Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Beeeeka z Was- jak niby my coś lagowaliśmy przy 20% to płacz był na forum- teraz sie smiejecie , ze my płaczemy .
Na Nagidos jak pisaliscie, ze koalicja , zę dużo ludzi, że masa to było beeee teraz jak gracie to futerka płaczą, że koalicja.
Ja to nie wiem, śmieszni z tym jesteście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A co do słupów to słup nie słup kilka ataków wyśle , a i u nas nie wszyscy graja .
A co do kroniki? czy co tam pisał ktos tam, to też śmieszne, ale chyba sami wiecie dlaczego i nie muszę Wam tłumaczyć. Wiatr wieje i kołysze.
A jakis Meefo co nic nie robi cały swiat i pisze komuś o wyjsciu z piwnicy? Złoto xD
Ja czy wygram czy przegram to bede sie dobrze bawił, ale czasami zastanówcie się co piszecie, bo to taka hipokryzja że aż śmiech na sali.
Jeszcze na koniec apropo dużych światyń etc, to każdy wie jak sie ułożyły oraz jaka była siła przebicia z 2 stron .
Pozdro po raz kolejny i opalajcie się na słońcu, bo praży jak nie wiem.
 

DeletedUser15394

Guest
Na sezony chyba większość dobrze się bawi szkoda że przez te świątynie i Olimpy nie można już kolonów wbijać.. eh jednak tęsknie za dominacją
 
Nie śmiejemy się, że płaczecie, a śmiejemy się z Waszych słów odnośnie fejkowania olimpu i codziennej zmiany właściciela :p
Na Nagidos jak pisaliscie, ze koalicja , zę dużo ludzi, że masa to było beeee teraz jak gracie to futerka płaczą, że koalicja.
Ja to nie wiem, śmieszni z tym jesteście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Jak to szło? "Wyciągnęliśmy wnioski"? No, to my też :> Efekty widać.
To, że jestem dwulicową chorągiewką, to już ustaliliśmy dawno, powtarzasz się Adam :D
Jak chcesz to udam, że mnie to rusza, może Ci będzie lżej na sercu xd

Jak cały serwer cisnęliście z tej koalicji (my zresztą też, żebyś zaraz nie wyleciał z pianą. Niekiedy nadal ciśniemy, pdk) to było git, a teraz jak się trochę pozmieniało i ta koalicja nie wypada aż tragicznie, to nagle się oburzasz, no jak Oni mogą mieć czelność, żeby odbijać piłeczkę xD

O słupach z jednej i drugiej strony się nie wypowiem, bo wszędzie tak jest, że gra 20-30 osób a reszta leci w kulki, więc nie wiem o co się licytujecie xd

Gdybym mógł cofnąć czas, to zrobiłbym to tylko po to, żeby podpisać te pakty jeszcze raz i czytać, jak Was to bawi, no bo przecież nie boli xD
 
dWxlKwT.png
 
XDDD

A ja dalej mam beke, bo ja nie mam żadnej piany xD
Po prostu po co piszecie jakieś pierdoły na forum jak sami to robicie? Mnie to bawi po prostu. Co świat inny scenariusz i inny sojusz ma o to pretensje. To tylko Tobie sie wydaje, że mam CIe za jakiegoś tam od knajpy czy coś, ja nawet nie wiem co sie stało. Mamy styczność od tego świata 1 raz w sumie. Wiec to też nie traktuj osobiście. Ja się śmiałem i dalej będę śmiał z koalicji, bo na to zasługują.
Wiec nie uważaj sie za nie wiem kogo, bo to co tam sie działo z knajpą etc to ja mam gdzieś xD
Co do dołączenia do koalicji to Wasza sprawa- uczycie sie na błędach- to + dla Was, ale jak sobie przypomnę Nagidos i cisniecie na mase etc to mi dziwnie teraz. Ja jak już pisałem np na Nagidos nie potrafiłem grać, dostawałem oklep to moich postów na forum nie widziałeś. Wgl nie mówiłem za dużo , bo taka była prawda.
Ale jak widze takich sezonów co udają, że wiedzą co jest 5 to mnie to aż śmieszy - np ten post Meefo który cały czas próbuje zaistnieć .
Tak samo jak pisanie o jakości graczy etc. To też śmieszne.
Kumasz?
Rozbawia mnie hipokryzja i zmiana punktu widzenia w zależności od punktu siedzenia. Sam byłem zadowolony, ze grałem w koalicji na Nagidos, bo dzieki temu mam miecze. Tylko , że tam nie udawałem ,ze to nie ma znaczenia , że słupy etc. przyjąłem do wiadomości, że dzieki temu wygraliśmy i nigdy sie tego nie wypierałem jak połowa ludzi tutaj .
Mam nadzieje, że ilość słów nie porówna mnie do monologów Samca- Pozdro !
Ps nie umiem pisać to pewnie na literówki etc (spacje ) nie zwracaj uwagi.
 
ale weź mnie nie zaczepiaj, bo raz nie wiesz kim jestem, a potem w każdym poście figuruję ;)
dobrze, że ci tyle radości i uśmiechu przysparzamy
 
Pierdoły pisałem niezależnie czy graliśmy solo, z knajpą czy koalicją
Jak mnie orali fejkami i na wakacjach na nagidosie, to też pisałem XD Jak Ci się chce szukać w tym szambie, to możesz poświęcić godzinę z życia i się o tym przekonać
Jedyne o co tutaj miałem żal i pretensje, to bodajże do Prediego, jak widząc sytuację na fb, przyleciał tu i zaczął skakać, że Kacpi zły knajpe zamordował xd Zresztą napisałem mu o tym wprost
Jak o czymś nie pamiętam, to mea culpa, ale serio mi na pamięć siada xd


We wcześniejszym poście nawet słowem o tej knajpie nie wspomniałem(jak czytam swój wpis drugi raz, to nadal nie wiem skąd Ci się tam knajpa wzięła xd) dla mnie temat jest martwy jak ona sama, więc nie wiem, po co to przytaczasz, ale oki xd
Pomińmy.
 
Dlatego jak widzisz post w głównej mierze dotyczy sezonów i ich reszty - przynajmniej druga część.

To grepolis to beczka śmiechu, a ludzie to traktują tak poważnie, pewnie tyle maja w życiu.
A to ,że piszesz pierdoły to wiem, zazwyczaj o dziwo śmieszne - chyba, że piszesz o mnie to wtedy słabe.
"
To, że jestem dwulicową chorągiewką, to już ustaliliśmy dawno, powtarzasz się Adam :D
Jak chcesz to udam, że mnie to rusza, może Ci będzie lżej na sercu xd "

To do czego to ? Myślałem, ze to o knajpe chodzi. xD Ja nigdy tak CIe nie nazwałem koleszko :D Bo jak mówie gramy "wspólnie" 1rwszy serwer w sensie, że mamy jakąkolwiek styczność.
 
Wstyd to się przyznawać że z nami grałaś. Aż człowieka mdli jak o tym pomyśli
A ty to kto? Nawet na 200 woja się nie łapiesz – z bonusami ze świątyń. xdd Wstyd to nazywać grą.
Zatem bede Ci to przypominać - więc życze miłej podróży do Rygi .
MI jest wstyd za was, że nie odróżniacie swoich sojuszników od czerwonych i potrafiliście podburzać przeciwko mnie kacperka eh.
 
A ty to kto? Nawet na 200 woja się nie łapiesz – z bonusami ze świątyń. xdd Wstyd to nazywać grą.
Zatem bede Ci to przypominać - więc życze miłej podróży do Rygi .
MI jest wstyd za was, że nie odróżniacie swoich sojuszników od czerwonych i potrafiliście podburzać przeciwko mnie kacperka eh.
Przynajmniej mnie z sojuszu nie wywalili xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry