[Wyjaśnione] Rozbudowa gospodarstwo wiejskie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25579
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25579

Guest
Na początku zaznaczę że traktuję tą grę całkiem lajtowo stąd moja niewiedza
Obecnie mam gospodarstwo wiejskie rozbudowane na maxa , ludności wolnej pozostało niewiele a chciałbym dalej szkolić wojsko co mam zrobić aby nie ograniczył mnie limit ???
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozbudowa gospodarstwo wiejskie

Nie ma możliwości obejścia tego limitu. Dodatkowych mieszkańców możesz uzyskać poprzez budowę łaźni, albo zbadanie w akademii badania pług. To powinna być podstawa w mieście.

Inny sposób, na którym możesz uzyskać wolnych mieszkańców, to rozbiórka niepotrzebnych budynków w mieście i w ich miejsce szkolisz więcej wojska.

Ponadto w eventach jest możliwość uzyskania bonusu ekspansja lądowa, dzięki któremu możesz zwiększyć ilość wolnych mieszkańców o 300 osób (taki jest limit dla każdego miasta...a same bonusy występują najczęściej w postaci +50 lub +100 mieszkańców).
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Rozbudowa gospodarstwo wiejskie

Jak wszystkie sposoby są już wykorzystane to najlepiej zużyć to wojsko, nabić pw i jechać dalej z rekrutacją :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Rozbudowa gospodarstwo wiejskie

Na początku zaznaczę że traktuję tą grę całkiem lajtowo stąd moja niewiedza
Obecnie mam gospodarstwo wiejskie rozbudowane na maxa , ludności wolnej pozostało niewiele a chciałbym dalej szkolić wojsko co mam zrobić aby nie ograniczył mnie limit ???

Tak jak pisał Don można przekroczyć limit za pomocą : łaźni,ekspansji lądowej, i badania ``Pług``.Co do ekspansji można ją zdobyć tylko w event`ach i można jej użyć maksymalnie 3-6 razy na jedno miasto(w żalezności czy ekspansja przyniesie 50 czy 100 mieszkańców).
ckajscggscw4s2u60.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25579

Guest
Odp: Rozbudowa gospodarstwo wiejskie

Dziękuję za info temat uważam za zamknięty
 
Do góry