Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Pisałem Ci o tym na dc. Między nami jest taka właśnie różnica, że wolimy przegrywać sami niż wygrywać z ludźmi co np zaganiają czyjeś dziewczyny na FO do mojej marchewy :)

Ale czaisz, ze roznica miedzy nami jest taka, ze ja jak przegrywam to to biore na siebie, a ty jak ci cos nie wyjdzie to wyzywasz swoich ludzi i wychodzisz z wszystkich komunikatorow xd?
 

DeletedUser23982

Guest
Przypominam, że ty tu się też już pożegnałeś jakiś czas temu, wrzucić ci screena żeby przypomnieć jak kończyłeś po akcji z marchewkami? Łatwo teraz kłapać pyskiem, szkoda że wtedy nie chciałeś dyskutować na temat osób z którymi grasz xd
Gdybym drugi raz mógł napisać każdemu sojuszowi z koalicji proszącemu o pakty na początku świata że gramy sami bo ich nie lubimy znowu bym to zrobił, niczego nie żałuję i z uśmiechem wezmę to na siebie :)
Królik ale widzisz, że niektórych rajcuje wygrana w 300 osób XDDDDD , bo w 50 by nie mieli cienia szans.
To tylko gra. Ale sam wiesz ile znaczy kogoś słowo itp.
 
Królik ale widzisz, że niektórych rajcuje wygrana w 300 osób XDDDDD , bo w 50 by nie mieli cienia szans.
To tylko gra. Ale sam wiesz ile znaczy kogoś słowo itp.
tylko drogi wilczku, kolega królik jasno napisal ze od poczatku plul im w twarz, bo ich nie lubi to chyba zdawał sobie sprawe jak to bedzie wyglądać?
a teraz bol? Mozemy sie czarowac ze to ze koalicja liczy 300 osob,ale chyba kazdy zdaje sobie sprawe ze przewage robia baloniki.i w sumie moge wam oddac ze ta cala koalicje zbilibyście o głowę ,gdyby nie te wścibskie baloniki.
 

DeletedUser23982

Guest
Siema, nagidos.
nie grałem na Nagidos do końca.
tylko drogi wilczku, kolega królik jasno napisal ze od poczatku plul im w twarz, bo ich nie lubi to chyba zdawał sobie sprawe jak to bedzie wyglądać?
a teraz bol? Mozemy sie czarowac ze to ze koalicja liczy 300 osob,ale chyba kazdy zdaje sobie sprawe ze przewage robia baloniki.i w sumie moge wam oddac ze ta cala koalicje zbilibyście o głowę ,gdyby nie te wścibskie baloniki.
fakt sam się zgadzam z tym, że balkoniki tam robią wszystko(wy jesteście siła koalicji)
 
XD No tak wyglada grepolis.
Na Nagidos Kronika marudziła, że koalicja etc, teraz my.
Milczucha to chyba już nikt nie słucha, bo jedyne co pisze to jakieś spiny na forum, a ruchów w grepolis (na tym świecie, na innych nie grałem ) nie widać.
Swiat się jeszcze nie skończył, aczkolwiek prawdę wszyscy znają jak wygladał ten świat, jak wyglądał pierwszy podbój olimpu przez "sezony".
Faktów nie zmienicie, a to fakty.
Najlepsze jest to, że jak mówiłem każdy teraz mówi o Nagidos etc, a tam było odwrotnie i wtedy można było marudzić.
A Fo fighter nie, nie jedyny argument, kolejny to np nasz atak na olimp i pw od "sezonów" znowu zostali uratowani.
Gracie większym sojuszem i to fakt i po co udawać, że to śmieszne etc?
No ja tak czytam te kolejne posty i normalnie co serwer to samo. Nie gracie w dużo wiekszej koalicji?
Co do balkoników etc , to prawda, że zmienili stronę, niby przez wchodzenie na wyspy niby przez jakieś układy z pieckim, nie wnikam.
A co do królika, to widzę macie problemy chyba z nim zwłaszcza Milczuch, bo co tylko da rade to coś o nim piszecie. Może nie wiem pisz mu na Pw czy coś? Bo to już robi sie nudne, jak nie ważne czy post jest merytoryczny czy nie, ważne, żeby uderzył w królika. To czy wygramy czy przegramy to zasługa bądź nie całych sojuszu. Każdy może pisać, że gra 20 osób czy 10 w koalicji, ale liczby zawsze robia robotę, o czym przekonaliśmy się na takich serwerach jak Nagidos.
Pewnie większość tego co napisałem jest bez ładu i składu, ale nie chce mi się czytać i poprawiać.
Miłego dnia dla Wszystkich
Pozdro! :)
 
To ty to odbierasz jako spine,ja jako wymiane myśli.Ale ja mam na niego kompletnie wtgwizdane,nie moja winna że zjawia sie tu pisze ironiczne gratulacje ze 300vs50eyc poczym 5 postow dalej rzuca hasło w stylu "nie lubie ich będę ich bil,że wszystko w rękach futerek a ta cala banda wiadomo co,itd to czego sie spodziewasz że będą sie przyglądać jak ich okladasz ?
Gdybyś sam wpadl i takie kocopoły wypisał to wysmial bym cie tak samo jak jego,ale na twoje szczęście to on ma tak napompowane ego.
No a jak ma byc widać jak ja mam tylko 4 wioski co ja biedny moge z nimi zrobic?!
Obrzydlo ci czytanie takich postow,no ale kto sie zjawia i zaczepia? Ktos z koalicji?
Ja nigdy nic nie robie tylko podpinam sie pod czyjesc zwyciestwa xdd a nie wróć trzymam sie spodnicy Nelesnika..ale nie boli mnie to,ludzie tak bardzo nie rozumieja jak można sojuszowe osiagniecia przekładać nad swoje własne i jeszcze miec z tego radość.Wiec ty wyłóż sobie profil mieczykami od góry do dolu a ja dalej bede niewidoczny;)
Kończąc ten wywód,liczby nie zawsze robia robotę,dla ciebie to może nowość "my vs reszta świata" ale nie dla mnie.
Pozdr.

