Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
ale że jak dostajesz klocka z dogranym wszystkim w czas, to siedzisz jak mysz pod miotłą i płaczesz u Was na forum, a jak coś nam nie siądzie, to przylatujesz tu się poflexować
oki
Gratuluje akcji z dogranym wszystkim na czas. Szkoda, że nie mogłam w tej akcji uczestniczyć bo grepo odmówiło posłuszeństwa. :)
 
Bawi mnie to, jak Ty się usilnie próbujesz ze wszystkiego wytłumaczyć xD
Dziobak znowu apkę wyłączył?
A to niesforne zwierzątko


Ale, ze gracz roku 2020 dwie godziny odbijal się od miasta do oddania to ja w szoku.
Ale że ja taki leszcz jestem, że muszę z dziobakiem latać na synchro na darmóweczki, a potem wołać oszczepa i pustaka żeby to deffowali?
Ale bambiki z nas :<
 
Kacperku - a gdzie tu masz tłumaczenie ?
Mieliście ale, że chwale się zbitym kolonem a jak wbijecie to cicho siedzę. to wam pogratulowałam i wyraziłam jedynie swoje niezadowolenie z wyłączeniem z zabawy. Nie to nie dziobak - dziobak aż takiej mocy niema :)

"Czy się stoi, czy się leży, zepki wiocha się należy."
Autor nieznany xd
Nie bądź taki skromny :)

Czy Zepka wiochę oddaje, czy nie - wstawić trzeba trylion woja no bo jeszcze odbije je ?
 
Kacperku zapętliłeś się troszkę ;)
Wstawiacie kolona do miasta, które i tak jest na straty. obstawiacie po brzegi. potem sami się gubicie. jakie czary rzucać i Ty mnie się pytasz czy ja chciałam wioski do oddania odbijać ?
chrome_YegxRanxdY.png
 

DeletedUser29689

Guest
Vari Kruger, Władca Grepolis etc. etc. etc. został właśnie utytułowany poprzez samego siebie jako że jest Władcą Grepolis, Królem Wszystkich mórz etc. etc. etc. nowym Obrońcą Osób Pijących, Markizem wstrzemięźliwości od alkoholu oraz odznaczony orderem czystości od 24 godzin.
 

DeletedUser32261

Guest
Wiesz gdzie mam twój def
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry