[Nowość] Rozbudowa budynków - opcja ukończ za darmo - z automatu przy posiadaniu zarządcy

Czy jesteś za wprowadzeniem tej nowości

  • Tak

    Głosy: 15 50,0%
  • Nie

    Głosy: 14 46,7%
  • jest mi obojętne

    Głosy: 1 3,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.
Jak pewnie zauważyliście jak zostaje 5min do końca rozbudowy jakiegokolwiek budynku ( światy chyba od generacji 3 ) istnieje możliwość ukończenia jego rozbudowy "za darmo" jak zostaje 5min do końca .

Po co pilnować takiej rozbudowy skoro można by było wprowadzić udogodnienie dla posiadaczy Zarządcy aby taka budowa z automatu się kończyła jak czas będzie krótszy niż 5min

co wy na to :) ?
 

DeletedUser32016

Guest
Co zatem w przypadku gdy rozbudowa budynku trwa krócej niż 5 minut? Budynek zostanie postawiony w jednej chwili przez kliknięcie "Rozbuduj"?
 
i tak klikasz na ukończ za darmo ... więc nie widzę tu sensu ...
proponuję opcję dla Premium :p niech zarządca się do czegoś przyda ... i sam klika ukończ za darmo ;)
a w przypadku całej kolejki nie musisz wtedy pilnować ( jeżeli Ci zależy na czasie aby budynek "bez złocenia" wybudował się na konkretną godzinę ...

na starej generacji to te pierwsze budowle budowały sie w kilka sek ... zanim zmieniono tryb z 50g na zakończ natychmiast za xxx
 
Skończyło się handlowanie surka bo giełda to teraz kupcie zarządcę żeby mieć budynki szybciej xd
Ta gra wymaga czasu,jeśli zaczniesz dodawać tego typu funkcje do premium to gracze którzy ów premki nie mają będą jeszcze bardziej stratni. Ja jestem na nie. Jak nie masz czasu siedziec to nie graj w to. Znaczy nie pisze tego tak personalnie,ale ogólnikowo ;)
 
Byloby to niesprawiedliwe, gdyż to "darmowe skrócenie" jest efektem wypośrodkowania czasu budowy i systemu natychmiastowego skracania. Kiedyś pierwsze budynki budowały się max kilkadziesiąt sekund, więc chcieli zachowac namiastkę podstawowej wersji.
 
Skończyło się handlowanie surka bo giełda
nic bardziej mylnego , więcej z giełdy wyciągam niż podczas starej metody handlowej przez targowisko
bardzo mi się ta giełda podoba w tej postaci .

mam czas i staram się pamiętać jak zapuszczę kolejkę budowy ... ale nie zawsze to wychodzi :p stąd taka propozycja ...
 
bezpłatne skracanie ręczne o 5 minut ma swój sens tylko trzeba pomyśleć jaki
moim zdaniem to przyzwyczajanie gracza, że istnieje coś takiego jak możliwość skrócenia budowy
gracz, który się do tego przyzwyczai na początku świata, być może kiedyś ( zdaniem inno ) sięgnie po kasę i skróci za złoto
zautomatyzowanie tego spowoduje, że gracz może nawet nie zwrócić uwagi, że istnieje taka opcja i nie sięgnie po kasę
dlatego jestem na nie, propozycja nierealna
 
bezpłatne skracanie ręczne o 5 minut ma swój sens tylko trzeba pomyśleć jaki
moim zdaniem to przyzwyczajanie gracza, że istnieje coś takiego jak możliwość skrócenia budowy
gracz, który się do tego przyzwyczai na początku świata, być może kiedyś ( zdaniem inno ) sięgnie po kasę i skróci za złoto
zautomatyzowanie tego spowoduje, że gracz może nawet nie zwrócić uwagi, że istnieje taka opcja i nie sięgnie po kasę
dlatego jestem na nie, propozycja nierealna
przemyśl to co napisałeś ... bo Twój komentarz wprowadza w błąd

??? przecież skracanie za kasę zostaje bez zmian ... tu wyłącznie chodzi o te "darmowe ukończenie jak zostaje mniej niż 5min do końca budowy budynku/badania w akademii" które jest podkreślam "darmowe" !!
 

dorocia

Zespół Grepolis
Zapomnieliście o paragrafie 7. Regulaminu gry, który mówi wyraźnie

Gra przystosowana jest do użytku na "normalnych" przeglądarkach, bez użycia zautomatyzowanych procesów.

Propozycja wprowadzenia automatycznego zakańczania rozbudowy stoi w sprzeczności z cytowanym przeze mnie punktem Regulaminu gry.
Niestety, tak samo jak przy szkoleniu jednostek, zbieraniu surowców z wiosek rolniczych czy wysyłce ataku/wsparcia gracz musi kliknąć w odpowiednie okno "Ukończ", "Wyślij" lub inne potwierdzające wybrane działanie. Wszelkie "automaty" wykonujące czynności za graczy są zabronione.
 
Dorocia ... zasłanianie się tym paragrafem trochę nie tędy droga ...
bo by Grepolis nie mogło funkcjonować :p w końcu wewnątrz silnika gry znajdują się makra i skrypty ...

§7) dotyczy - Boty, skrypty, makra i proxy
wszelkie automaty są zabronione w przypadku w/w ... a to byłaby funkcjonalność od was wewnątrz gry , czyli silnik gry a nie jakiś skrypt , makro itp ...
 
Ostatnia edycja:

dorocia

Zespół Grepolis
Jak na pomysł nie patrzeć byłoby to wykonywanie czynności za gracza. Najpierw przy ostatnich 5 minutach rozbudowy, potem pojawiłby się pomysł na jednostki, zbieranie surowców z wiosek i wysyłkę jednostek z planera ataków...
Może kiedyś, ale na chwile obecną takie "otwieranie furtki" na automat jest pomysłem nieakceptowalnym.

Żeby nie pominąć - opcja skracania czasu rozbudowy na 5 minut przed jej końcem na chwilę obecną pozostawia graczowi decyzję czy chce z niej skorzystać czy nie. Bo może gracz nie chce i nie klika w "to zielone"...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29153

Guest
Najlepiej w ogóle wszystko automat niech robi za nas, po co w ogóle grać. Bocik będzie klikał a my siedzieli na forum i proponowali durne "udogodnienia", żeby jeszcze bardziej zepsuć grę.
 
Żeby nie pominąć - opcja skracania czasu rozbudowy na 5 minut przed jej końcem na chwilę obecną pozostawia graczowi decyzję czy chce z niej skorzystać czy nie. Bo może gracz nie chce i nie klika w "to zielone"...

nie klika bo ma w tym czasie inne rzeczy do zrobienia ... i zapomina o tym ... niemniej jednak na nowych światach przy rozbudowie pierwszego miasta chyba każdy kto może ( po za złotnikami ) pilnuje tych 5min ( aby skrócić budowę o 5min szybciej za darmo"


ale na chwile obecną takie "otwieranie furtki" na automat jest pomysłem nieakceptowalnym.
ale jaka furtka ?? aby zaproponować w późniejszym terminie to o czym tutaj wspominasz
"potem pojawiłby się pomysł na jednostki, zbieranie surowców z wiosek i wysyłkę jednostek z planera ataków..."
to samo Inno musiało by wprowadzić opcję skracania "za darmo" tych elementów lub taką funkcjonalność planera
 

dorocia

Zespół Grepolis
Nie klika także w zbieranie surowców i szkolenie jednostek. Albo jest się "na grze" i pilnuje dobytku albo nie...
Oczywiście mnie osobiście nie przeszkadzają udogodnienia, jakie daje opcja Premium i sama na nią wydawałam pieniądze, gdy jeszcze grałam, ale należy zachować umiar.

Podtrzymuje także twierdzenie, że propozycja otwiera furtkę do automatyzacji gry. A przecież nie o to chodzi, żeby Zarządca "sam klikał ukończ za darmo", a Kapitan sam wysyłał ataki/wsparcia. I w ogóle system grał za graczy...

Moja opinia jako gracza jest na NIE.
 
Nie klika także w zbieranie surowców i szkolenie jednostek. Albo jest się "na grze" i pilnuje dobytku albo nie..
tutaj się z Tobą nie zgodzę ... tak jak napisałem wcześniej "nowy świat - pierwsze miasto" tutaj pilnujesz jak Ci zależy wybić się od samego początku .. i klikasz czy to na wioski co 5-10min czy każde "darmowe" skrócenie budowy czy badania w akademii (pomijam skracanie za złoto )
natomiast w późniejszym etapie gry masz xx miast i masę innych obowiązków niż pilnowanie budowy budynków i nie zawsze klikniesz ukończ za darmo bo w tym samym momencie możesz robić synchro ataku / obrony ... itp

niemniej jednak dziękuję za uzasadnienie dlaczego "NIE" ... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry