[Ulepszenie] Rozdzielenie grup miast

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podziałem wyboru grupy miast dla Podglądu poleceń i Wyboru miasta

  • Tak

    Głosy: 3 75,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser27444

Guest
Witam ..
Moja propozycja to rozdzielenie od siebie grup miast dla podglądu poleceń i dla wyboru miasta ..
W tej chwili jest tak że gdy mam podzielone miasta np na Ognie , Deff, Off ...
To gdy wysłałem offy i chcę synchronizować ognie to wybierając miasto z grupy ogni automatycznie przełącza mi się okienko podglądu poleceń i nie widzę kiedy offy wchodzą ...
Kolejna sytuacja to gdy lecę mantami na farmienie .. wysyłam 10 paczek na różne strony świata ... i czekam na efekt ale w tym czasie mógłbym zebrać surkę , porekrutować coś czy zbudować ognie ..
Ale wtedy klikając na miasto ogniowe z innym bogiem nie widzę stanu łask , ani nie widzę czasu powrotu mant z farmienia ... dodając do tego fakt że stan łaski nie za dobrze się odświeża muszę gapić się na podgląd poleceń z przełączoną grupą miast MAnty i grzecznie czekać albo stracić ileś tam łask jeżeli się za bardzo zagapię ... co przy okazji większych rekrutacji zdarzało mi się często ..

Jeżeli wybór grupy dla Podglądu Poleceń i aktualnej grupy dla wyboru miast byłby rozdzielony wtedy mógłbym w okienku Podglądu poleceń oglądać lecące manty , jednocześnie przeskakiwać po wszystkich miastach np grupy ognie i je rekrutować ...
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry