[Legalny] RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Gratki autorowi skrypciku :)
Miałem coś podobnego dodać, ale niestety Junior zbyt mocno mnie angażuje i prawie na nic nie mam czasu :(
dzięki Potusek :)

A jaką pewność mamy że "program" nie jest napisany tak, że przy okazji wysyła wszelkie info o graczu i jego ustawieniach, twórcy skryptu?? Wedle jednej komend skryp z czytuje ID gracza który go używa.
ID gracza nie jest nigdzie w żaden sposób czytane. Id miasta już tak - bo jest potrzebne do BBcode :)
No i tak jak już Potusek napisał - gdybym zbierał tym skryptem jakieś informacje o graczach, Support na bank by go nie zatwierdził :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18490

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Fajnie by było gdyby jeszcze ktoś zrobił podobny program na stary system podboju ;)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

chyba tylko zamiast czasu kolona czasem okupacji
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

no wiem dlatego mam to zainstalowane na starym podboju;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Bez problemu można edytować skrypt i pozmieniać tak by każdemu odpowiadał (jeśli komuś skróty nie pasują) co do okupacji (starego systemu) wystarczy GRC i nie ma co kombinować z przeróbka tego skryptu na inny system podboju ;) zamiast tego można było by dodać do GRC info o poziomie murku bo tylko tego brakuje w konwersji stanu okupacji (chyba dobrze napisałem)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Tego własnie szukałem !
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Na Chrome nie działa. Z automatu Chrome go blokuje (ze względów bezpieczeństwa), a wrzucając ręcznie nie działa.

Niby w rozszerzeniach jest pokazany jako zainstalowany, ale w grepo nic nie zostało dodane.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

przyjrzę się temu... :confused:

stronę, zakładam, że odświeżałeś po instalacji?
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Odświeżałem.

Ręcznie przerzuciłem skrypt do zakładki z rozszerzeniami i nic się nie dzieje, choć jest napisane, że zainstalowane.
A jak próbowałem uruchomić skrypt klikając 2x LMB, to wyskoczyło dokładnie to:
Skrypt: E:\Download\grt.user.js
Wiersz: 129
Znak: 3
Błąd: Oczekiwano identyfikatora, ciągu znaków lub liczby
Kod: 800A0404
Źródło: Microsoft JScript - błąd kompilacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

tampermonkey też masz?

Pytam, bo piszesz o rozszerzeniach a tam się mój skrypt nie instaluje
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Nie mam. Był tu podany link do instrukcji i tam pisało, że Chrome instaluje skrypt jak rozszerzenie.
Czyli muszę ściągnąć i zainstalować tampermonkey? A później jak to instalować?

Ok. To jest rozszerzenie do Chrome. Co dalej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

no nie do końca tak jest.
żeby móc odpalać skrypty potrzebujesz rozszerzenia, które je obsługuje.
Dla Chrome jest to Tampermonkey
Dla Firefox będzie to Greasemonkey
dopiero po zainstalowaniu tych rozszerzeń przeglądarka będzie rozpoznawać skrypty i je instalować


poniżej mała instrukcja, którą napisałem dla swoich sojuszników :)


Chrome do obsługi skryptów wykorzystuje rozszerzenie o nazwie Tampermonkey
Jeśli masz je zainstalowane, to w prawym górnym rogu przeglądarki będzie widoczna czarna ikonka z dwiema "dziurkami"
Tampermonkey30338927Stable313421Betasml.gif


Jeśli je masz, możesz przejść do kroku 5.

Jeśli nie, musisz zainstalować:

krok 1) idziemy tutaj: https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo

krok 2) klikamy tu:
chrome1.jpg


krok 3) prawdopodobnie będziemy musieli uruchomić Chrome ponownie. Zróbmy to jeśli trzeba.

krok 4) po zainstalowaniu, ikonka Tampermonkey będzie wyglądała tak:
Tampermonkey30338927Stable313421Betasml.gif

co oznacza, że dodatek jest uruchomiony, ale na obecnie przeglądanej przez nas stronie nie są uruchomione żadne skrypty. Żeby to zmienić...

krok 5) INSTALACJA klikamy tutaj: http://revolttool.tomaski.pl/js/grt.user.js

krok 6) otworzy nam się nowa zakładka w przeglądarce i zostaniemy spytani, czy chcemy zainstalować skrypt
d2kx.png

klikamy OK

krok 7) skrypt jest już zainstalowany. odświeżamy okno Grepolis, żeby się załadował.
Jeśli wszystko poszło jak należy, ikonka Tampermonkey zmieni się na:
DfdjOfd.png

czyli, że na tej stronie (Grepolis) uruchomiony jest 1 skrypt
 

DeletedUser21874

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Ok. Działa. Dzięki. :D

Proponowałbym, abyś w pierwszym poście dodał linijkę, że Tampermonkey jest niezbędny.

Sorry. Dopiero zauważyłem, że to nie Ty pisałeś pierwszego posta.
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Drodzy gracze,

chciałbym Was poinformować, iż plany rozwoju i prace nad Revolt Tool zostały porzucone i skrypt w obecnej postaci nie będzie już rozwijany.

Z początkiem kwietnia, stanie się on natomiast integralną częścią GRC, które aby przypieczętować współpracę, jaka się nawiązała między mną i Potuskiem, "awansuje" do wersji 3.0 i będzie miało zmienioną nazwę na GRCRT, skrót od: Grepoli Report Converter Revolution Tools.
Docelowo mamy zamiar stworzyć swoistego "toolboxa", którego możliwości będą dalece wykraczać poza ramy konwertera.
Jako pierwszy krok w realizacji zamierzonych celów, włączyliśmy mój RevoltTool i rozszerzyliśmy go o dodatkowe funkcje. Ale o tym w swoim czasie i we właściwym temacie
smiley_emoticons_%5E%5E.gif


tymczasem moderatora proszę o zamknięcie tematu
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

a jednak ;) fajne info dla graczy którzy graja na nowym systemie :) powodzenia w realizacji
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: RevoltTool - skrypt do publikacji buntu

Jestem bardzo ciekawy, co z tego połączenia wyjdzie:) A obstawiam, że to będzie coś dobrego...choć z drugiej strony, to mając DIO-TOOLS i QT, nie wiem, co nowego można wymyślić, ale liczę na coś ciekawego:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry