Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Yyy ale to nie żart, przynajmniej nie mój :)

Manfred no małe, podbijać jeszcze się nie da - trzeba czekać na koniec ochronki, ale przy tym systemie to za dwa dni to te miasteczka będzie już miał ładnie rozbudowane :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

Manfred no małe, podbijać jeszcze się nie da - trzeba czekać na koniec ochronki, ale przy tym systemie to za dwa dni to te miasteczka będzie już miał ładnie rozbudowane :)

no tak też bedzie ale pytanie jest gdzie założone sa te wioski - bo jak rozumiem nie ma miejsca na normalnych wyspach chyba że daleko. A zakładanie wioski na wyspie gdzie nie ma rolniczych to amatorka
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

no tak też bedzie ale pytanie jest gdzie założone sa te wioski - bo jak rozumiem nie ma miejsca na normalnych wyspach chyba że daleko. A zakładanie wioski na wyspie gdzie nie ma rolniczych to amatorka

po 3 dniach nieaktywności konta 175 znikają wiec miał miejsce by założyć tam miasta
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

no to tylko pogratulować pomysłu. Do końca ochronki bedzie miał wyrośnięte 3-4 wioski. Teraz tylko robic kulturke bo za chwile braknie a trzeba zabierać wioski nobom
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe to samuraj się ustawi i będzie tyk tyk boom ,ciekawe jakie będą układy ,bo po koryncie jak przestałem grać i później się dowiedziałem co się działo to normalnie opera mydlana :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Manfredzie pamiętasz czasy, gdy jak ktoś założył miasto zamiast podbić był nobem nazywany. Na tym świecie to jednak idealne posunięcie. Może tez założę sobie miasteczko przed końcem mojej ochronki :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

dokładnie ma tak rozmieszczone miasta

tyktyk.jpg
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Retimno party

hehe to samuraj się ustawi i będzie tyk tyk boom ,ciekawe jakie będą układy ,bo po koryncie jak przestałem grać i później się dowiedziałem co się działo to normalnie opera mydlana :)
to jest tyk tyk plum boom a nie tyk tyk boom :)
dwie różne osoby zresztą na koryncie przez pewien czas grali obaj razem
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

Manfredzie pamiętasz czasy, gdy jak ktoś założył miasto zamiast podbić był nobem nazywany. Na tym świecie to jednak idealne posunięcie. Może tez założę sobie miasteczko przed końcem mojej ochronki :)

eee tam nobem. Tak pisali amatorzy. Tu od poczatku pisałem ze warto załozyc miasto bo ochronka długa - ale tylko dla złotnika bo ktoś kto nie wydaje kaski nie opłaca się - lepiej przejąc już rozwinięta.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

uuu to samuraja nima ? byłaby lipa ,zawsze to ciekawiej

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe ale pewni pojawi się Arturek i ustawi wszystkich w szeregu :) parę osób z mdg jest
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

eee tam nobem. Tak pisali amatorzy. Tu od poczatku pisałem ze warto załozyc miasto bo ochronka długa - ale tylko dla złotnika bo ktoś kto nie wydaje kaski nie opłaca się - lepiej przejąc już rozwinięta.

Na tym świecie to i tak szybko wszystko się buduje więc luz, złotko nie jest tak potrzebne :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

uuu to samuraja nima ? byłaby lipa ,zawsze to ciekawiej

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe ale pewni pojawi się Arturek i ustawi wszystkich w szeregu :) parę osób z mdg jest

samuraj mial grac i pewnie gra tylko pod innym nickiem
 
Do góry