Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
leci kolon to próbujesz dograć atak za kolona zanim ziomeczki wbiją wsparcia za niego wtedy twój atak wejdzie przed kolonem, jeśli masz 5 ataków w sekunde kolona(uprzedzające jego) to jeśli jest to 5 paczek ogni to ładujesz deff przed kolona, jeśli to same mity to ładujesz biremki lub ognie a jeśli to mix np. 3 ognie 2 mity to wtedy obliczasz sobie co z sojusznikami możecie w największej ilości i jeśli to są np. biremki to pakujecie jak największą ilość. Oczywiście zdarza się synchro które jest nie możliwe do obrony nawet jeśli jesteś do tego przygotowana, a jeśli ktoś grający na frontach ma puste wioski i jego sojusznicy również to świadczy jedynie że jeszcze długa droga oglądania poradniczków firmy Vari Kruger co serdecznie polecam i zachęcam do zostawienia SUB LAJK i DZWONECZEK
Ślicznie dziękuje , za wyjaśnienia :) leci kolon to próbujesz dograć atak za kolona. Jest to najsensowniejsze zdanie jakie na tym forum przeczytałam.
To dalej jest tylko teoria.
no to już wiadomo, czemu nikt nie chce z naszą kornelcią grać
złe koksy z pandosii, zła kronika z nagidosu, złe wilki, valhalle,(łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie) z rodosu :<
To teraz już wiadomo dlaczego oszczeps pomimo deklaracji na forum ,ze ma 11 minut na wyspę - Ci nie pomagał.
To jest skan dzisiaj, w niecałą dobę postawiłaś paczkę 375? XD
nie zwróciłam uwagi na datę co nie zmienia faktu, że nie jest dowodem na to, że ognie były w mieście
 
Zabrałeś mi miasta - to dawaj jakie spowalniacze dawały atak czy wsparcie ponad 20 minut bo tak dogrywacie.

Ciekawa jestem co chcesz sobie udowodnić tym wpisem ?
Ze o 18 stało 375 ogni więc o 21 też musiały ? Czy sugerujesz , że Ci ktoś z forum wyniósł takie info, ?


Klin ale chłopaki atakami przerwali mi oglądanie poradnika Krygera i nie wiedziałam, że cofnąć trzeba . xd
Nie każde wojsko wracające do miasta jest cofką .

Masz racje, oni myślą że to cofka a to z misji wracało po prostu wojsko i się flexują
 
Status
Zamknięty.
Do góry