Rok 2015

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34371

Guest
Spotkałem się na Forum z rangami:
a) Gracz roku 2015,
b) Mistrz Propozycji 2014/2015,
c) Mówca roku 2015,
d) Maskotka forum 2015.

Nie znalazłem jednak rang dla innych lat. Z czego to wynika? Co się działo w tym pamiętnym 2015 roku? Może ktoś ma ochotę powspominać?
Bardzo jestem tego ciekaw.
 

DeletedUser15166

Guest
Wspomniane przez Ciebie rangi można było uzyskać za udział w pewnego rodzaju konkursach(2014-2016) w których użytkownicy głosowali na gracza, który ich zdaniem był najbardziej aktywny w danej dziedzinie. Jeśli zapytasz czemu z tego zrezygnowano to zapewne z powodu, że zmniejszyła się aktywność użytkowników na forum i chyba nie było już komu tych rang zrobić oraz to poprowadzić. Możesz sobie przejrzeć szczegółowo jak to wyglądało w dziale archiwum konkusów, Strateg i maskotka, Gracz roku 2015.
 

DeletedUser34371

Guest
Dzięki za odpowiedź. Teraz rozumiem z czego one wynikają. Myślałem o czymś innym niż głosowanie (np. Gracz Roku to Top 1 Świata, Mówca najwięcej postów itd. z resztą w tamtym okresie wiele Twoich pomysłów zostało zaakceptowanych, stąd też wziął się cały temat).
 
Jak kiedyś zapytałam, dlaczego nie ma już konkursu na gracza roku to dostałam odpowiedź, że zaczęło to się mijać z celem, bo ludzie zakładali wcześniej konta, żeby oddać głos, głosowały osoby, które realnie nigdy na danym świecie nie grały itp.
 
Do góry