Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Status
Zamknięty.
Jak większość knajpy, jak do nas dołączył Rasmuss, którego znam od kilku lat i Darnok xd

O jakim poziomie piszesz, jak u Was aktywnie gra kilka osób, tak samo jak w koalicji xd
To Error i Jego ekipa targają Was za uszy od początku olimpu i doskonale wiesz, ze taka jest prawda.
Tak na marginesie już, do nich też tak szczekasz, ze są chorągiewkami, bo na początku się z Wami bili, a teraz podnoszą Was z ziemii?
 

DeletedUser32261

Guest
1.Napisałem że z taką przewaga liczebna powinniście nas zniszczyć.
2. Jesteście hipokrytami XDDD(pewnie jak ja, ale ja się przyznaje do tego )
3. Jest prawda że my i balkoniki to mają poziom.
4. Co do knajpy to nie przetrwali tej próby, ale my trzymaliśmy z nimi od początku. Sam uważam że lepiej mieć sojuszników od początku do końca. Na światach wcześniej mieliśmy takiego mimo że się z nim pokóciłem to uważam go za wiernego sojusznika do końca. A wy dodam ze przyjęliście większość knajpy której tak nie lubiliście
bla bla literki
 

DeletedUser23982

Guest
Jak większość knajpy, jak do nas dołączył Rasmuss, którego znam od kilku lat i Darnok xd

O jakim poziomie piszesz, jak u Was aktywnie gra kilka osób, tak samo jak w koalicji xd
To Error i Jego ekipa targają Was za uszy od początku olimpu i doskonale wiesz, ze taka jest prawda.
Tak na marginesie już, do nich też tak szczekasz, ze są chorągiewkami, bo na początku się z Wami bili, a teraz podnoszą Was z ziemii?
Nie wiem co bierzesz ale weź zrezygnuj juz z tego. Gościu fakt error i ziomki są super mocni grajki ,ale wcale nie jest ze oni nas targają za uszy. Głównie dzięki Justynie jeszcze istniejemy
 
XD No tak wyglada grepolis.
Na Nagidos Kronika marudziła, że koalicja etc, teraz my.
Milczucha to chyba już nikt nie słucha, bo jedyne co pisze to jakieś spiny na forum, a ruchów w grepolis (na tym świecie, na innych nie grałem ) nie widać.
Swiat się jeszcze nie skończył, aczkolwiek prawdę wszyscy znają jak wygladał ten świat, jak wyglądał pierwszy podbój olimpu przez "sezony".
Faktów nie zmienicie, a to fakty.
Najlepsze jest to, że jak mówiłem każdy teraz mówi o Nagidos etc, a tam było odwrotnie i wtedy można było marudzić.
A Fo fighter nie, nie jedyny argument, kolejny to np nasz atak na olimp i pw od "sezonów" znowu zostali uratowani.
Gracie większym sojuszem i to fakt i po co udawać, że to śmieszne etc?
No ja tak czytam te kolejne posty i normalnie co serwer to samo. Nie gracie w dużo wiekszej koalicji?
Co do balkoników etc , to prawda, że zmienili stronę, niby przez wchodzenie na wyspy niby przez jakieś układy z pieckim, nie wnikam.
A co do królika, to widzę macie problemy chyba z nim zwłaszcza Milczuch, bo co tylko da rade to coś o nim piszecie. Może nie wiem pisz mu na Pw czy coś? Bo to już robi sie nudne, jak nie ważne czy post jest merytoryczny czy nie, ważne, żeby uderzył w królika. To czy wygramy czy przegramy to zasługa bądź nie całych sojuszu. Każdy może pisać, że gra 20 osób czy 10 w koalicji, ale liczby zawsze robia robotę, o czym przekonaliśmy się na takich serwerach jak Nagidos.
Pewnie większość tego co napisałem jest bez ładu i składu, ale nie chce mi się czytać i poprawiać.
Miłego dnia dla Wszystkich
Pozdro! :)

Czy balkoniki zmieniły stronę?????? hmmmmmm Balkoniki to chyba z nikim nie trzymały, podpisali Pona z Knajpa zeby miec spokojne wakacje i spokoj na wyspach, po czym ich koalicjant "zaczał krecic nosem" na nasz uklad i zmusil w zasadzie balkoniki do obrania strony na tym serwerze...

jak się dalej potoczyło to wszysycy wiedza, piecki dokonczył ogrodzenie (naprawde łatwa robota) a knajpa zostala wspomnieniem na Rodosie
 
Muszę znowu z szafy wyjść, bo banokles takie pierdoły piszesz, że szkoda gadać
Na początku świata "sezony" biły się z każdym tj. wami, knajpą, pączkami i balkonikami
wiadomo, że w takiej formie długo by to nie przetrwało, dlatego naturalną koleją rzeczy było szukanie sojuszników, tym bardziej, że "sezony" to był zlepek osób, który grał ze sobą 1 raz, a nie tak jak wy któryś server z kolei. Grasz dużo dłużej niż ja, a nadal nie się nie nauczyłeś jakie znaczenie ma w grepolis dyplomacja?
Koalicja, która się uformowała nie była może wyjątkowo silna, ale dawała szansę na fajną, dłuższą grę. Kolosalna różnica była taka, że koalicja opierała się na wzajemnym szacunku, dlatego przyciągała ludzi. Szczerze mówiąc dziwię się, że liczy tylko "500" osób jeśli drugą możliwością była gra z osobami pokroju Ciebie czy królika.
Mieliście przewagę bardzo długi czas, wypięliście się na swoich i od dłuższego czasu zbieracie żniwa swojego wybujałego ego - tyle.
Ja jestem wyjątkowo dumny z faktu, że taki twór przetrwał tak długi czas i wyszło z tego coś naprawdę fajnego - niezależnie od wyniku.
Dlatego jak przychodzisz tu i próbujesz zgrywać elokwentnego (nie mylić z jesteś) oraz wyluzowanego, to pozostaje mi się tylko uśmiechnąć ;).
Na szczęście sam przyznałeś, że piszesz bez ładu i składu, także propsy.

Co do wątku balkoników, to sami chyba przyznajecie, że są od was lepsi. Tak, są siłą napędową koalicji, ale skoro oni wszystko robią i z wami wygrywają, to znaczy, że gdyby nie wasza koalicja na Nagidos, to tam tez by was pokonali 1 na 1.
Ergo, kończąc mój przydługi wywód, jesteście sezonami Nagidos.


z jednym się natomiast zgadzam:
XD No tak wyglada grepolis.
Na Nagidos Kronika marudziła, że koalicja etc, teraz my.

wiadomo, że nikt tu nie będzie wchodził, jak dostaję oklep, bo co ma napisać? Brawo koledzy przeciwnicy? XD Na ten temat nie ma nawet co pisać, bo wystarczy przejrzeć wasze stare posty.


Niech wygra lepsza Justyna (nasza).
Peace, miłego dzionka i co tam jeszcze pisałeś.
 
wiadomo, że nikt tu nie będzie wchodził, jak dostaję oklep, bo co ma napisać? Brawo koledzy przeciwnicy? XD

zawsze mozna wejsc napisac ze dostaje oklep poniewaz:

1) jestem lepszy, ale Inno jest przeciwko mnie
2) przeciwnik ma kreta
3) support stoi po stronie przeciwnika
4) sychro to niedozwolona praktyka lub program
5) a tak wo ogole to zakonczylem aktywna gre w kwietniu, takze przeciwnik wygrywa z nieaktywnym


itd itp ;)
 
Muszę znowu z szafy wyjść, bo banokles takie pierdoły piszesz, że szkoda gadać
Na początku świata "sezony" biły się z każdym tj. wami, knajpą, pączkami i balkonikami
wiadomo, że w takiej formie długo by to nie przetrwało, dlatego naturalną koleją rzeczy było szukanie sojuszników, tym bardziej, że "sezony" to był zlepek osób, który grał ze sobą 1 raz, a nie tak jak wy któryś server z kolei. Grasz dużo dłużej niż ja, a nadal nie się nie nauczyłeś jakie znaczenie ma w grepolis dyplomacja?
Koalicja, która się uformowała nie była może wyjątkowo silna, ale dawała szansę na fajną, dłuższą grę. Kolosalna różnica była taka, że koalicja opierała się na wzajemnym szacunku, dlatego przyciągała ludzi. Szczerze mówiąc dziwię się, że liczy tylko "500" osób jeśli drugą możliwością była gra z osobami pokroju Ciebie czy królika.
Mieliście przewagę bardzo długi czas, wypięliście się na swoich i od dłuższego czasu zbieracie żniwa swojego wybujałego ego - tyle.
Ja jestem wyjątkowo dumny z faktu, że taki twór przetrwał tak długi czas i wyszło z tego coś naprawdę fajnego - niezależnie od wyniku.
Dlatego jak przychodzisz tu i próbujesz zgrywać elokwentnego (nie mylić z jesteś) oraz wyluzowanego, to pozostaje mi się tylko uśmiechnąć ;).
Na szczęście sam przyznałeś, że piszesz bez ładu i składu, także propsy.

Co do wątku balkoników, to sami chyba przyznajecie, że są od was lepsi. Tak, są siłą napędową koalicji, ale skoro oni wszystko robią i z wami wygrywają, to znaczy, że gdyby nie wasza koalicja na Nagidos, to tam tez by was pokonali 1 na 1.
Ergo, kończąc mój przydługi wywód, jesteście sezonami Nagidos.


z jednym się natomiast zgadzam:


wiadomo, że nikt tu nie będzie wchodził, jak dostaję oklep, bo co ma napisać? Brawo koledzy przeciwnicy? XD Na ten temat nie ma nawet co pisać, bo wystarczy przejrzeć wasze stare posty.


Niech wygra lepsza Justyna (nasza).
Peace, miłego dzionka i co tam jeszcze pisałeś.
meefo ty byś olimp raz chociaż zaplanował i wziął, albo jakąś świątynie chociaż, zanim wyjdziesz z szafy
 
meefo ty byś olimp raz chociaż zaplanował i wziął, albo jakąś świątynie chociaż, zanim wyjdziesz z szafy
Jeszcze się podszkoli. Może...

Ogółem jeśli chodzi o serwer to nikt jeszcze nie wygrał, ani nie przegrał.
Jak to Banokles z Myken wcześniej porównał do piłki z tym wymienianiem koszulek.. xD
piłka jest nadal w grze więc wszystko może się zdarzyć
 
Nie mam psychy żeby czytać cały ten narkobełkot milczucha ale w ciemno mogę się zgodzić, wina królika.
Najlepiej świat podsumowuje to, że koalicja teraz nie mówi o swoim zwycięstwie tylko o naszej przegranej, chociaż swoje miejsce w szeregu poznaliście :D

Cofam lajka bo dałem przed edycją posta :p z druga częścią wypowiedzi się nie zgadzam - wypowiedzi graczy koalicji dziesia na FO to odpowaidzi na posty Wolfa a nie komentarz do bierzacej sytuacji ;)
 
Meefo, napisałem już z 3/4 posta, ale skasowałem, bo nie wiem do kogo piszesz w swojej wypowiedzi.
Jak do mnie, to klasycznie mało wiesz dużo piszesz :p
Nie chce mi się znowu wypisywać, popytaj ludzi u siebie o mnie, o moje ego etc jeżeli to było do mnie.
Na temat elokwencji ciężko się wypowiadać patrząc na forum grepolis, ale jeżeli Ty na tej podstawie wyciagasz wnioski to współczuje.
Tam było duzo jeszcze tematów, ale one nie mają sensu by je ciagnąc.
Każdy jak zawsze wie swoje.
Pozdro :)
 
Tia,zmiana naracji krolik? z nic nieznaczącegoz 300 randoma do nie mam psychy czytac narkobelkotu?xD a mowia ze kobieta zmienna jest:)
swoja droga widze ze trafily do ciebie moje slowa ze nie masz psychyXD nie musisz dziekowac za uswiadomienie.
Ale nie oczekuje ze bedziesz myslal co piszesz,byle by klepac
pozdr.
 
Meefo, napisałem już z 3/4 posta, ale skasowałem, bo nie wiem do kogo piszesz w swojej wypowiedzi.
Jak do mnie, to klasycznie mało wiesz dużo piszesz :p
Nie chce mi się znowu wypisywać, popytaj ludzi u siebie o mnie, o moje ego etc jeżeli to było do mnie.
Na temat elokwencji ciężko się wypowiadać patrząc na forum grepolis, ale jeżeli Ty na tej podstawie wyciagasz wnioski to współczuje.
Tam było duzo jeszcze tematów, ale one nie mają sensu by je ciagnąc.
Każdy jak zawsze wie swoje.
Pozdro :)
Naucz się przegrywać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry