[Ulepszenie] Rezerwacje w profilu gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 33 82,5%
  • Nie

    Głosy: 4 10,0%
  • Obojętne

    Głosy: 3 7,5%

  • W sumie głosujących
    40

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodać w profilu gracza ikonę rezerwacji obok nazwy miasta. Myślę, że taka funkcja okaże się przydatna i pozwoli zaoszczędzić trochę czasu w niektórych sytuacjach.

bbb.png
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Mysle ze fajna funkcja moze pozwoli zaoszczedzic troszke czasu :)
glos na tak
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Przy rozbiórkach wewnętrznych dałoby to szybsze ogarnięcie sytuacji. Akcje na danego gracza także można by łatwiej ogarniać. Głos na tak.

PS: Rozumiem, że jeden kolor, to moje rezerwacje, drugi sojuszu, a trzeci dla paktów, z którymi mamy współdzielenie rezerwacji włączone?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

PS: Rozumiem, że jeden kolor, to moje rezerwacje, drugi sojuszu, a trzeci dla paktów, z którymi mamy współdzielenie rezerwacji włączone?
Tak, kolory byłyby takie same jak na mapie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19433

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

też jestem na tak bardzo fajna opcja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Aha :) czyli że np. Jakiś gracz sobie zarezerwuję z dziesięć miast i będzie miał to wpisane w profilu? Trochę bez sensu, ponieważ takie rzeczy także da się sprawdzić w opcji sojuszy i powiem że teraz jest najlepiej i żadnej różnicy nie ma. Zaoszczędzić czas? Nie sądzę, nawet jeśli, była by to mini minimalna różnica . Moim zdaniem nie potrzeba takiego ulepszenia. Wielu graczy przywiązało się do obecnej rezerwacji. I tego raczej nie potrzeba, mi się zdaję. Pozostałbym przy tym raczej jak jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Oczywiście że tak ale że żaden twórca skryptów na to nie wpadł to aż zaskakujące o_O sam myślałem żeby dać propo ale jeszcze jacyś zwariowani użytkownicy dodadzą w propo że znów ten sid coś za dużo myśli

dlatego na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

oczywiście na tak

fajna opcja przyda się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Przydatne ulepszenie, gracze będą mogli zaoszczędzić trochę czasu i oczywiście ładnie by takie coś wyglądało wchodząc na kogoś profil. Głos na tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

To takiego czegoś jeszcze nie ma ;O
Na tak
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Glosna tak. A czy podczas konwersji miast taka informacja rowniez by sie konwertowala i bylaby widoczna w poscie na forum np?
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

strzelam że ma to być coś takiego jak zwykłe rezerwacje tylko widoczne dodatkowo w profilu danego gracza, jeśli tak to masz mój głos "za"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Głos na tak o ile będzie to widoczne pod każdym kątem inaczej.../
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Czyli rezerwacje były by widoczne tylko dla członków sojuszu bądź członków zaprzyjaźnionych sojuszy?

I jeśli dobrze zrozumiałam - byłabym do rozbiórki i
rozdawałabym miasta... to ktoś kto wejdzie na mój profil,
to widzi po prostu czy jeszcze jakieś miasta są wolne
bez latania po wyspach czy nie ma na nich rezerwacji?

Bo jeśli o to chodzi - to pomysł świetny :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rezerwacje w profilu gracza

Rezerwacje byłyby widoczne dla dokładnie tych samych osób, które te rezerwacje widzą na mapce:) Takie przeniesienie rezerwacji z mapki dodatkowo do profilu gracza.

I to dokładnie do takich rozbiórek, czy akcji sojuszowych na jakiegoś gracza miałoby służyć...nie trzeba by przeglądać wszystkich miasta po kolei, czy coś jeszcze zostało, tylko byłoby to doskonale widoczne już w profilu gracza:)
 
Do góry