Rozbudowa, wojsko [?]

  • Rozpoczynający wątek SmokeWeed
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam pare pytań może ktoś pomoże :) ;>
1. Do jakiego levelu rozbudowujecie budynki surowców?
2. Jak moge zacząc "robić" nowe jednostki? Bo narazie tylko szermierzy moge robic.
3. Czy jaskinia jest potrzebna w początkowych etapach gry czy lepiej dążyć do rozbudowy akademi i światyni a może portu.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
 

DeletedUser528

Guest
Witam. Mam pare pytań może ktoś pomoże :) ;>
1. Do jakiego levelu rozbudowujecie budynki surowców?
2. Jak moge zacząc "robić" nowe jednostki? Bo narazie tylko szermierzy moge robic.
3. Czy jaskinia jest potrzebna w początkowych etapach gry czy lepiej dążyć do rozbudowy akademi i światyni a może portu.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

O budynkach możesz poczytać tutaj.
Tutaj masz poziomy budynków i punkty za rozbudowę na poszczególne poziomy.

Łuczników zaczniesz budować po ich zbadaniu w akademii.

Akademia jest ważna bo przez wykonywane w niej badania uzyskujesz dostęp do nowych jednostek i modernizacji.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki Romos, ale tak naprawde tylko ostatnie zdanie jest pomocne :) reszte przeczytałem :) Po prostu chce zapytać graczy bardziej doświadczonych czy np. port jest wazny podczas gdy nie mam jeszcze wojska... Bo tak naprawde to chyba na początku wojsko nie jest ważne póki i tak nie atakujemy wiosek itp. Nie mówie tu o wioskach zielonych...
 

DeletedUser

Guest
i tu cie mam :D to właśnie na początku są wojska potrzebne bo największe ryzyko że ktoś cie zaatakuje
 

DeletedUser

Guest
1. Ja mam w okolicy 25 poziomy wszystkie. Nie rozbudowywałem tego, gdyż surowce i tak miałem z ataków na innych graczy (tzw farmienie)
2. By robić nowe jednostki musisz je "odkryć" w akademii.
3. Ja często używałem jaskini na początku by szpiegować innych graczy, dzięki niej wiedziałem czy jestem dostatecznie silny by go zniszczyć, ale postawiłem ją tylko na 1 poziom ;).


Akademia przyda Ci się do odkrywania różnych przydatnych technologi. Im większy lvl świątynie tym więcej łask dostajesz od bogów i możesz robić mityczne jednostki. A port przyda Ci się do statku kolonizacyjnego.

Ale radzę Ci robić wojska od początku by móc farmić innych graczy ;) Jeżeli nie lubisz gry ofensywnej to i tak inwestuj w wojsko- bez niego gracze ofensywni Cię pocisną i będziesz ich farmą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry