Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Niestety chłopacy inaczej nie potrafią . W pojedynkę nie dają rady. w dwóch na dwóch im nie wychodzi, więc w trzech muszą.
Teraz 3v2, wcześniej 2v1, a prawda jest taka, że love wziął udział w dwóch akcjach i zabrał Ci dwie wioski.
Jak Andrzej zlocil mit podczas eventu, to było wielkie duo, event się skończył i nasze grepolisowe golabeczki są wymiatane xd
Weź wstaw jeszcze jakiś rapek, tak chętnie z nimi przylatywałaś XD
 
Teraz 3v2, wcześniej 2v1, a prawda jest taka, że love wziął udział w dwóch akcjach i zabrał Ci dwie wioski.
Jak Andrzej zlocil mit podczas eventu, to było wielkie duo, event się skończył i nasze grepolisowe golabeczki są wymiatane xd
Weź wstaw jeszcze jakiś rapek, tak chętnie z nimi przylatywałaś XD
WielkiOlo - widać, że szef, jak już leci to od razu zabiera wiochę
 
Teraz 3v2, wcześniej 2v1, a prawda jest taka, że love wziął udział w dwóch akcjach i zabrał Ci dwie wioski.
Jak Andrzej zlocil mit podczas eventu, to było wielkie duo, event się skończył i nasze grepolisowe golabeczki są wymiatane xd
Weź wstaw jeszcze jakiś rapek, tak chętnie z nimi przylatywałaś XD
Kacperku prawda jest taka, że jak zrobiłeś akcje 1 v 1 czyli ileś tam twoich wioch v jedna moja - pokazałeś jak słabiak jesteś.

Jak ładnie poprosisz to może wstawie ale filmik jak super dogrywałeś w niedziele xdd

dałem jej fory, nie moja wina, że nie umie skorzystać
Dzięki wielkie łaskawco xd
 
Klocka 7 minutowego, gdzie do dogrania miałem 2 paczki deffa
Dostałaś klocka dłuższego, gdzie więcej poleceń się łapało, to znowu był tupot małych stóp i wymówki.
U Ciebie to taka sinusoida, raz my slabiaki, raz koxy, raz nie mamy podjazdu, raz żalisz się na forum, że Cię oramy
Weź się zdecyduj na jedną wersję i się jej trzymaj xD
Mogę być największym leszczem w historii polskiego grepo, ale fakty są takie, że ten leszcz zabrał Tobie i Twojemu paziowi więcej wiosek, niż Wy komukolwiek od nas. Buziak
 
Klocka 7 minutowego, gdzie do dogrania miałem 2 paczki deffa
Dostałaś klocka dłuższego, gdzie więcej poleceń się łapało, to znowu był tupot małych stóp i wymówki.
U Ciebie to taka sinusoida, raz my slabiaki, raz koxy, raz nie mamy podjazdu, raz żalisz się na forum, że Cię oramy
Weź się zdecyduj na jedną wersję i się jej trzymaj xD
Mogę być największym leszczem w historii polskiego grepo, ale fakty są takie, że ten leszcz zabrał Tobie i Twojemu paziowi więcej wiosek, niż Wy komukolwiek od nas. Buziak
Ty samodzielnie "zabrałeś" mi jedną pustą wioskę, przy pomocy "Klocka 7 minutowego, gdzie do dogrania " miałam zero paczek czegokolwiek. xddd Faktycznie, Ty się nie tłumaczysz xdd

Faktycznie - order wam się należy - Na zero wysłanych - ( a nie przepraszam 2 kolony wstawione dla beki - do wiecznie nieobecnego Cieczwierza. )
straciliście zero miast . xdd Więc faktycznie zabraliście tym sposobem więcej miast niż my :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry