Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.

DeletedUser15394

Guest
Ja mam wywalone ktoś mnie tu zaprosił bo łatwa cerata i jest mi winien za korone na helike.. a to nie to
Za miecze na nagidos chyba
 

DeletedUser15394

Guest
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - predi jest mi winien a on dostał chyba na helike więc to taki mały żarcik i nie martwy tylko honorowy
 
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - predi jest mi winien a on dostał chyba na helike więc to taki mały żarcik i nie martwy tylko honorowy
Predi jest ci winien za to że się dzielnie utrzymywał w ostatniej 10 sypania, czy za to że się zakumplowaliście na nagidosie? Ci co byli użyteczni to nagrody dostali i zrobiłbym to jeszcze raz gdyby była taka okazja
 

DeletedUser15394

Guest
Tak jak ty na dimale byłeś *użyteczny*? napisałem że to był żart i miałem umowę za oddane komuś miecze na nagidos..
 
ja dalej nie wierze ze uwazacie ze graice przeciwko 300 osobom xD
W2Na51J.png

trzysta to może już nie jest ale proporcja ciągle jest jeden do trzech, a pewnie jeszcze jakiś sojek pominąłem
 
To jak ty zaokrąglasz 230 do czterech setek to mam nadzieję że liczy za ciebie twoja kobieta XD
Kolego ale trzysta=/=czterysta. Przeczytaj co napisałem, bo nie ma tam ani słowa o czterech setkach, podziel 76 przez 230 i potem dopiero mi pisz, że nie umiem liczyć, bo na razie to tobie się coś nie zgadza. Upały mamy, nawadniać się trzeba
 
Status
Zamknięty.
Do góry