Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.

DeletedUser29615

Guest
na nagidosie zepka okazala sie dobrym nabytkiem
wiecej dajcie takich slupow nastepna raza :)
 
Ty no widziałaś mnie na forum ostatnio, nie. Kiedy wszedłem? Po prostu beka,co mogę więcej powiedzieć.
P.s no ty jesteś słupem,ale levcarde nie obrazaj bo on robił co mógł żeby cię bronić xd

w czasie przerwy świątecznej xd

edit 9. Kwi 2021

O knajpie wspomniałam w odpowiedzi na wpis "atencjusza " , który nie tylko czepia się innych sojuszy ale komentuje wew. sprawy innego sojuszu .
Oj zaraz będę żałować,, że do knajpy nie poszłam xd
P.s. . wtedy jeszcze miałam do Ciebie szacunek za akcje jakie robiłeś i stosunek do graczy knajpy jaki pokazałeś w rozmowie na priw.

Nigdy nie obrażałam Levcarda.. To raczej kacperek i pepe piszą ciągle ,że do słupów wjeżdżają .nazywają go paziem itd. I bez obaw nie jednego kolona to ja u niego wam zablokowałam .
Jasne ,że jestem słupem - jestem z tego dumna jeżeli wielcy gracze potrzebują pomocy innych ,żeby zjechać słupa co ma 1 miasto w okolicy .
Rozpisywać i planować akcje powtórki . xd
+1
chłop się wczoraj z woja wyzerował dla Ciebie, pewnie liczył na to samo w odpowiedzi, ale wyszło, jak wyszło xd
Nie bój się jestem mu wdzięczna chociaż zrobił to bez mojej zgody ;) co do rewanżu to prawie by wyszło xd
Podniecać to się mogę przy Lanowej, a nie przy pikselowym tłuczeniu jakichś wyszczaknych awanturników, to po pierwsze.
Po drugie, najgłośniej jęczysz na forum u Was, a potem przychodzisz na FO napisać, jak bardzo to Was nie ruszają te stracone miasta i cofki, dobra mina do złej gry?
Zapalikowałaś ze swoim paziem koło mnie i dziobaka, chcieliście podjąć rękawicę a dostaliście szybkiego prawego na łeb i skończyło się zgrywanie szefów.
Jeszcze jak był event i masowe lataniem mitem, to było super fajnie, a teraz znowu jęk gdzie się da, że bijoo :(
Jak na początku mówiliśmy, że jesteś odklejona, to wszyscy się dziwili i twierdzili, że tak wcale nie jest
Teraz udowadniasz wszystkim, Twoim sojusznikom również, że mieliśmy rację.

Buziak.


btw, nie wiem skąd Ci się wzięło trzech na jednego, latam ja i dziobak na Ciebie i pazia, 2 na 2 jest xd
Chyba, że liczysz Love, który wczoraj pierwszy i ostatni raz poleciał kolonem, wtedy to XD
btw ty pepe i love ostatnio - co ciekawe czym mniej miast mamy tym was więcej .
Jakie zgrywanie szefów ?xd Tylko paliki postawiliśmy - dla zabawy zresztą - zaraz zawołałeś o pomoc do love ,żeby resztę wyspy zaaplikować.
Jakie 2 na 2 jak w tym samym czasie ex olseny latały po nas lub i wstawiały kolony .
Dla twojej informacji nigdy na forum nie pisałam o odbijanie moich miast. ewentualnie o samą idei odbijania miast na 55 m i brak obiecanej pomocy.
No jasne, że jestem zła - jak kolon idzie jak od johnaldinio prawie godzinne , jest pełno graczy , którzy mogli by pomóc a nikt nie pomaga bo to 55 morze. A to jest zasadnicza różnica.
Mam gdzieś te miasta i was .
buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Podniecać to się mogę przy Lanowej, a nie przy pikselowym tłuczeniu jakichś wyszczaknych awanturników, to po pierwsze.
Po drugie, najgłośniej jęczysz na forum u Was, a potem przychodzisz na FO napisać, jak bardzo to Was nie ruszają te stracone miasta i cofki, dobra mina do złej gry?
Zapalikowałaś ze swoim paziem koło mnie i dziobaka, chcieliście podjąć rękawicę a dostaliście szybkiego prawego na łeb i skończyło się zgrywanie szefów.
Jeszcze jak był event i masowe lataniem mitem, to było super fajnie, a teraz znowu jęk gdzie się da, że bijoo :(
Jak na początku mówiliśmy, że jesteś odklejona, to wszyscy się dziwili i twierdzili, że tak wcale nie jest
Teraz udowadniasz wszystkim, Twoim sojusznikom również, że mieliśmy rację.

Buziak.


btw, nie wiem skąd Ci się wzięło trzech na jednego, latam ja i dziobak na Ciebie i pazia, 2 na 2 jest xd
Chyba, że liczysz Love, który wczoraj pierwszy i ostatni raz poleciał kolonem, wtedy to XD
nie pierwszy i ostatni bo za dwa tygodnie wojska będą gotowe do kolejnego oblężenia fortecy
 
Podniecać to się mogę przy Lanowej, a nie przy pikselowym tłuczeniu jakichś wyszczaknych awanturników, to po pierwsze.
Po drugie, najgłośniej jęczysz na forum u Was, a potem przychodzisz na FO napisać, jak bardzo to Was nie ruszają te stracone miasta i cofki, dobra mina do złej gry?
Zapalikowałaś ze swoim paziem koło mnie i dziobaka, chcieliście podjąć rękawicę a dostaliście szybkiego prawego na łeb i skończyło się zgrywanie szefów.
Jeszcze jak był event i masowe lataniem mitem, to było super fajnie, a teraz znowu jęk gdzie się da, że bijoo :(
Jak na początku mówiliśmy, że jesteś odklejona, to wszyscy się dziwili i twierdzili, że tak wcale nie jest
Teraz udowadniasz wszystkim, Twoim sojusznikom również, że mieliśmy rację.

Buziak.


btw, nie wiem skąd Ci się wzięło trzech na jednego, latam ja i dziobak na Ciebie i pazia, 2 na 2 jest xd
Chyba, że liczysz Love, który wczoraj pierwszy i ostatni raz poleciał kolonem, wtedy to XD
może lubi na 3
 
Witam
rzadko zaglądam na to forum , ponieważ nic konstruktywnego się tu nie dowiem
w większości wypowiadają się tu ludzie którzy nieudacznikami w realu i próbują tu odowodnić że są coś warci :)
ludzie wartościowi nie muszą nic udawadniać , tym bardziej na forum ogólnym.
Jednak są wpisy dotyczące mojej osoby , obraźliwe i pochlebne...
co tylko potwierdza że moja opinia dotycząca graczy poznanych na grze w większości jest trafna
są ludzie poważni i tacy których trudno określić . (albo i łatwo , tylko nie na forum ogólnym)
życie w relu jest ważniejsze .

Ps. nie będe sie wdawał w dyskusje jeżeli ktoś ma taką nadzieje...
zresztą pewnie dostanę bana na forum , na pewno napisałem coś nieodpowiedniego
nie wiem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry