Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

"Kolego" nawet nie muszę ehh
Podobno te rejony wybierają słabi gracze,więc tam Klikam
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Retimno party

Proszę zachowywać się i wypowiadać w sposób kulturalny.
Forum to miejsce publiczne i trzeba zachowywać się w odpowiedni sposób.

Tak dla waszego przypomnienia Regulamin Forum
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Kamelajd odpuść lepiej.
Nie widzisz co się dzieje?
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

Widzisz kolego (U.R.F),napisales pare nie do konca przemyslanych postow i poruszyles gniazdo żmij.Nie sadze bys juz mial jakies doswiadczenia w grepo bo wtedy wiedzialbys kto to czyta i kto odpisuje.Przez 4 lata gry spotkalem wiekszosc tych graczy na roznych serwerach i takie machanie szabelka jest bez sensu w stosunku do nich.To i zabawili sie Waszym kosztem.Mnie tez kusiło by zalogowac sie gdzies obok i zatanczyc tango jak to Glorek nazwal.A uwielbiam grac we 3-4 osoby i lac sie z takimi mocnymi sojami jak wasz sie wydaje,w sumie nie umie innaczrj grac:( Przemys nim napiszes cos bo to moze przynies klopoty calemu sojuszowi wiec i tym zwyklym szrym gracza co nic nie zawilnili a chcieli tylko pograc w gre.Pamietaj ze byc sefem sojuszu to nie tylko duma i pycha to tez odpowiedzialnosc za losy swoich graczy.Zycze wam sukcesu i dystansu do swoich umiejetnosci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Wiesz kamel ja np rozmawiam a Ty sie kłocisz :) chyba nas dzieli za duża różnica wiekowa wiec wracaj na grepo bo tak jak prosiłem chce ladne miasteczko myslę że w tydzien sie wyrobisz ?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Kamelajd odpuść lepiej.
Nie widzisz co się dzieje?

Przepraszam bardzo, ale jak byś wróciła parę postów wcześniej, to zobaczyłabyś kto zaczął.
Może lepiej pomyśl zanim coś napiszesz.
Niech inni się ogarną, to nie ode mnie zależy ich kultura osobista.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiesz kamel ja np rozmawiam a Ty sie kłocisz :) chyba nas dzieli za duża różnica wiekowa wiec wracaj na grepo bo tak jak prosiłem chce ladne miasteczko myslę że w tydzien sie wyrobisz ?:)

Idź spać dziecino, bo do szkoły nie wstaniesz.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Polecam przeczytać post SilveraW powyżej...
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Retimno party

ale ciśnienie ludziom skacze
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie jakie kierunki wybraliście logując się?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Losowy :p bo ja cały czas z zamierzeniem, że tylko na chwilę

no i wylądowałam na morzu, które zostało tutaj określone jako morze dla lamerów hehehehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Logując się w pierwszym dniu - żadne morze nie jest dla lamerów :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

m45,54,55,65 i możliwe,że okoliczne w późniejszym etapie będą środkiem świata więc popieram wypowiedź sisi;)
 
Odp: Retimno party

Losowy :p bo ja cały czas z zamierzeniem, że tylko na chwilę

no i wylądowałam na morzu, które zostało tutaj określone jako morze dla lamerów hehehehe

o a ponoć szłaś już spać hehe jednak klikanie ważniejsze :D ja dzisiaj już wykorzystalem swój potencjał i dalsze klikanie nie ma sensu i można iść spać
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

oj wiem, wiem :) tylko sobie żartuję przecież , chyba można? ;)

cudak najlepiej jednak buduje się na bezpiecznych obrzeżach a w środku przeważnie zostają ci, którzy lubią wojować
 
Odp: Retimno party

a propo mórz, to czemu tak mało ludzi poszlo na lewy góra? z tego co pamiętam to tam zawsze topka startowała, a tu proszę m44 prawie puste haha
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

o a ponoć szłaś już spać hehe jednak klikanie ważniejsze :D ja dzisiaj już wykorzystalem swój potencjał i dalsze klikanie nie ma sensu i można iść spać
smiley_emoticons_biggrin.gif

A jakoś nie mogę spać, wszystko przez to grepo :) ale oki doki, masz rację, czas do łóżeczka a laptopik powinien iść za chwilę - oczywiście po ustawieniu nocnej kolejki - na swoją półeczkę
 
Do góry