Rozój

  • Rozpoczynający wątek rogal112
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, mam problem. Chcę jak najszybciej się rozwinąć miałem 8 dni przerwy na tym świecie i mam dopiero 1800 pkt. Mam mały poziom eko ale farmię codziennie. Powiedzcie co zrobić - eko na 30 poziom czy akademie do 28 i port do 20.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Rozój

EKO się nie buduje... surkę się od bobów zabiera i w wojo inwestuje, akademia na pewno ważniejsza.
ps. farmienie z wiosek rolniczych też jest świetnym sposobem na surkę.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Rozój

jak będziesz budował ak. i port to szybciej będziesz mógł podbić inne miasto .
W sumie to każdy budynek jest potrzebny . musisz też budować magazyn żeby surowce pomieścić .
I wojsko robić. Ja najczęściej buduje eko tak do 15 i ak. , port , koszary na maxa
To zależy też jak kto gra i czy woli iść w wojsko czy w pkt.
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Rozój

rób eco,koledzy z wyspy będą mieli co doić
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Rozój

koszary na 30 to strata surki na wczesnym etapie... koszary buduj do 10 pod kawalerię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozój

Kopalnie na prędkości x1,5 są moim zdaniem zbędne...
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Rozój

To zależy też jak kto gra i czy woli iść w wojsko czy w pkt.

hehehe, a ja zawsze się zastanawiam jak można w tej grze iść w punkty;)
no chyba że ktoś gra za karę i ma obowiązek codziennie się zameldować, kliknąć festyn i kolejny budynek, i tak aż uzbiera z 70 miast;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozój

hehehe, a ja zawsze się zastanawiam jak można w tej grze iść w punkty;)
no chyba że ktoś gra za karę i ma obowiązek codziennie się zameldować, kliknąć festyn i kolejny budynek, i tak aż uzbiera z 70 miast;)

dawid ,zbieram na festyny miejskie rzucisz surki ? ;)
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Rozój

Chcesz się szybko rozbudować zainwestuj w senat[+badanie żuraw]>akademie>kopalnie 20>port brakująca surkę zdobywaj przez farmienie miast,wiosek i handel 1:25
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Rozój

Ja stawiam na drugą opcję, nie buduj eko zbytnio, bo możesz farmić, z handlarzem się wymieniać itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozój

zależy kto ile ma czasu, ja za plądrowanie wioch mam surki na wojsko a z kopalni na rozbudowę miasta.
 
Do góry