczej, jednym z najlepszych szefów sojuszu jakich znam, żeby nie pisac że najlepszy gracz bo akurat do tego napisał bym gracza MuadDib.

tyktyk.jpg
 
Do góry