[Omawiane] Rozbudowa miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31355
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31355

Guest
witsm, mam pytanie czy macie jakiś sprawdzony system rozbudowy miasta?? Bo powiek szczerze wcześniej rozbudowywalem miasto nieumiejętnie bo gospodę juz miałem na 45 a miejsca na wojska zostało mi raptem z 150.. wcześniej z ta gra nie miałem styczności i naprawdę nir znam systemu budowy aby pod atak był dobry. Pozdrawiam i miłego dnia;)
 

DeletedUser27353

Guest
Masz samouczek, i misje na początek świata wystarczy.
 

DeletedUser31355

Guest
Samouczek i misje juz ukończyłem dość kawałek temu,ale miałem 3 miasta i złe mi sie wydaje ze je gospodarowalem. Bo ciagle brakowało mi wojsk za duzo budowli moze zaczynałem. Czy kopalnie trzeba na maxa rozbudowywać? Bo jednak w atakach tez surowce zbieramy
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj tak na prawdę wiele zależy od Ciebie. Jak masz wiele farm wokół, to nie ma co szaleć z eko...jak brak takowych, to trzeba samemu sobie zbierać. Dużo zależy także od ilości zbieranej surki z wiosek na wyspie, o ile takowe są.

No i musisz sobie porobić miasta pod określoną specyfikację...u mnie inaczej się rozbudowuje miasta pod port, inaczej pod ląd. Ognie, czy biremy też różnica...w jednym porcie ciągniesz oprócz drewna w górę srebro, a w drugim kamień. Itp, itd. Można epopeje napisać...


PS: W FAQ nie ma takiego tematu?
 

DeletedUser27353

Guest
Zależy na w mieście ogniowym robie tak drzewo 45lvl kamień 20lvl srebro 35lvl.
 

DeletedUser19924

Guest
A w jaką grę grasz? Na pewno nie w Grepo z eko na poziomie 45lv
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser30330

Guest
W ogniowym kamień 0 drewno 20 sreebro 10 a tak to wysyłasz surki sobie.
 

DeletedUser19924

Guest
Jak będzie miał od początku takie poziomy eko, to daleko nie zajedzie bez złota :)
 
Do góry