Romadoria

  • Rozpoczynający wątek sora155
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gra firmy Looki.

Gra przeglądarkowa.

Bardzo podobna do Grepolis pod wieloma względami.

Jest jednak pare innych rzeczy m.in. bardzo wysokie poziomy budynków;
duża ilość budynków;
jeden surowiec budowlany;
strasznie dużo jednostek;
można rozbudowywać tylko jeden budynek (nie ma kolejki, chyba, że wykupisz premium)
Można rozbudować budynek o kilka lub nawet kilkanaście poziomów na raz
Następują zmiany pogody
Inny system ochrony początkujących
Inny system dostawania surowców
Trudny interfejs w porównaniu do Grepo
Imperium (Sojusz) ma obowiązkowe podatki dla każdego
i wiele wiele innych.
 

DeletedUser

Guest
widziałem wczoraj... przeraża mnie regulamin :) u nas za multi można dostać max globala... tam sądami straszą :)
 

DeletedUser2739

Guest
Oprócz tego budynki długo się budują i ich forum przeraża.
 

DeletedUser

Guest
To prawda forum jest powalające, ale budynki nie budują się wcale tak długo.

Wystarczy budować pare poziomów na raz.

Jednak przeraża mnie jeszcze ilość budynków i jednostek.
 

DeletedUser7672

Guest
Gra nawet fajna, już powoli ją "rozgryzam". Podoba mi się klimat i mapka.
 

DeletedUser

Guest
Zacząłem grać, ale tam właściwie za premium można mieć wszystko! Ten co ma wino, może być niezniszczalny - dostaje SMS-y buduje wszystko w ciągu jednego dnia kupując surowce i skracając budowę - po prostu ten co nie ma premium musi mieć twardy tyłek, bo będzie po nim dostawać.
 

DeletedUser

Guest
Dopiero się zarejestrowałem, ale powiem szczerze, że gra robi na mnie pozytywne wrażenie, jak zresztą większość gier Looki. :)
 

DeletedUser7672

Guest
na wieść o tym, że podbój jest ograniczony do jednego miasta, postanowiłem usunąć konto.. chociaż mi się podoba, z tym dali plamę.
 

DeletedUser

Guest
Mi się nie podoba "zabieranie" sobie budynków. Atakuje gościa i zabieram mu 30 poziomów willi. Nie mówię tak dlatego, że to mi zabrali, akurat sytuacja była odwrotna.
 

DeletedUser

Guest
ja jak pograłem 5 min. to przestało mi się podobać. ale tak samo miałem z Grepolis
 

DeletedUser

Guest
Gra jest kopią Desert Operations, ale przeniesiono ją w czasy starożytnego Rzymu. Ten sam silnik, tylko inne grafiki, a nowa maszynka do robienia pieniędzy.
 

DeletedUser

Guest
ja oceniam ją wyżej 8/10
jest trudniejsza nikt nie wspomniał że pomimo że jest dużo jednostek trzeba uważać by
za dużo nie kupić i nie wpaść w długi bo ważne jest to by mieć za co utrzymać wojsko
gram ta om maja
 

DeletedUser

Guest
Powiem wam że ogólnie gry firmy looki.pl są przerażające ;) a regulaminy też są powalające, byłem moderatorem czatu Gry DO nick-Stedman i stwierdziłem ze usunę konto i tak zrobiłem;) nie opłaca się wogóle grać u nich ponieważ zdzierają kasę na diamentach czy innych rzeczach premium. Za dużo chcą za to :)

Pozdrawiam Woj1980
 

DeletedUser

Guest
Grałem w Romadorię i muszę powiedzieć że wogóle mi się nie podoba system walk jest kiepski budowa także nie ciekawa... tylko jeden element zwrócił moją uwagę zmiana pogody jak jest deszcz wojsko wolniej się porusza jak jest mgła jeszcze wolniej a w słońcu to róznie bywa :) ogólnie kapa ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Romadoria

Grałem w Romadorię i muszę powiedzieć że wogóle mi się nie podoba system walk jest kiepski budowa także nie ciekawa... tylko jeden element zwrócił moją uwagę zmiana pogody jak jest deszcz wojsko wolniej się porusza jak jest mgła jeszcze wolniej a w słońcu to róznie bywa :) ogólnie kapa ;P


gralem w ta gre przez jakis dl czas bylem top 1 agresorów ale system walki a raczej zabieranie zamiast surowca poziomow budynkow dla mnie tragedia. dlaczego? Bo wystarczy ze zaatakuje cie kilka osob ktore wydaly wiecej kasy na wino (cos jak zloto na gp) to po tobie raz dwa. Tam wygrywa ten kto sie szybko rozwinal na winie. Oprocz tego tragedia dla mnie bylo to ze jak atakowali twojego ziomka z sojuszu ty tylko mogles na to patrzec bo nie mozna mu bylo pomoc wsparciem ;/ (nie wiem jak teraz ale wtedy to bylo nie mozliwe co jest dla mnie bezsensu ;/)
 
Do góry