Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
bardziej nam o levcarde chodziło, a że w pakiecie chodzisz to co zrobimy? Jakoś byśmy znieśli Twoje dziwne dramy o nic. Chociaż po rozmowie z Tobą zaczęliśmy fo czytać i jednak nigdy byś nie dołączyła xd
Nie dołączyłabym bo nie chciałam z wami grać a teraz tym bardziej .
Doprawdy, zacząłeś teraz czytać czy zdanie zmieniłeś .?

Pomyślny czyje to słowa
"Już dawno powinnaś się nauczyć,że na fo jest kółko wzajemnej adoracji i co byś nie zrobiła i jak ładnie nie napisała argumentów to cię zeszmaca"

GRATULUJE DOŁĄCZENIA DO KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI.

Przypominam Ci kolego, że nie zapraszaliście mnie w pakiecie z levcardem ani z nikim innym - brakowało takiej sugestii. więc o czym ty piszesz ;;)
 
Ale ja nadal uważam że fo to kółko wzajemnej adoracji xd a to,że się z czymś zgadzam albo nie to już jest inna sprawa. Tak samo jak korespondencja która jest prywatna, a jest udostępniana innym to już pokazuje twój poziom, a właściwie pukanie w dno od spodu xd
Z tobą pisał Michał,z levcarde rozmawiałem ja i Piecki. Pisze ci jak to wyglądało, chcieliśmy levcarde ale zdawaliśmy sobie sprawę że skoro razem latacie itd to nie przejdzie sam i miał wolną rękę w doborze ludzi co oznaczało też ciebie. Nie wiem czego nie rozumiesz,bez kitu
 
Ale ja nadal uważam że fo to kółko wzajemnej adoracji xd a to,że się z czymś zgadzam albo nie to już jest inna sprawa. Tak samo jak korespondencja która jest prywatna, a jest udostępniana innym to już pokazuje twój poziom, a właściwie pukanie w dno od spodu xd
Z tobą pisał Michał,z levcarde rozmawiałem ja i Piecki. Pisze ci jak to wyglądało, chcieliśmy levcarde ale zdawaliśmy sobie sprawę że skoro razem latacie itd to nie przejdzie sam i miał wolną rękę w doborze ludzi co oznaczało też ciebie. Nie wiem czego nie rozumiesz,bez kitu
Dnem jest pisanie czegoś na fo pod publikę a czegoś innego na priw i zasłanianie się prywatnością korespondencji,
Teraz masz wklejaną naszą rozmowę w całości co do tego tematu. Pozdrawiam .

chrome_574yuGOCW8.png
 
Dnem jest pisanie czegoś na fo pod publikę a czegoś innego na priw i zasłanianie się prywatnością korespondencji,
Teraz masz wklejaną naszą rozmowę w całości co do tego tematu. Pozdrawiam .

View attachment 12356
Weź przeczytaj co napisałem to dojdziesz do wniosku że to co ci pisałem i co pisze tutaj się pokrywa xd oczywiście że chciałem cię u nas bo to był warunek pozyskania levcarde, wtedy tak myślałem i myślę tak nadal xd dochodzisz do tej listy ludzi których w życiu bym nigdzie nie wziął xd w sumie to beka że dla atencji zaczepiasz co chwilę inny sojusz :p wpisy się muszą zgadzać,nieważne co mówią,ważne żeby mówili xd
 
Ale ja nadal uważam że fo to kółko wzajemnej adoracji xd a to,że się z czymś zgadzam albo nie to już jest inna sprawa. Tak samo jak korespondencja która jest prywatna, a jest udostępniana innym to już pokazuje twój poziom, a właściwie pukanie w dno od spodu xd
Z tobą pisał Michał,z levcarde rozmawiałem ja i Piecki. Pisze ci jak to wyglądało, chcieliśmy levcarde ale zdawaliśmy sobie sprawę że skoro razem latacie itd to nie przejdzie sam i miał wolną rękę w doborze ludzi co oznaczało też ciebie. Nie wiem czego nie rozumiesz,bez kitu
i jeszcze jedno jak Andrzej miał swobodę w doborze ludzi " to jakim cudem i po co pisaliście do graczy nie pisząc nic o wspólnym przechodzeniu z ekipą tylko jak ktoś chciał przechodził do was xdd Troszkę to nielogiczne.
 
i jeszcze jedno jak Andrzej miał swobodę w doborze ludzi " to jakim cudem i po co pisaliście do graczy nie pisząc nic o wspólnym przechodzeniu z ekipą tylko jak ktoś chciał przechodził do was xdd Troszkę to nielogiczne.
Jak jest grupa osób i się uda namówić kilka do przejścia to pod wpływem tych kilku osób reszta się może zgodzić,co jest dla ciebie nielogicznego?
 
Weź przeczytaj co napisałem to dojdziesz do wniosku że to co ci pisałem i co pisze tutaj się pokrywa xd oczywiście że chciałem cię u nas bo to był warunek pozyskania levcarde, wtedy tak myślałem i myślę tak nadal xd dochodzisz do tej listy ludzi których w życiu bym nigdzie nie wziął xd w sumie to beka że dla atencji zaczepiasz co chwilę inny sojusz :p wpisy się muszą zgadzać,nieważne co mówią,ważne żeby mówili xd
Więc popełniłeś błąd bo gdybyś napisał, że chcesz żeby levcard też wszedł i że z nim na ten temat pisałeś to miałbyś go w składzie ;p
dwa nic się nie pokrywa xdd
Ja zaczepiam sojusze ? Jaki sojusz zaczepiłam i kiedy . ?

beka to jest , że dla atencji nagle zmieniłeś zdanie i z tego, że gracze, którzy uważają się za bogów tej gry potrzebują poprawiać sobie poczucie własnej wartości atakami na nieaktywnych słupów . Podniecają się, że wbili lecąc w trzech do jednego i to słupa . chwalą się jakimiś cofkami od niechcenia dla beki po dc i innych. takich.

Jak jest grupa osób i się uda namówić kilka do przejścia to pod wpływem tych kilku osób reszta się może zgodzić, co jest dla ciebie nielogicznego?
Oczywiście ale pod warunkiem, że każda z tych osób wie, że inne chcą dołączyć . A nie w przypadku jaki miał miejsce - czyli zdrady pojedynczych osób . Nielogiczne jest dla mnie ,samo przypuszczenie, że lider sojuszu dołączy do kogoś kto zdradził. " jak oni zdradzili to ja chętnie z nimi pogram" .

Żeby nie było wątpliwości = to zgodnie z grepo wiki
  • Zdrajca - słowo często używane przez graczy do zaznaczenia konkretnej osoby. Zdrajca oznacza osobę, która zdradziła sojusz poprzez odejście do innego, lub zaatakowanie jednego z jego członków.
 
Podniecać to się mogę przy Lanowej, a nie przy pikselowym tłuczeniu jakichś wyszczaknych awanturników, to po pierwsze.
Po drugie, najgłośniej jęczysz na forum u Was, a potem przychodzisz na FO napisać, jak bardzo to Was nie ruszają te stracone miasta i cofki, dobra mina do złej gry?
Zapalikowałaś ze swoim paziem koło mnie i dziobaka, chcieliście podjąć rękawicę a dostaliście szybkiego prawego na łeb i skończyło się zgrywanie szefów.
Jeszcze jak był event i masowe lataniem mitem, to było super fajnie, a teraz znowu jęk gdzie się da, że bijoo :(
Jak na początku mówiliśmy, że jesteś odklejona, to wszyscy się dziwili i twierdzili, że tak wcale nie jest
Teraz udowadniasz wszystkim, Twoim sojusznikom również, że mieliśmy rację.

Buziak.


btw, nie wiem skąd Ci się wzięło trzech na jednego, latam ja i dziobak na Ciebie i pazia, 2 na 2 jest xd
Chyba, że liczysz Love, który wczoraj pierwszy i ostatni raz poleciał kolonem, wtedy to XD
 
Ty no widziałaś mnie na forum ostatnio, nie. Kiedy wszedłem? Jak napisałaś o knajpie atencjuszko, co do reszty twojej wypowiedzi dla ciebie ktoś kto ma odmienne zdanie dołącza do nazwijmy to kółka wzajemnej adoracji. Po prostu beka,co mogę więcej powiedzieć.
P.s no ty jesteś słupem,ale levcarde nie obrazaj bo on robił co mógł żeby cię bronić xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry