Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Retimno party

Toxi a Ty gdzie na tak długo zniknąłeś?

Masz zamiar dołączyć do jakiegoś sojuszu, czy tak się pobujasz i pooglądasz?

No wiesz grepolis się nudzi po pewnym czasie;p Sama mówiłaś ze tak się zawsze wraca;) o to jestem;p

Nie będzie mnie podczas startu serwera bo będę na wakacjach wiec pomyślę dopiero jak wroce;p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

a nie od poczatku kombinuja jak tu kogos oszukac.

ehh no tak kolejny oszukany - zaczynam się siebie bac że ja taki niedobry -- człowieku nikdy nic Ci nie obiecałem a jedynie co ty chciałeś to tworzyć potęgę co Ci nie wyszło. Ale ja zawsze mówie "ze mną lub w ogóle"

Pewnie smialiscie sie z Adrianem jakiego naiwniaka trafiliscie.
Nie wiem o jakim Adrianie piszesz ale jeśli o kilerze to nie gram z nim od EN świata
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Retimno party

czytam czytam i już co można wywnioskować to że
redka i Sisi chyba się za bardzo nie lubią czy coś tam :D
z obiema paniami grałem ( o ile to jeszcze te same osoby ^^ ) i nie rozumiem o co poszło pewnie coś na Naksos bo tam je ostatnio razem widziałem

pamiętajcie że to gracze wybrali taki a nie inny sytem podboju a nie Sisi każdy miał prawo wyboru i głosował na system który wolał
osobiście nie głosowałem ale też wybrał bym stary

nie zapominajcie że są pewne sojusze dość mocne które grają tylko na strym sytemie i będą chciały się pokazać

pozdrawiam i do zobacznia na Retimno ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

czytam czytam i już co można wywnioskować to że
redka i Sisi chyba się za bardzo nie lubią czy coś tam :D

eee normalnie bystrzak jak nic

pamiętajcie że to gracze wybrali taki a nie inny sytem podboju a nie Sisi

No co Ty poważnie?? a mi się zdawało że to jednak było inaczej - może teraz mnie oszukali :)


ps. ja tam lubie oba systemy podboju i sisi i redkę :))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No wiesz grepolis się nudzi po pewnym czasie;p Sama mówiłaś ze tak się zawsze wraca;) o to jestem;p

Nie będzie mnie podczas startu serwera bo będę na wakacjach wiec pomyślę dopiero jak wroce;p

Heh no wraca się, wraca - może nie wszyscy, ale część osób na pewno :)
To puknij do mnie jak wrócisz na PW.

czytam czytam i już co można wywnioskować to że
redka i Sisi chyba się za bardzo nie lubią czy coś tam :D
z obiema paniami grałem ( o ile to jeszcze te same osoby ^^ ) i nie rozumiem o co poszło pewnie coś na Naksos bo tam je ostatnio razem widziałem (...)
Nilus a tam zaraz nie lubimy - z mojej strony to tylko droczenie się :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

I ja się lubię podroczyć :) Przecież wszyscy wiedzą, ze Sisi, to moja best friend.. I na naksos sobie razem pykamy.. eeee.. tylko nie wiem pod jakim tam nickiem gra ;) Lubi być tajemnicza, nawet przed przyjaciółmi się chowa :D

Poza tym ja nie jestem od lubienia :p Wiedzą to Ci, na których krzyczę podczas obrony :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Moi drodzy, proszę bez spiny. Rozmawiajmy na temat ruszającego niebawem świata, a nie tego jaki ktoś jest lub nie.
Ja osobiście grać nie będę. Czas sesji i praktyk zawodowych, więc na starcie bym odpadła.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

ojj wiemy wiemy, zresztą wszyscy ją love ona taka fajkowska psiapsuła i pomocna

Manfredzie... nie słodź mi tak, bo się zawstydzę :eek:

Gorzej będzie jak ktoś to na poważnie weźmie :D

Nilus - ja na Naksos nie gram i nigdy nie grałam, coś Ci się pomyliło :)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Retimno party

Jeszcze świata nie ma, a już się ciekawie robi :)
I jak zwykle wszyscy tylko wejdą popatrzeć.. hahaha
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Jeszcze świata nie ma, a już się ciekawie robi :)
I jak zwykle wszyscy tylko wejdą popatrzeć.. hahaha

Nie sądzę, chociaż ze względu na późny start świata i tą prędkość to większość sobie odpuściła, bo ma plany na wakacje, bądź nie chce tych wakacji spędzić przed grepo.
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Retimno party

Nilus - ja na Naksos nie gram i nigdy nie grałam, coś Ci się pomyliło :)


0LOL.gif
w takim razie ktoś wszedł sobie na twoje konto :D
co jak co ale pamięć mam bardzo dobrą :cool:
 
Odp: Retimno party

Zanim zaczniecie pisac o multi na forum polecam sie zapoznać z techniką samej rejestracji tj.
Zalozenie nowego e-maila ,następnie konta w grze , potwierdzenie e-maila , zalogowanie się na forum i głos w ankiecie przy czym jest ograniczone zakładanie kont z jednego ip na danej poczcie mailowej czyli trzeba bardzo szybko te poczty zmieniać lub zmieniac ip co tez szybkie nie jest.
Ja bym się nie pofatygował zawracac sobie głowy taką robotą, a prawda jest taka,ze konczy sie wiele światów z głownie starym podbojem i tacy nałogowcy musza gdzieś grać.To i większa motywacje do głosowania wczesniej mieli nie wiem czy komus z tutaj krytykujacych, by sie chciało wejść szybko zagłosować na świat i czekać na niego dwa miesiące przy czym wychodzi w miesiac przed okresem wakacyjnych co jest dodatkowym czynnikiem odciągającym ludzi.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

0LOL.gif
w takim razie ktoś wszedł sobie na twoje konto :D
co jak co ale pamięć mam bardzo dobrą :cool:

Wiem. Myślałem tak do czasu, aż wielu moich znajomych mi powiedziało, że szkoda im wakacji na gre i na ogół połowa tych co gadała, że grać będzie teraz tak mówi, więc fakty mówią same za siebie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

0LOL.gif
w takim razie ktoś wszedł sobie na twoje konto :D
co jak co ale pamięć mam bardzo dobrą :cool:

Nilus - światy gdzie grałam chociaż chwilkę to: Alfa, Ny, Omikron, Tau, Omega, Ateny, Korynt, Heraklion, Itaka, Juktas i Olimpia. Przy czym te podkreślone były światami, gdzie grałam najdłużej :)

- - - - - -

OsZczepCS - nie denerwuj się, bo nie warto.
Ja już to przyjęłam do wiadomości, że to mój świat i moje multi głosowało :D
Ale masz rację, szkoda, że wychodzi dopiero teraz :(
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Retimno party

Nilus - światy gdzie grałam chociaż chwilkę to: Alfa, Ny, Omikron, Tau, Omega, Ateny, Korynt, Heraklion, Itaka, Juktas i Olimpia. Przy czym te podkreślone były światami, gdzie grałam najdłużej :)

- - - - - -

OsZczepCS - nie denerwuj się, bo nie warto.
Ja już to przyjęłam do wiadomości, że to mój świat i moje multi głosowało :D
Ale masz rację, szkoda, że wychodzi dopiero teraz :(

Ja sam za starym głosowałem, bo wszędzie tylko nowy nowy nowy nowy.... A skoro mam teraz czas na gre to chce z niej trochę wrażeń, a je dostarcza stary system ;)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Retimno party

A ja bym z chęcią pograła ale zobaczymy co czas pokaże :) To już nie studenckie czasy jak na Ny, że się robiło tylko przerwy na pójście do toalety :p
 
Do góry