Ps. Ale jeśli bardzo chcesz moge zagrać z toba w otwarte karty na ten skok,tak jak zrobilem to wyłaniając sie ze swojej jaskinii ze futerka przegraja ten swiat.
 
Ostatnia edycja:
Ale mnie wcale o to nie chodzi, lubię rywalizację, ale taką sportową, a tutaj pojawia się już jawny "hejt" czy jak to nazwać, a szkoda, to gra i pixele.
Bawmy się nią.
Wiadomo, że każdy wkurzony jak przegra, każdy szczęsliwy jak wygra. Na tym to poleca, a nie na obrzucaniu się błotem i wyśmiewaniu.
Jak w piłce nożnej, kopiemy sie, staramy sie wygrać, ale po meczu wymieniamy koszulki i uściski rąk xD
Brzmi to śmiesznie, ale serio ja mam wrażenie, że Wy serio za badzo dosłownie traktujecie tą grę.
Ja np wiem, że i tak wygrałem sobie ten świat na swój sposób. Mam nadzieje, że wygram go i na grepolisowy, ale czas pokaże.
Ps jak cos to chce koszulke Kacperka ewentualnie Tili ( ale to w szatni czy coś)
Pozdrawiam <3

PS przeczytalem i słowo klucz to "serio" xD
 
Zostawcie Milczucha w spokoju. To spoko Ziomek. Skoro wspomniał tutaj, że trzyma się spódnicy Nalesia to tak musi być:p Serwer jeszcze się nie skończył więc nie ma co odbębniać zwycięstwa. Rozumiem, że ktoś waszemu kicajowi nadepnął na uszy..pewnie nie pierwszy raz (?), ale dajcie mu meliski i będzie dobrze;)
 
Dobra, nie chce mi się nadrabiać wszystkiego, więc wyjaśnijmy te najświeższe sprawy.

Wolf, serio? Cały serwer puszyłeś się, że koalicja w 300 osób nie daje rady, a teraz udajesz wielkiego poszkodowanego jak się okazało, że musicie mate odklepać xd
Za to, jak Rodos wygląda jakoś od maja możesz podziękować swoim ex sojusznikom.
Skończ z tym płaczem, bo mam wrażenie, że Ty od maja w każdym wpisie wspominałeś o balkonikach i zmianie strony przez nas, nudzisz mnie już:)

Królik ale widzisz, że niektórych rajcuje wygrana w 300 osób XDDDDD , bo w 50 by nie mieli cienia szans.
To tylko gra. Ale sam wiesz ile znaczy kogoś słowo itp.
w 50 by nie mieli szans, a od 2 miesięcy na każdym kroku wspominacie, że balkoniki to solo ugrały
rozpędź się i dawaj barana w ścianę, serio, bo mam wrażenie, że coraz bardziej się odklejasz xd

I TAK, MOJE SŁOWO XD
I jakbym mógł cofnąć czas, to bym jeszcze raz się sprzedał do koalicji żeby teraz czytać, jak strzelasz kasztanami z wiadomego miejsca. Satysfakcja ogromna.
 

DeletedUser23982

Guest
Dobra, nie chce mi się nadrabiać wszystkiego, więc wyjaśnijmy te najświeższe sprawy.

Wolf, serio? Cały serwer puszyłeś się, że koalicja w 300 osób nie daje rady, a teraz udajesz wielkiego poszkodowanego jak się okazało, że musicie mate odklepać xd
Za to, jak Rodos wygląda jakoś od maja możesz podziękować swoim ex sojusznikom.
Skończ z tym płaczem, bo mam wrażenie, że Ty od maja w każdym wpisie wspominałeś o balkonikach i zmianie strony przez nas, nudzisz mnie już:)


w 50 by nie mieli szans, a od 2 miesięcy na każdym kroku wspominacie, że balkoniki to solo ugrały
rozpędź się i dawaj barana w ścianę, serio, bo mam wrażenie, że coraz bardziej się odklejasz xd

I TAK, MOJE SŁOWO XD
I jakbym mógł cofnąć czas, to bym jeszcze raz się sprzedał do koalicji żeby teraz czytać, jak strzelasz kasztanami z wiadomego miejsca. Satysfakcja ogromna.
1.Napisałem że z taką przewaga liczebna powinniście nas zniszczyć.
2. Jesteście hipokrytami XDDD(pewnie jak ja, ale ja się przyznaje do tego )
3. Jest prawda że my i balkoniki to mają poziom.
4. Co do knajpy to nie przetrwali tej próby, ale my trzymaliśmy z nimi od początku. Sam uważam że lepiej mieć sojuszników od początku do końca. Na światach wcześniej mieliśmy takiego mimo że się z nim pokóciłem to uważam go za wiernego sojusznika do końca. A wy dodam ze przyjęliście większość knajpy której tak nie lubiliście
 
Status
Zamknięty.
Do góry