[Omawiane] Rezerwacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25238
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25238

Guest
Cześć :)
Od pewnego czasu męczy mnie jedna rzecz, która prawdopodobnie jest błędem, ale pewności nie mam.
Chodzi o limit rezerwacji. Zakładając, że limit rezerwacji to sloty + 0. Mam jednego slota, wstawiam kolona i chcę wrzucić rezerwację (spóźniony). Nie mam takiej możliwości, bo okupowane miasto teoretycznie wykorzystuje już mój limit. Czy tak powinno być?
 

DeletedUser29238

Guest
Członkowie sojuszu, którzy mają nadane odpowiednie uprawnienia do zarządzania rezerwacjami, a więc opcja jest przy ich nicku zaznaczona, mogą nie tylko dodawać i usuwać rezerwacje, ale również mogą decydować o ustawieniach rezerwacji i ich współdzieleniu z innymi sojuszami. Mogą oni określić:

  • ile punktów kultury musi posiadać gracz, aby mógł zarezerwować miasto; przykładowo jeśli wpisane zostanie 2, to tyle miast będzie można zarezerwować, jeśli obecnie gracz nie posiada żadnego wolnego slotu,
  • ile dni rezerwacja jest aktualna zanim wygaśnie.
 

DeletedUser25238

Guest
Nijak nie odpowiada to na moje pytanie. Nawiązuje chyba jedynie do tytułu.
Chodzi mi o to, dlaczego miasto, które jest jedynie okupowane, nie należy do mnie, wykorzystuje limit. Jeżeli nie zrobię tego przed wstawieniem kolona, to już w trakcie okupacji nie mogę go zarezerwować.

Chodzi o stary system.
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę napisać zapytanie do supportu (ticket). O szczegółach na Pana koncie tu nie możemy rozmawiać.
 

DeletedUser19924

Guest
Miasto, które okupujesz, jest w tym momencie Twoje, więc nie możesz go zarezerwować...a przynajmniej pewnie tak to wygląda.
 
ten problem występuje od zawsze na każdym świecie, dotyczy wszystkich graczy i nie rozumiem dlaczego moderator sugeruje napisanie ticketa
i nie chodzi o to, że "miasto, które okupujesz, jest w tym momencie Twoje, więc nie możesz go zarezerwować"
w tym momencie nie można zarezerwować również żadnego innego miasta jeżeli zgodnie z ustawieniami rezerwacji zostawało nam do zarezerwowania tylko jedno
szczególnie uciążliwe jest to kiedy rezerwacja wygasa w czasie okupacji i nie można jej odnowić
po prostu system odejmuje nam wolnego slota za okupowane miasto
ale ponieważ nie ma ustawienia rezerwacji "sloty + 0", najmniejsze to "sloty+1" więc jeżeli wystąpił opisany problem oznacza to że mamy co najmniej jedno miasto jakieś inne zarezerwowane
jedynym wyjściem jest zdjęcie innej własnej rezerwacji, poproszenie kolegi żeby postawił tam swoją i potrzymał dla nas to miasto, i wtedy możemy postawić własną na mieście, w którym stoi nasz kolon
 

DeletedUser19924

Guest
Piszesz tak, negując moją wypiwiedź:
i nie chodzi o to, że "miasto, które okupujesz, jest w tym momencie Twoje, więc nie możesz go zarezerwować"
by samemu napisać dokładnie to samo, ale innymi słowami:
po prostu system odejmuje nam wolnego slota za okupowane miasto

smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
to nie jest to samo
twierdzenie, że ""miasto, które okupujesz, jest w tym momencie Twoje, więc nie możesz go zarezerwować"
jest kompletną bzdurą, bo gdybyś w momencie kiedy płynie do niego klon miał więcej niż jednego wolnego slota to spokojnie możesz je zarazerwować już po wpłybięciu kolona, w każdym momencie okupacj
 

DeletedUser19924

Guest
Na prawdę? Czyli wychodzi na to, że miasto w czasie okupacji "jest Twoje" i blokuje możliwość rezerwacji systemowej miasta, bo dany slot jest wykorzystany. Czyli co tutaj jest bzdurą?
 
Team porzuca ważny temat, a wprowadza aktualizację aplikacji, która do niczego póki co nie służy, bo wsparcia i ataki na okupowane miasto w apce można było równie dobrze sprawdzić w podglądach Do czasu wprowadzenie publikacji raportu będzie martwą opcją, bo sojusze bazują na ruchomych, a tak są uzależnieni od częstotliwości informacji właściciela.
Nie powinno być tak, że okupacja miasta jednocześnie blokuje możliwość rezerwacji, gdy nie zarezerwuje się przed wejściem kolona, to jedynym wyjściem jest zmiana ustawień rezerwacji lub poproszenie kogoś o zarezerwowanie miasta
 
Do góry