Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Turek to ciekawy temat. Jedni Go oceniają tak a inni inaczej. Grepo byłoby inne bez Niego. Jednak ja nie zgadzam się z opinią Manfreda zupełnie
Miałem z Turkiem kilkadziesiat miasta na wyspach na paru swiatach, więc poznałem Go trochę i zadam pytania prowokacyjnie:
- czy dobrym przywódcą jest ten, który swoimi wybrykami na profilach doprowadza do banów nie myślac o swoich sojusznikach?
- czy dobrym przywódcą jes ten, który obrażając wszystkich dookoła sprowadza na sojusz wrogów, którzy przerastają siłą własny sojusz?
- czy dobrym przywódcą jest ten, który przegrywa poprzez swoje nieuczciwe traktowanie paktów
- czy dobry przywódca przegrywa kazdy świat (ja znam dobrze 3 spektakularne porażki MDG)?
- czy dobrym graczem jest ten, kto nie podbił (ja nie pamiętam takiego przypadku) zadnego miasta podczas obecności właściciela?
same szaraki, nocne wypady i przejęcia wewnetrzne.
- czy dobrym przywódcą jest ten, kto kłamie na temat wszystkich i wszystkiego, wprowadzając w bład również swoich sojuszników?

Prawdą natomiast jest to, że jest najlepszym obrońcą jakiego znam. Gdyby nie bunkrował się po zęby w każdym mieście jak noob, to byłoby to widoczne bardziej. Nawet w miastach ogniowych ma murek 25
Wielu swoich sojuszników wybronił od kolonów i to mu się chwali. Jest w tym dobry ale to koniec pozytywów.

moim skromnym zdaniem wymazony sojusz to z graczami Turek bardzo dobry gracz i co wazne siedzi caly czas na grze Manfred bardzo dobry gracz i dotego idealnie czytajacy gre i potrafiacy przewidziec posuniecia wroga MG kapitalny gracz i niesamowicie potrafi motywowac i moja ulubienic redka wiedzaca wszystko o obronie a i w offie potrafi dokopac no i Gwiazda zabujca w ataku :p znimi zagrac sama przyjemnosc
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Retimno party

Turka osobiście nie znam :D Maniek i Redka nie tylko dobrze grają ale też są bardzo sympatycznymi osobami :D
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

hehe dla mnie nieśmiertelnym graczem jest niejaki Mario z miasta Tczew ,może niektórzy kojarzą ,koleś troszkę wiekowy ,ale na grepolis od początku:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

hehe dla mnie nieśmiertelnym graczem jest niejaki Mario z miasta Tczew ,może niektórzy kojarzą ,koleś troszkę wiekowy ,ale na grepolis od początku:D

Jesli to ten sam Mario co z Delty to zloty gracz.Niewielu takich spodkalem na tej grze....
 
Do góry