[Legalny] RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Link: http://revolttool.tomaski.pl/js/grt.user.js
Autor: [profil]anpu[/profil]


Instrukcja obsługi napisana przez anapu:

Ponieważ bardzo często się zdarza, że jest bałagan w zakładce z buntami lub w zakładanych tematach brakuje istotnych informacji, napisałem mały skrypt, który ma za zadanie ułatwić zakładanie tematów z buntem.

Zainstalowany skrypt doda nowy przycisk pod listą dostępnych jednostek:

qbdw.png


Klikając na niego, otworzy nam się okno z informacjami o naszym mieście. Pola takie jak: nazwa miasta (jego BBCode), wysokość muru, obecność wieży, badań, czy wybranych funkcji premium uzupełniane są automatycznie.

q8sn.png

Jedyne pola do wypełnienia to: BW, CK, online.

4u8w.png


Po kliknięciu na przycisk "generuj" skrypt automatycznie utworzy gotowy do wklejenia na forum post z wszystkimi informacjami oraz wygeneruje temat:

u4lk.png


Zależnie od wysokości muru, zostanie automatycznie dodany dopisek LĄD / BIREMY. Teraz pozostaje tylko kopiuj/wklej i w kilka sekund temat założony :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

To prawda;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Popieram, super sprawa i teraz mogę już skorzystać ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Ale robicie koledze reklamę :)


PS: Choć trzeba przyznać, że skrypt urzeka w swojej prostocie, praktycznie sam tworzy temat na forum...kilka kliknięć i gotowe:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

ok ale co oznacza BW lub CK bo nierozumiem
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

CK - czas kolona ( ile czasu idzie kolon do Twojego miasta od najbliższego miasta należącego do wroga)
online ? - czy będziesz online podczas buntu właściwego
BW - bunt właściwy


Skrypt wyśmienity. Często irytujące są tematy, gdzie nie ma wszystkich informacji. Chociaż dla noobów to i tak posługiwanie się tym będzie za trudne
yyyy.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Skrypt wyśmienity. Często irytujące są tematy, gdzie nie ma wszystkich informacji. Chociaż dla noobów to i tak posługiwanie się tym będzie za trudne
yyyy.gif

Hah no nie do końca, bo my mamy na forum pełną instrukcję na kilka przeglądarek, taką dla laików :)
I skrypt powstał właśnie dlatego, że część osób nie pisało pełnych informacji, a później obraza - nie dostałem wsparcia, miasto przepadło...
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Hah no nie do końca, bo my mamy na forum pełną instrukcję na kilka przeglądarek, taką dla laików :)
I skrypt powstał właśnie dlatego, że część osób nie pisało pełnych informacji, a później obraza - nie dostałem wsparcia, miasto przepadło...

No i ja też muszę wytłumaczyć na forum, bo wczoraj o 1 w nocy gracz wpadł z informacją, że ma wszędzie bunty i wklejał tylko rapki... :( Prośby o większe info i o zainstalowanie skryptu nic nie dawały. I jak tu takiemu pomóc ? :( Czy byłaby możliwość zamieszczenia tutaj poradniku do instalacji na wszystkie przeglądarki ?
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

wydawało mi się, że widziałem gdzieś tutaj taki poradnik.
Jeśli nie ma, mogę wrzucić ten, co zrobiłem dla swojego sojuszu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

wydawało mi się, że widziałem gdzieś tutaj taki poradnik.
Jeśli nie ma, mogę wrzucić ten, co zrobiłem dla swojego sojuszu

Tak, jest dostępny nawet w tym dziale: link.

Anpu, szacun, oby więcej takich graczy, którzy myślą nie tylko o sobie, ale też i chcą podzielić się z innymi swoją pracą :) Super skrypt, niby takie nic, a jak użyteczny!
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Tak, jest dostępny nawet w tym dziale: link.
ano tak myślałem, że gdzieś to widziałem.
Trochę jednak to pogmatwane i ludzie sobie nie radzą :p

Anpu, szacun, oby więcej takich graczy, którzy myślą nie tylko o sobie, ale też i chcą podzielić się z innymi swoją pracą :) Super skrypt, niby takie nic, a jak użyteczny!
hehe większość wynalazków bierze się z..... lenistwa ^^
w tym akurat przypadku, nagminne nagabywanie o podawanie najistotniejszych informacji wychodziło już wszystkim bokiem :eek:

dziękować :cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Heh a zgłosić go nie chciałeś, niedobry człowieku!
Ile się musiałam naprosić... :D
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

bo (i tutaj dalej będę się upierał przy swoim) regulamin nie nakazuje zgłaszania:

§6) Boty i skrypty

Grać można tylko używając popularnych przeglądarek, zabronione jest otwieranie tych przeglądarek za pomocą zewnętrznych programów. Boty i inne programy, które się automatycznie logują, bądź automatycznie wykonują akcje w grze są zabronione.

Przykład:

Zabronione jest używanie programu, który wysyła wojska automatycznie, bądź poprzez mniejszą ilość kliknięć.
Zabronione jest używanie skryptów i programów dających zalety konta premium.

Jest to więc oficjalne stanowisko teamu :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

To było dla tak zwanego świetego spokoju.
Wiesz, czasami niechcący instaluje się coś,
co okazuje się, że samoczynnie miesza.

A widzisz, zgłosiłeś i masz tylko korzyści z tego.
Należy Ci się uznanie za pracę jaką w to włożyłeś :)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Gratki autorowi skrypciku :)
Miałem coś podobnego dodać, ale niestety Junior zbyt mocno mnie angażuje i prawie na nic nie mam czasu :(
 

DeletedUser13075

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

A jaką pewność mamy że "program" nie jest napisany tak, że przy okazji wysyła wszelkie info o graczu i jego ustawieniach, twórcy skryptu?? Wedle jednej komend skryp z czytuje ID gracza który go używa.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

A jaką pewność mamy że "program" nie jest napisany tak, że przy okazji wysyła wszelkie info o graczu i jego ustawieniach, twórcy skryptu?? Wedle jednej komend skryp z czytuje ID gracza który go używa.

Gdyby tak robił, wówczas nie znalazłby się na forum z przedroskiem [Legalny] ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry