Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Przynajmniej jak nie będziesz miał sojuszu to będziesz mógł sam się bronić, a nie tak jak na nowym być uzależnionym od sojuszu/kolegów :)


ja w tym nic złego nie widzę lubię nowy system podboju chociaż dorastałem na starym :) po prostu nie lubię jak ktoś gra samemu lub w małym sojuszu bo uznają się co niektórzy za szczególnie wybitnych itd a sobie myślą że cisną wszystkich a w rzeczywistości można grać w 100-uuu i ciskać cały świat i zakończyć go na raz i dwa :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

ja w tym nic złego nie widzę lubię nowy system podboju chociaż dorastałem na starym :)

Widzisz, a ja lubię nowy i na nowym się uczyłem gry :)
Na nowym systemie jesteś uzależniony od deffa jak grasz sam to leżysz i kwiczysz, a na starym możesz się bronić też offem.
Więc na starym systemie jak grasz w pojedynkę to jesteś na dużym plusie :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Wypowiedziało sie 5 osób, że nie będą tam grało i po co od razu taka spina? Czy przez nich frekwencja na świecie spadnie o 50%? Wątpię większość ludzi, która tam sie wybiera zbytnio nie udziela się na forum. Czy mają pisać zbędne posty "Bedę grał" , "wpadniemy z kolegami", itp.?


Czy może Ty po prostu tymi postami chcesz chcesz się wyżalić i udowodnić, że nowy system podboju byłby lepszy na tym świecie?

ja po prostu nie lubię takiej obłudy. Światy mają być dla graczy, a nie dla Cecylii, która grać tu nie będzie, a robiła wszystko, zeby stary system wygrał. Ot co.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

ja po prostu nie lubię takiej obłudy. Światy mają być dla graczy, a nie dla Cecylii, która grać tu nie będzie, a robiła wszystko, zeby stary system wygrał. Ot co.

To mnie też dopisz, bo sam pisałem do ludzi aby głosowali na stary system podboju i też nie mam zamiaru tutaj grać :p
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Retimno party

Redka nie chcesz grać to nie graj. To Twoja sprawa. Mnie tam to obojętne.
I nie, nie sprowokujesz mnie do podania nicka, ale jak tak bardzo chcesz - próbuj :D
Swoją drogą ja gaduła jestem i pewnie prędzej czy póżniej się wygadam.
Ale na pewno jeszcze nie teraz.

sisi o ile dobrze rozumiem to redce chodzi o to, że to ty nie chcesz grać(na poważnie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Widzisz, a ja lubię nowy i na nowym się uczyłem gry :)
Na nowym systemie jesteś uzależniony od deffa jak grasz sam to leżysz i kwiczysz, a na starym możesz się bronić też offem.
Więc na starym systemie jak grasz w pojedynkę to jesteś na dużym plusie :)

lecz na starym nie ma takich emocji jak na nowym i nowy wymusza aktywną grę na użytkowniku :p wiesz można się kłócić itd ale każdy gra jak woli xD nie piszę ze nie znoszę starego ale zawsze jakaś ta różnica jest xD
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

nowy wymusza aktywną grę na użytkowniku :p

Tutaj się akurat nie zgodzę...
Stary system wymusza większą aktywność...
wiesz można się kłócić
Sugerujesz, że my się teraz kłócimy, bo ja to odbieram za wymianę zalet pomiędzy obydwoma systemami.:)
Ale jeżeli chcesz się kłócić tak jak ja wczoraj z Ciapkiem na 5stron to luz :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Tutaj się akurat nie zgodzę...
Stary system wymusza większą aktywność...

Sugerujesz, że my się teraz kłócimy, bo ja to odbieram za wymianę zalet pomiędzy obydwoma systemami.:)
Ale jeżeli chcesz się kłócić tak jak ja wczoraj z Ciapkiem na 5stron to luz :cool:

Może to źle odebrałem ? :p wiesz jak tutaj ludzie są nastawieni na forum aby omotać każdego xD
I tak wolę nowy na starym wystarczy że się zabunkrujesz i masz spokój,bo nikt nie gra 100% off


EDIT: na nowym raz grałem 66 miast na 67 off :p miasta nie straciłem wcale :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Może to źle odebrałem ? :p wiesz jak tutaj ludzie są nastawieni na forum aby omotać każdego xD
I tak wolę nowy na starym wystarczy że się zabunkrujesz i masz spokój,bo nikt nie gra 100% off

Też wolę nowy, ale trzeba dostrzegać wady i zalety z obydwu stron :)
hehe gra gra... Ja na Juktasie tak grałem :) Na Psi 80% off :p
Dobrze było tylko, że miałem sojuszników w razie buntu, bo jak bym grał sam to lipa :rolleyes:

Pozostawię to bez komentarza.

Nie płacz, dostaniesz jeszcze świat z nowym systemem podboju i się wyszalejesz
jezyczek.gif


Zagrałbym jak świat by wystartował wcześniej, a nie dopiero teraz :eek: szkoda marnować sobie wolne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No własnie o to chodzi k-nightmare, dzieciaki mają wakacje niebawem i nie mam zamiaru siedzieć przed kompem non stop :)

ja po prostu nie lubię takiej obłudy. Światy mają być dla graczy, a nie dla Cecylii, która grać tu nie będzie, a robiła wszystko, zeby stary system wygrał. Ot co.

Redko muszę złożyć oficjalne podziękowania wszystkim którzy głosowali na stary, że wybrali świat specjalnie dla mnie, bo nikt nie miał zamiaru tam grać i będę sama siebie tam oglądać :D

Tobie dziękuję, że to dostrzegłaś :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

No własnie o to chodzi k-nightmare, dzieciaki mają wakacje niebawem i nie mam zamiaru siedzieć przed kompem non stop :)



Redko muszę złożyć oficjalne podziękowania wszystkim którzy głosowali na stary, że wybrali świat specjalnie dla mnie, bo nikt nie miał zamiaru tam grać i będę sama siebie tam oglądać :D

Tobie dziękuję, że to dostrzegłaś :)

Innego wyjścia nie miałaś. Biorąc pod uwagę liczne grono Twoich "wielbicieli", to długo nie zagrzałabyś miejsca. Heh.. zresztą co ja tu będę pisać. Samo to, że nie chcesz ujawnić nicku świadczy o tym jak wielkie masz poparcie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No pewnie tak, przejęli by mnie zaraz po ochronce i płakałabym pół nocy :D

Mnie tam poparcie nie jest potrzebne, wiem kto jest ze mną a kto przeciwko i to mi wystarczy - Ty wiedzieć wszystkiego nie musisz :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Postaram się - dziękuję za radę :)

No panowie i panie, kto jeszcze będzie grał?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ja z pewnością :)
Trzeba na starym systemie zagrać.
Będzie to szybki świat, a ostatnio na takim chciałem zagrać. :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Toxi a Ty gdzie na tak długo zniknąłeś?

Masz zamiar dołączyć do jakiegoś sojuszu, czy tak się pobujasz i pooglądasz?
 
Do góry